Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

Изгледа да ће Мерцедесе Конекто задужити на градске, а Икарбусе 112ЛЕ на приградске линије.
 
Dešava se ponekad da stave neki 112le na 405, nije to ništa čudno

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Pa ne znam, možda ih bude bilo na 405 kad dođu Higeri. Primetio sam da se na 307 mnogo češće pojavljuje N serija, nego pre

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Било би лоше да све Мерцедесе Конекто склоне с приградских линија. Добродошли су на 401, 402 и 403. На 405 нек ставе осам ИК112ЛЕ како је требало одавно.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=661219#p661219:2g6rr8gn je napisao(la):
Vinča307 » Uto Sep 17, 2019 9:45 pm[/url]":2g6rr8gn]Dešava se ponekad da stave neki 112le na 405, nije to ništa čudno

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Ne desava se nikad i zato je veoma cudno
Na 405 rade iskljucivo usevi u zadnjoj fazi raspada kao sto napisah
 
Od danas, (utorak, 17. septembar 2019. godine), vozila sa linije 77 su vraćena na svoju redovnu trasu, jer je pušten deo 27. marta, od raskrsnice sa Starine Novaka do raskrsnice sa Takovskom ulicom.


EDIT: Sad slušam, ipak je 77ica opet vraćena na izmenjenu trasu, zbog nepropisno parkiranih vozila u Ulici Majora Ilića. Sad je bio dispečerski raport.
I sad lepo da pošalju nekoliko pauka da pokupe ta vozila i lepo oderu te pametnjkoviće koji tu staju, oni preusmeravaju liniju. :x Ali, zato kad je Zema Čeh dolazio, onda se Svetog Nikole nije videla od gomile pauka. Tad su znali da defiluju i pomeraju vozila. Užas!


Izvor: Jutarnji program; RTS 1
izvor: gspbeograd.net
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=661274#p661274:3294wrze je napisao(la):
ПЕТАР » Uto Sep 17, 2019 11:10 pm[/url]":3294wrze]Било би лоше да све Мерцедесе Конекто склоне с приградских линија. Добродошли су на 401, 402 и 403. На 405 нек ставе осам ИК112ЛЕ како је требало одавно.
Ovi Le i nisu bas neko resenje za 405 zbog guzve ,ali u svakom slucaju sada je linija totalno unakazena bilo bi bar manje ispadanja zbog kvarova
 
Sad nešto razmišljam , iz kog razloga nije puštena linija 2L Kalemegdan - Pristanište - Vukov spomenik - Omladinski stadion , pošto su već šine u Karađorđevoj prohodne za taj vid saobraćaja?
 
Рекао бих да је тромост система у питању.
 
Зар треба од ДЈП очекивати неку логику? :D
 
Jedan predlog za liniju, koja bi dobar deo putnika mogla dobaciti do turistickog terminusa od SD puta do Sumica,
i dok se ne uradi saobracajnica Mokroluska kod depoa za trole, nas sa poteza 300 pribliziti okretnici Medakovic III
(peske od trenutne neasfaltirane deonice koju sam skoro uslikao oko 7-8 minuta) a opet se ne dira 38, iako iz VML vozi promaju...

Varijanta A - Stara Kaluđerica-Radisava Ignjatovića (spomenik)-VSS- Kralja Petra I-SD put - Partizanska (VML)- Milošev Kladenac- "Lasta"- Pogon Kosmaj- Vladimira Tomanovića- Šumice)
-11.1 km
65HqSOY.jpg

Varijanta B - Mirijevo 4 - Nine Kirsanove- Pirandelova (presedačka stanica za potez 300) -Partizanska (VML)- Milošev Kladenac- "Lasta"- Pogon Kosmaj- Vladimira Tomanovića- Šumice -8.6 km -

jkXJIrM.jpg
 
Pisao sam DJP da se uvede privremena tramvajska linija 2L Kalemegdan - Omladinski stadion. Pišem kad dobijem odgovor.

 
Da li neko zna šta se dešava sa linijom 504, vidim svuda po Rakovici kuda prolazi tj. Stanka Paunovića,Vareška,Miljakovac I, Žel.stanica Rakovica, svuda je na stajališnim stubovima i tablama prelepljeno preko linije 504, dal joj menjaju trasu ili je ukidaju?
 
Не видим разлог укидања линије, иако је не користи много људи, има смисла.
 
Kažu na jednom od foruma da je postavlje na tabla za 504 na uglu ulica Sretena Mladenovića i Vidikovačkog Venca.... Soleeeee javi se brate.... ti to znaš pre nas...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
Linija će saobraćati na relaciji Cerak-Resnik

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
ТОООО БРЕЕЕЕЕЕ!!!!!!

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=664480#p664480:1ktggevv je napisao(la):
predrag1978 » 27 Сеп 2019, 17:59[/url]":1ktggevv]Kažu na jednom od foruma da je postavlje na tabla za 504 na uglu ulica Sretena Mladenovića i Vidikovačkog Venca.... Soleeeee javi se brate.... ti to znaš pre nas...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
Нема логике да ту буде табла јер вероватно није на траси линије. На делу од Сретена Младеновића до Видиковачког венца тешко да могу да се мимоиђу 2 аутобуса целом дужином. Једино ако пуштају поред Еурохраста низбрдо кроз Кнежевац, мада и ту тешко да може.
 
Церак - Ресник је тотално безвезе, само да су били нормални да 502 окрене на Цераку, а 534 да изместе на Чукаричку Падину у експрес режиму...
 
Безвезе је што Ресник има превише линија. Линија 503 годинама ради тако што у два возила превози десет до петнаест путника. Изгубила је смисао увођењем силних линија.
 
502 и јесте зрела за Церак али неееее, мора до Орловаче, где ти уђу 2 човека после 6 по подне... Ко се возио зна, а ја сам обрнуо 2 круга.
534 може и до Бановог у експрес режиму тако што неће стајати нигде до Лав аута.

Превелики број Ресничких линија је дебилизам. Постоји 507 која као треба да иде до Рушња, а уствари превози народ који живи у улици Јосипа Теларевића. Све је лепо могло да се реши пребацивањем 503 и 504 у Едварда Грига и враћањем 94 на Миљаковац.
 
Vrh