Šta je novo?

Google I Pan

BOKI SMOKI":3uy3j9bj je napisao(la):
3D Buildings Review
We're having a problem with the model you submitted

Unfortunately, we've run into a problem while trying to process this model for Google Earth's 3D Buildings layer:
Security policy violation. The model you submitted violates one of our security policies or contains a corrupted image. We recommend re-uploading your model from a fresh installation of Google SketchUp.

We would be happy to re-consider any corrected models you'd like to submit. Thanks very much for your ongoing contribution to the worldwide geo-modeling effort. We look forward to seeing more of your models soon.

The Google 3D Warehouse Team


to mi je model koji sam daavno radio i opet sam ga uplovdovao i nista. kako da resim problem zna li neko?

I jos nesto Zex aj mi napravi mali turtorial kako da napravim spomenik ili drvo.
Boki prvo koji model ?

Boldovao sam sta ti je problem sa tim modelom. Problem je sa samom teksturom, obrati paznju na teksturu.

Za spomenike i drvece moras da poznajes par komandi u Photoshopu ( ciscenje uglavnom ) i da na kraju sacuvas kao PNG file koji ces importovati u SKP model.

Inace ne znam da li znas za ovi opciju...Photo Match...dosta dobra opcija za 3D modele...

http://www.youtube.com/watch?v=fSuDoX8SPtU
 
hvala zex. Onaj model sa onom kupolom. Centar se zove.

Opsta Bolnica U Pancevu, skoro gotova.

BOLNICASKOROGOTOVA.jpg
 
dojajamodel.jpg



Zuta stambena zgrada u ulici Maksima Gorkog nadogradjena. Prva dva sprata su visa, a nadogradjena dva manja, standard danasnjice.


bolnicajevrhhh.jpg



:vops: :vops: :vops: :vops:
 
Zex da te pitam nesto. Jedan model koji mi je ge prihvatio, i nije bio nesto. Ja sam ga prepravio i sada je super. I dalje mi na 3d werhausu pise da je model prihvacen. Ali kada odem na Ge stoji stara verzija. I kada ovu novu stavim na ge sa 3d werhausa stavi mi preko ove. Jel ce i taj prepravljeni model prihvatiti sledeceg cetvrtka ili petka, ili moram da ih obavestim da ga oni zamene?

http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=76feef5daeba56ccf366014125b84d50
 
Strpljenja boki nema zex bas odgovore na sva pitanja a mozda je covek i zauzet ;) malo razumevanja i sa te strane
 
kad sam ja updatovao arenu sami su oni skinuli staru i stavili novu.... samo ti upload novi model oni ce sami srediti
 
Prihvatili su mi pet modela, i onaj jedan sto sam prepravio a sto je bio vec prihvacen. btv @Srdjan je uradio i muzej zeleznice.

muzejzeleznice.jpg
 
Svaka ti cast prijatelju!

Predobro uradjeni 3d modeli, bas se divim tvom strpljenju i ljubavi prema gradu! :D


Posebno mi se svidjaju 3 posljednje zgrade - extra uradjeno! Svaka cast!
 
E zex ti mi rece da ti trebaju slike da bi mi napravio 3d ikonu? Mozes li to napraviti od ovih slika sto sma postavio. Ili ti ja trebam dati bojleg kvaliteta?
 
Pancevacki Most, skoro gotov


zaforumjemost.jpg


:vops:

Pitanje za Zexsa i Bg259 kako da spustim put da se uklopi sa terenom? A da nebude naglo spustanje vec polako.
 
Slede Hotel Tamis, zgrada pored Hotela tamis, Muzej, i da prepravim neke modele sto mi nisu prihvaceni kao i neke sto su mi prihvaceni a uzas su ispali, pa sledi moj Kotez 2. Inace kr****, ja sam to vec sve slikao ali mi nisu uspele fotografije jer sam debil najobicniji.Nisam lepo podesio moj digitalac od 10 megapiksela. :bash:
 
Gledacu kasnije i Zeleznicki u Pancevu i onaj most sto se podize da bi prosli brodovi. izvinite za glupi izraz. Mada sam razmisljao da uradim most podignut u trenutku prolazenja broda? Sa mislite da li bi mi tako prihvatili? I naravno kej u Pancevu i staru pivaru. :)

KAO I SVETIONIKE. ONI SU SIMBOL PANCEVA.

Uradim jedan i copy/paste. :)
 
Wile E. Coyote":2myym5pr je napisao(la):
Је ли то мост на преводници (нови пут)?
da

Jbt taj novi je star sada vec vise od 10 godina a ko juce da je Sloba otvarao.
 
Bravo smoki.Ja ne bejah ni jednom u pancevu do sada,mada mi ga priblizavas ovim modelima.To je i cela draz celog programa.

Samo pici matori!!! :vops:
 
BOKI SMOKI":3szorh2p je napisao(la):
Wile E. Coyote":3szorh2p je napisao(la):
Је ли то мост на преводници (нови пут)?
da

Jbt taj novi je star sada vec vise od 10 godina a ko juce da je Sloba otvarao.
Bogami, most ima i više od 10... Deo od Pančeva do rafinerije je izgrađen pre dvadesetak godina, ako me pamćenje služi.
 
vucko":v5pm35u3 je napisao(la):
Bravo smoki.Ja ne bejah ni jednom u pancevu do sada,mada mi ga priblizavas ovim modelima.To je i cela draz celog programa.

Samo pici matori!!! :vops:
Pa poseti ga. Blizu ti je. I Obavecno narodnu bastu. I karneval u Pancevu, koji je tokom leta. sad u Novembru imas reggae fest. a tokom leta rock fest,i bjakerijadu.
 
Vrh