Šta je novo?

Google I Pan

Znaci sad znam. Teksture ne smeju biti bmp. Model je sad ok, ceka proveru. A nekad moze i sam modle da bude korumpiran, pa da mora opet da se aplouduje. 3d werhause forum je cudo.
 
krugzasajtifb.jpg


jos malo pa gotov
 
BOKI SMOKI":2sar5q4g je napisao(la):
Znaci sad znam. Teksture ne smeju biti bmp. Model je sad ok, ceka proveru. A nekad moze i sam modle da bude korumpiran, pa da mora opet da se aplouduje. 3d werhause forum je cudo.
format sigurno nije problem.. gotovo svi moji modeli na GE su sa .bmp teksturama
 
ocelot":3hkoxryt je napisao(la):
BOKI SMOKI":3hkoxryt je napisao(la):
Znaci sad znam. Teksture ne smeju biti bmp. Model je sad ok, ceka proveru. A nekad moze i sam modle da bude korumpiran, pa da mora opet da se aplouduje. 3d werhause forum je cudo.
format sigurno nije problem.. gotovo svi moji modeli na GE su sa .bmp teksturama
Meni je jedan lik ukazao na 3d werhausu teksture koje su bmp, a isto mi je rekao da nekada i sam model a ne teksture mogu biti korumpirane. Rekao mi je da obrisem ceo model i da aploudujem. To sam i uradio ali sama i prethodno zamenio sve bmp sa jpg.
 
nema razloga da teksture budu .bmp jer su mnogo velike, bolje da su jpg ili png ako hoces da imaju nevidljive delove
 
tačno, lakše je sa .jpg ,ali ja gledam da gubitak kvaliteta slike svedem na minimum pošto slikam mobilnim telefonom (kasnije ih smanjim da ne bude veliki fajl)
 
Posle duzeg vremena pretstavljam vam gratski park, Krug i Muzej.

ParkMuzejKrug.jpg


Za koji dan Hotel Tamis. :)))) Jos malo i gotov je.
 
@BOKI SMOKI

S u p e r :kk:

Gde si, zapostavio si sve teme , ccc , ali hajde, oprosteno, ovo je jako lepo :) :kk: :)
 
boca-ica":33tx68pq je napisao(la):
@BOKI SMOKI

S u p e r :kk:

Gde si, zapostavio si sve teme , ccc , ali hajde, oprosteno, ovo je jako lepo :) :kk: :)
radim, imam mnogo manje vremena, ali se trudim da pratim desavanja na forumima.
Inace trudicu se da malo brze izgradjujem 3D Pancevo. Sad sam bas imao veliki zastoj.

Edit: Inace park cu jos sredjivati, dodacu klupice bandere drvece. sad je em los kvalitet tekstura em su stavili da je sneg, pa ne vidim gde je tacno sta.
 
Narodna basta part 1


Narodnabastapart1.jpg



Inace posto je satelitski snimak iz 2008 + zima + los kvalitet, uradicu narodnu iz 2008 kako je izgledala pre obnove a posle kada aplouduju uraditi kako sada izgleda. Samo cu onaj krug/plato kod narodne uraditi kasnije,a koji je skoro napravljen.

Edit: nece da mi uplouduje. Kaze da je nepoznat format. A velicina nije problem jer je 9,2 MB Sta je upitanju?
Format je KMZ
 
LJudi pomagajte. Ne znam kako da uguram ove prozore tacno na sredinu tog dela crkve. Kad god to uradim prozor mi se stopi i upadne u crkvu. I kako kada kopiram teksturu da je obrnem bas na zeljenu stranu. probao sam flip along i ne ide. A taj problem isto imam kod Hotela Tamis jer nece zeljenu stranu da mi obrne na stranu gde nisam mogao da slikam, a ta strana hotela je ista.

photobucket-1.jpg
 
Stara Stambena zgrada u centru.

Starastambenazgrada.jpg


Hotel Tamis Pancevo

Hoteltamiskraj.jpg


KBC Banka

kbcbanka.jpg



Sledi Crkva na Misi. Posle se nadam da cu krenuti Kotez 2 vise da radim, red bi bio.
 
Crkva Svetog Save Bice uskoro jos jedna crkva. A planiram ih sve uraditi.

Crkvanamisislika.jpg
:vops:

Picerija i stambena jedinica iza.

PicerijauCentruPancevaistanbenaustanovaiza.jpg
 
Здраво свима! Ево и ја да се укључим у ову причу... Пре неки дан сам завршио ОШ ,,Мика Антић'' а за који дан пристижу нове зграде...
 
Vrh