Šta je novo?

Google i Beograd

Da, odmah sam pretpostavio da si ti, pa ajd' da postavim... Kako su dosli do tebe?
Jesi li kupio ceo tiraz na trafici, ljubi ga majka :D
 
Diavolo":29il1aj8 je napisao(la):
Da, odmah sam pretpostavio da si ti, pa ajd' da postavim... Kako su dosli do tebe?
Jesi li kupio ceo tiraz na trafici, ljubi ga majka :D
:lol:

Da kao g-dja ministarka, ti Cedo 20 primeraka, ja 10, a ujka Vasa koliko moze da ponese :D

Ja sam ih kontaktirao, jer imaju akciju "Beograd grad buducnosti" i tako je krenulo....:)

@ Aleks - Hvala :)
 
Zexland postade ti nama poznat.Samo napred.Uveren sam da ce ti neko dati kintu vec za tvoj trud. :)
 
je*******o kintu, znaš šta će ti ovo značiti za CV ili u tvom slučaju portfolio. Milina :kafa:
 
zex jel moze autogram :D

cestitke stvarno svima koji su ucestovali i ucestvuju u sredjivanju bg-a na GE-u

go go go BG BG :gobb: :gobb:
 
Mozda ovo sredjivanje tj nazivi ulica na GE imaju veze sa 3d zgradama u Bgu.Jel kada su ovi iz google eartha videli da ljudi rade na 3d beogradu mozda su se oni vise potrudili za Beograd. :)


Mihajlo mogao bi da napravis onaj buduci most zemun borca.
 
Mihailo verovatno ne može da ga napravi jer ni on kao ni mi ostali ne zna kako će taj most uopšte da izgleda.
 
Kako sam naslov kaže - Google earth je osvežio snimke Beograda, stari su oko 2 meseca.
Reper mi je ona saobraćajnica kod Airport City-ja, od "Rodića" ka Bežaniji - recimo da je pre dva meseca stavljan polednji sloj pre postavljanja asfalta....kao i radovi na tvrđavi, ispod "Pobednika", skele oko Kule Nebojše...

Vidi se co Belville i nova ulica, ceo Airport City, temelj za stub na špicu Ade, Vojvođanska, parkići u 63 i 62-gom, Verano, 3 lista duvana, Savograd, "obilaznica" do Ibarske, radovi u Resavskoj...

... samo za "Prokop" nisu update-ovali snimke....
 
Mnogo mi se svidja ovaj update. Sve je nekako lepse, polja, krovovi... ne znam u cemu je fazon. :D
 
nije samo zelenije, bolje su malo jačeg intenziteta nego ranije, ali takođe moram primetiti da su slike lošijeg kvaliteta nego ranije.
i kao da su preeksponirane.

ali su prijatnije od prethodnih svakako.
 
Iskreno, mislim da su snimci još svežiji, reper mi je taksi stanica kod Ušća
 
meni stalno google earth javalja da ima gresku i posle samo 2 min koriscenja mi se ugasi i normalno pise da posaljem gresku google earth timu da bi u sledecim verzijama ispravili to, a to se desava kada ukljucim 3d buildings.Vama jel se desava?

A sto se tice satelitskog snimka pa super je.
 
Слажем се, снимци јесу мутнији него стари, али хајде да не цепидлачим, коначно су их ажурирали.

Камендин се нашао на снимку пре него што су ми одобрили слике које сам послао. :p
 
relja":3ay2ohvt je napisao(la):
Snimci su iz jula 2009.
Da ali kog jula? Jel 1. Jula? Gde su nove slike? Kad će otvaranje? Kad će sledeći apdejt? Šta li će da stave kao apdejt?

PS: Ajde da ne ispadne da nisam ništa pametno napisao. Zaključio sam da su snimci načinjeni u nedelju oko 10:00AM. I to negde u drugoj polovini jula. Tipujem na 19.7.2009.
 
GOJE":2cntd35g je napisao(la):
relja":2cntd35g je napisao(la):
Snimci su iz jula 2009.
Da ali kog jula? Jel 1. Jula? Gde su nove slike? Kad će otvaranje? Kad će sledeći apdejt? Šta li će da stave kao apdejt?
Snimci su postavljeni 7. jula jer je Mrka tako naredio
 
pa pise dole levo, imagery date 28 Jul 2009

znaci samo mesec dana stare :kk:
 
Vrh