Šta je novo?

Google i Beograd

bg259":snjudvnz je napisao(la):
E PA OVI IZ GOOGLA MI IDU NA K**** uploadovao sam autoput deo po deo skroz textured oni meni incomplete texture i incomplete model pa dali su oni normalni, kakao da uradim autoput od urgetnog centra do gazele u jednom cugu.....
Ne nerviraj se.

Budi samo uporan i prihvatice. Dopisi razloge zbog kojih oni grese.
Nema razloga da te odbiju.

I svaka cast za petlju ! To je bas veliki posao !
 
bg259":12vr7777 je napisao(la):
E PA OVI IZ GOOGLA MI IDU NA K**** uploadovao sam autoput deo po deo skroz textured oni meni incomplete texture i incomplete model pa dali su oni normalni, kakao da uradim autoput od urgetnog centra do gazele u jednom cugu.....
Za red stripe te najverovatnije zezaju jer su ti ostali "neokrečeni" plafoni na mnogim mestima i jedan delić u donjem desnom uglu drugog sprata. Proveri i da li je poslednji sprat/terasa ofarban odozdo... E, sad, moguće da im se ne sviđa što je solid color, pa secni deo prave fasade sa fotke pa spucaj tu teksturu svuda. Zaista, još lepše će da izgleda.
Moguće da će da ti prave i problem što ti gore fale stubovi, pa krov ne može da stoji :)

Što se tiče mostova, mislim da je sve kul, osim par linija koje su višak... Sad, ili im objasni da praviš iz više delova i daj linkove ka drugim delovima, ili napravi celu petlju pa uploaduj...

EDIT: E, da, moguće da za teksture zezaju što ti nisu iste leva i desna traka autoputa...
 
havla mihailo sto si mi rekao za greske mnogo sam zurio nisam video izbrisacu prethodni post da moderatori nebi reagovali
 
Poslovno-stambeni kompleks Inex - deo I je obrisan ne znam zasto.

I da li vama zaseckuje GE? Meni strasno.
 
BOKI SMOKI":3q8707cz je napisao(la):
I da li vama zaseckuje GE? Meni strasno.
Мени да, кад су укључени 3Д објекти, а детаљније градове, као на пример Њујорк, не могу ни да отворим скроз. Очигледно је потребна нека НАСА-ЦИА-ФБИ конекција да би све то нормално радило. :kafa:
 
Wile E. Coyote":1d0586ak je napisao(la):
BOKI SMOKI":1d0586ak je napisao(la):
I da li vama zaseckuje GE? Meni strasno.
Мени да, кад су укључени 3Д објекти, а детаљније градове, као на пример Њујорк, не могу ни да отворим скроз. Очигледно је потребна нека НАСА-ЦИА-ФБИ конекција да би све то нормално радило. :kafa:
I meni Njujork koci dosta, ali s obzirom na broj modela, nije ni cudo :D
Isto vazi i za Pariz, Prag, Varsavu...

BTW - Poceli su i Karaburma i Zvezdara da se grade :) a Mirijevo je ubedljivo najvise izgradjeno od svih perifernih naselja, zahvaljujuci Wladancu :)
 
samo da najavim da ne bude da neko drugi krene da pravi : Autoput kroz bg (petlje) nisam zadovoljam jos cu da sredim
SKC - model gotov sada idu textures i preko puta zgrada
Zgrada koja nemam pojma sta je (textures) (ima par ovakvih slucajeva)
hotel continental ( textures)
Imam slike par zgrada i fasada oko knez mihailove koje cu da nalepim na kocke it to je to :p

Planiram da uradim bolju arenu
Mozda terminale na aerodromu
Muzej vazduhoplovni


Dali neko ima slike hale pionir jes da je komplikovana ali bih hteo da pokusam da je uradim
 
Sto neprobate ona 5 solitera na banjici, malo imaju cudan oblik na vrhu ali su interesantni ;)
 
Ajde onda i ja da najavim :)

Kralja Milana - komplet zavrsetak
Terazije - komplet zavrsetak
Trg Republike - komplet zavrsetak
Vasina - komplet zavrsetak
Studentski trg - komplet zavrsetak
Uzun Mirkova - komplet zavrsetak

Kneza Milosa - Zgrada Vlade, Stari generalstab, Muzej zeleznice, Ministarstvo ino poslova, Trgovinski sud
 
au zex pa kako da te stignem :p imas vec 100+ models ,
 
bg259":2cqwcfcm je napisao(la):
au zex pa kako da te stignem :p imas vec 100+ models ,
:laugh:

Polako, lagano model po model i skuplja se :)
Sada je idealno vreme za fotkanje, nema vise lisca na drvecu :)

@ Boki - Da, ali videcemo da li cemo stici bas sve do kraja 2009e
 
Bravo bg259! :gobb:
Zanima me, pošto si uradio deo sava centra, a sad i "konti", da li planiraš da dogradiš SC, sa sve pasarelom do kontinentala :)
 
@ mihailo - valjda cu, mogao bi da opet uradim sc od pocetka,

@ boki- imam par nedovrsenih modela od letos tako da izgleda kao da radim vise
 
...Baš sam otvorio Google Earth i vidim,primili su Intercontinental, Rad zgradu, poštansku štedionicu 1. i 2. deo. Svaki put lepše izgleda(svaka čast zexland & bg259) :kk:
 
Mogao bi neko da doda teksture ovom modelu.To je neka zgrada kod Zemunskog keja.

ddddddd.jpg
 
Vrh