Šta je novo?

Google i Beograd

Ili pala mi je ideja jos jedna, mogu da otvorim grupu na faceu bas za 3d beograd, pa da clanovi salju slike beograda tj svojih ulica.mada sumljam da bi se bas pretrgli.Npr da pozovem sve ljude putem osnivaca grupe Beograd da se pridruze toj grupi i da salju slike. :)

Napisao sam u grupi da slike stavljaju na photobucket zbog lose rezolucije na faceu a da na sajt salju samo linkove tih slika.

evo je

http://www.facebook.com/group.php?gid=204930256256#/group.php?gid=204930256256&v=wall


evo mog doprinosa sa neta.

Bajrakli dzamija

2497310770062955329GfLodP_ph.jpg


bajrakliDzamija.jpg


eng_1404_bajrakli.jpg
 
Ja imam jedno pitanje?
Zasto se rade 3D modeli na google earth??
Na Google maps u nekim gradovima vi mozete da se setate ulicom i okrecete itd...
Bice kad tad i Beograd!
Ne pitam da bih provocirao vec zato sto stvarno ne znam koji je razlog!
 
Ma nista to je najmanje sto mogu da ucinim.Kada bude skupila vise clanova poslacu svima da pozovu jos prijatelja.A sale car koji je medju prijateljima ima preko 800 ljudi uglavnom iz bg, isto ortak ce poslati poziv svim prijateljima a oni su uglavnom iz bga a ima ih 1300.
 
BOKI SMOKI":2522dpcy je napisao(la):
Kod mene sadrzaj na Fb nije pronadjen. :(
Pa vidis da covek na taj nacin oce da pridobije sto vise prijatelja... :cool: moras ga dodas da bi vid'o :D
 
Igoru, Stevi. celoj ekipi Beobuilda i svim dragim forumasima zelim da se zahvalim na udarnim ( breaking news :lol: ) vestima BB-a !
Ovo je samo dalji podstrek da idemo dalje :)

PS: Kolega Mihailo moramo da nazdravimo :D


:gobb:
 
Sad sam bas proveravao u 3d werhausu i naletim na Mihajlov model koji nisma mogao odmah da vidim jel je obrisan ali sam ha zato skinuo u sketch up 7 i postovao na photobucket. Mihailo svaka cast.

Mercedeske blok 38. Mihajlo izvini sto postujem umesto tebe ali su stvarno super ispale.


untitled-7.jpg





:kk: :kk: :kk: :kk: :D :cool:


Mucim muku oko Panceva zato sto ne znam da stavim teksure a ne znam i tacnu visinu objekata a jos nisam ovladao svim alatkama. :(
 
Beogradski studenti izgradili prestonicu na „Google earth”


Valjda grade a ne izgradili. :|
 
Хахаха, па кад си пре налетео, пре 15 минута сам га окачио :)

А за текстуре и све остале алатке, најбоље погледај серију тренинг клипова, супер су ;)
http://sketchup.google.com/training/videos.html
 
Desilo se to da sam slucajno proveravao, malo pre nego sto si ti postavio.Neki lik je napravio ekstra zgradu u zemunu ali bez tekstura.Stvarno mocno izgleda.Hotel neki sta vec.



Sta vise mislim da sam naleteo kada si ti upravo kacio ili minut dva kasnije.


I ne znam sto meni nije prihvatio jos brankov most morao sad da ga dodam sam.


http://www.facebook.com/album.php?page=9&aid=31818&id=1640583208#/group.php?gid=204930256256 3d beograd

Mihailo uclani se u ovu grupi i pozovi sve prijatelje na Fb.I pretrazi grupu Novi Beograd i pitaj osnovatelja grupe da se pridruzi i pozove sve ljude iz grupe a i svoje prijatelje.

Beogradjanka daje smek slici

3333333333333.jpg


Stavio sam je i u grupu ali se tekst ne vidi jel je ispala mala slika.
 
dobre vesti vezano za slike iz grupe.jedna napaljena cura kada bude isla u Bg slikace sve zivo,.barem je tako rekala i mnogo drugih ce slikati. :D :cool: :kk:
 
Vrh