Šta je novo?

Google i Beograd

Пусти бре човека да дане душом.
 
Vi ga pretera. Nisu mi tako mali postovi, ima ih ali nisam tako povrsan, sem kada tako mora biti.
 
Ali zato tvoji postovi svi imaju nekakav lakonski karakter...
 
Ne svi.... ovaj da. A razlog je tome sto ja nisam iz BGa tako da malo znam, pa vise zapitkujem nego sto napisem.Ali ima dosta postova koji su opsirniji.
 
Ajd dosta offtopica,boki smoki predlazem ti da uzmes malo da modeliras i sam,vidim da volis,pa bi mogao i sam da to radis?Pa da se pridruzis ostalima koji modeliraju 3D Beograd. :kk:
 
Da stim sto bi ja svoje Pancevo.Prvi koji cu da izbacim je krst u parku ako savladam neke stvari naravno, lenj sam.tesko mi je da odredim razmere objekta.
 
У Google Earth-u има нешто ново преко аде ;) Добро, направљено је раније, ал је сад прихваћено :gobb:
 
Vidim da niko nije citao ovonedeljno izdanje Ilustrovane politike i clanak o 3D Beogradu i gle cuda nasem Zeljku, Mihajlu i Jovanu :pob: :gobb:

Znam da je Zex skroman i da nije hteo posle sve medijske paznje da se pohvali ali i ovaj intervju je jos jedan dokaz da ovakve dobre stvari mogu da imaju jos bolju medijsku paznju.

Ajde sad Zex smem da se kladim da imas neki sken ili fotku te strane da vidimo svi :dil: :vops:
 
pogledajte nove modele koje izbacuje Wladenco, dosta brzo ih izbacuje
 
Clanak sam procitao ali Ilustrovana zivi u 19 v nemaju clanak na internetu inace fino napisan sa ilustracijama crkve svMarka Skupstine i dvora
 
MOze li neko da postavi screen mosta na adi iz GE, nemam ga na kompu a mrzi me da ga instaliram sad.
 
Izvoli druze

wi51dv.jpg
 
Hvala lepo! :) Tek sad vidim kolko je vislji od novog zeleznickog, nadam se da ce do njegove izgradnje dovesti u red svo osvetljenje na svim mostovima, pa da imamo lepu liniju mostova :vops:
 
Vrh