Šta je novo?

Google i Beograd

:lol: To cemo jos da vidimo, kada stignu slike.Napaljena u smislu da ce da se posveti svom poslu.Sliakce kao Japanski turista kao sto je rekla.
 
bg259":10n3ip4m je napisao(la):
evo mene posle dugo vremena, jedan relativno lak model za pocetak :p

http://i880.photobucket.com/albums/ac4/bg259/1-1.jpg
Super ! :kk:

BTW, evo na brzinu jos dve zgrade su gotove :)

Centrotekstil & Prasko-kreditna banka

Resizeofterazije-centrotextil2.jpg


Resizeofterazije-praskabanka.jpg
 
Mogu reci sa mi se ova staklena nadogradnja uopste ne svidja.

untitled-8.jpg


naisao sam na ovaj ruzan model.
 
Ponosan sam na sve nas forumase pogotovo google modelare :vops: :kk: :cool:
 
wow :shok: Gde se tacno nalazi dzamija? Mogao bi je uraditi.

MIslim da sam ovo vec pitao negde ali sam zaboravio kako glasi odgovor. :p
 
U Gospodar Jevremovoj / neposredno pored Kralja Petra.
Kod mene bar, dzamija jos nije u planu, jer mi je granica ka Dunavu virtuelno povucena do Simine :) ( za sada )
:)
 
Cela gospodar Jevremova je sjajna ulica, puna malih zgrada. Tu je (pardon, ne u ulici, već u blizini) i zgrada Jevrejske opštine, Vukov i Dositejev Muzej, kao i Šejh-Mustafino Turbe (i ostaci tekije koji su danas neka zgrada gradske čistoće). To bi bilo super za uraditi, veliki zum i čovek se baš uživi...
 
U onoj nasoj grupici na FBu za 3d beograd sada ima 401 clan.Ako se neko nije uclanio nek se uclani i nek pozove sve prijatelje.
Po nekoj mojoj racunici dosta ljudi je zainteresovano barem po privatnim porukama, i hoce da pomognu, zato se vi uclanite i pozovite sto vise.I budite izriciti da napisete da svako pozove sve svoje da bi bilo sto vise ljudi, jel ce time modelerii dobiti mnoogo vise i brze slika za 3d modele.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1584054264#/group.php?gid=204930256256
 
Nazalost nemam facebook ali podrzavam akciju naravno! :kk:
 
jovanovm":3bhssovu je napisao(la):
Cela gospodar Jevremova je sjajna ulica, puna malih zgrada. Tu je (pardon, ne u ulici, već u blizini) i zgrada Jevrejske opštine, Vukov i Dositejev Muzej, kao i Šejh-Mustafino Turbe (i ostaci tekije koji su danas neka zgrada gradske čistoće). To bi bilo super za uraditi, veliki zum i čovek se baš uživi...
Ih ceo Dorcol je prelep, ali sto bi neka nam draga komunalna preduzeca rekla - jos uvek taj deo grada nije u nadleznosti :lol:
Zezam se, prva ulica ka Dunavu od Simine ce biti Kralja Petra i okolni vazniji objekti ( naravno pored Francuske i Despota Stefana ).

E sada se setih, niko jos nije pomenuo SC 25 maj :)
 
Ovi iz google-a nece da mi prime 3 modela, sve zbog teksture....
 
nece da prihvate red stripe zato sto sam koristio samo crvenu boju za zgradu, pa red stripe nema niceg drugog (koristio sam slike za prozore)
 
Pa kazi im da se tako gradi kod nas, neces slagati. posalji im sliku tog objekta.

A sto nece da ti prihvate autoput tj petlju ?
 
ne petlja jos nije gotova, a za red stipe sam im objasnio i poslao link sa slikom .....
 
uploadovao sam autoput deo po deo skroz textured oni meni incomplete texture i incomplete model pa dali su oni normalni, kakao da uradim autoput od urgetnog centra do gazele u jednom cugu.....
 
Vrh