Šta je novo?

Google i Beograd

Igor":202zymx3 je napisao(la):
Vidim da niko nije citao ovonedeljno izdanje Ilustrovane politike i clanak o 3D Beogradu i gle cuda nasem Zeljku, Mihajlu i Jovanu :pob: :gobb:

Znam da je Zex skroman i da nije hteo posle sve medijske paznje da se pohvali ali i ovaj intervju je jos jedan dokaz da ovakve dobre stvari mogu da imaju jos bolju medijsku paznju.

Ajde sad Zex smem da se kladim da imas neki sken ili fotku te strane da vidimo svi :dil: :vops:
Evo ga :)
Iskreno zao mi je sto Mihailo nije mogao da stigne, a ako bude jos nekog medijskog gostovanja ili intervjua, Wladanco mora da dodje :)

Samo da obavestim sve, da ce u sredu 9.12. biti kratka reportaza u emisiji Gradologija na TV Studio B.

ResizeofIlustrovana-03122009.jpg
 
Bravo Zexland!Keep up the good work!
Koja je politika google eartha sto se tice neizgradjenih objekata,da li mogu ovako da se postavljaju kao i izgradjeni ili se mora poseban zahtev slati?
 
vucko":1sd5iu5k je napisao(la):
Bravo Zexland!Keep up the good work!
Koja je politika google eartha sto se tice neizgradjenih objekata,da li mogu ovako da se postavljaju kao i izgradjeni ili se mora poseban zahtev slati?
Hvala Vucko :)

Dozvoljavaju da se postave jos uvek neizgradjeni objekti, ali to mora lepo da im se objasni.
Konkretno ukoliko Delta Tower ne bude izgradjen do roka kada je navedeno, bice vrlo brzo uklonjen. Most preko Ade su Mihailu recimo odbili prvi put, ali su ga nedavno ipak prihvatili :)
 
obicno google earth kaze da zgrade moraju biti izgradjene
 
Sto ti jos nisu prihvatili Brnakov most?Mogao bi Mihailo da uradis, onaj zeleznicki sto je ostao.


primer.jpg


Pogledajte kako su madjari uradili model svoga mosta.Izvrsno :) Model koji oslikava reku sa senkom mosta.


Pocese i Zemun da prave. Kristijan je zasluzan.

zemun-1.jpg
 
Da, Kristijan je poceo poprilicno dobrim tempom da radi Zemun :kk:

Evo par novih modela za Kralja Petra :)

Kafana "?" , i modernisticka zgrada pored

Resizeofkraljapetra02.jpg


Stambena u KP...

Resizeofkraljapetra03.jpg


I zdanje Narodne banke Srbije iz 1888.

Resizeofkraljapetra04.jpg
 
Kafanu Znak pitanja kada god sam hteo da fotkam...bilo je neizbezno sa automobilima :notok:
Ako imas fotke prizemlja kafane bez kola, bio bih ti krajnje zahvalan :)
 
Bravo Zeks, vidim da si se potrudio da poskidaš klime sa aero kluba :D
 
shmeksi":3qfx1cno je napisao(la):
Bravo Zeks, vidim da si se potrudio da poskidaš klime sa aero kluba :D
Shmeksi, gledam da ih uklonim gde god mogu :) :vops:

Boki hvala.

Inace zahvaljujuci velikoj ljubaznosti forumasa Arhangela, i njegovom umecu u PSH, Kafana "?" je popravljena i sada izgleda mnogo verodostojnije originalu :)

Arhangele hvala ! :gobb:

Resizeofkraljapetra022.jpg


Resizeofkraljapetra02-1.jpg
 
Па и не баш. Предлажем да, док не добијеш фотку улаза у "?" без аутомобила, вратиш стари модел. Овако изгледа вештачки накалемљено.

Мислим, моје је мишљење да треба задржати ниво аутентичности који поседују остали модели, али како год буде, све честитке на до сада урађеном.
 
a sta je sa B2?Ima dosta zgrada u bg kojima treba ukloniti drvece, bandere automobile i ljude.
 
Ne vidim šta je neautentično kod ?, ta zgrada i ne treba da ima, tj. nema nikakve detalje na sebi. "Autentično" bi upravo tako izgledala, jedini problem su senke, ali siguran sam da to može da se ispravi.
 
Pa upravo prizemlje izgleda kao veštačka tekstura (što i jeste :) ), a prvi sprat je original.

U svakom slučaju, hura za Zexa. :pob:
 
Zex, jel ti se neko kreveljio iza kamere pa si se onako smeškao? :)

Ozbiljno, malopre sam gledao na STB, alal vera, bez zezanja.
 
relja":25hus9bh je napisao(la):
Zex, jel ti se neko kreveljio iza kamere pa si se onako smeškao? :)

Ozbiljno, malopre sam gledao na STB, alal vera, bez zezanja.
Haha!

Nije :) manje vise ja se stalno smeskam :) ( vidis da i ovde ne mogu da izbegnem smajlije )

Hvala Relja puno ! Postavicu link uskoro :)
 
Cestitke na uradjenom poslu. :) Pozdrav za sve google modelere :)
 
Vrh