Šta je novo?

Google i Beograd

Novi update :)

Sinoc sam ugrabio malo slobodnog vremena, i "napao" Obilicev i deo Toplicinog venca :)

Resizeofobilicev00.jpg


Resizeofobilicev01-1.jpg


Resizeofobilicev02.jpg


Resizeofobilicev03.jpg


Resizeofobilicev04-garaza.jpg
 
Zexland,ti si ocigledan sta sve moze jedan pojedinac da uradi kada ume,svaka cast :vops:
 
Пошто сам се осетио прозваним :p да одговорим. Тренутно су у изради "мерцедеске" у блоку 38 и солитери у блоку 30, али имам много обавеза последњих месец дана, тако да сам успорио мало... Проблем је што кад се ухватим SketchUp-а, не умем да станем док не завршим (а ту оде охохо времена) и онда не смем ни да почнем док не будем имао мало више слободног времена... Толико што се мене тиче ;)

Узгред, Зекс, :gobb: :gobb: :gobb: :vops:
 
@ Mihailo - Hvala :)
Isti slucaj :p , ovo zna da bude vrlo zarazno :lol: . Ja sam uhvatio neko slobodno vreme, pa reko ajde da zavrsim zapocete modele od letos. Super za nove zgrade ! :)

Vucko hvala :kk: , a samo da znate da je ŽELJKO 2010, tj. moj imenjak i ujedno moj najverniji ocenjivac na GE :lol: :gobb:


No.
Evo zavrsih napokon i crkvu Svetog Marka ! :) Neki su vec pitali kada ce napokom biti gotova ;)


Resizeofbul.jpg


Resizeofbul03.jpg


Resizeofbul02.jpg
 
Hvala mihailo što si nam javio, imenjaće(zexland), hvala i tebi naravno...da sam iz beograda i ja bi sa vama. Jedan drug iz bgd mi je sredio nekoliko fotki od stadiona partizana i marakane, već jedno(duže) vreme radim preko tih fotki, samo mi fotograija fali puno pa nemogu teksture sastavljat. nastavite samo tim ritmom, ako se može...navijam da bude beograd najlepši! :kk:
 
Zexlande sto ti ne bi pitao novinare da se udruze pa da slikaju grad za tebe?Brze ce da ide, mislim sto se slika tice?Ipak oni nose stalno fotoaparat za sobom.Za jendo mesec dana imao bi slike celoga grda.
 
Sad bas malo cekiram Ge i zamolio bih zexa ako je ikako moguce da izdejstvuje skidanje sadasnje 3d marakane koja izgleda kao da sam je ja pravio :D
 
uuu.. crkva svetog marka je fenomenalna!! :kk:
 
Hvala svima za crkvu :)

Igore, Marakanu je radio Opacic ( decko koji je medju prvima radio modele - Hram Sv. Save, 6. kaplara...), nemam srca da interevenisem kod nadleznih u GE :p
 
Црква је :kk: Само, колико се сећам, раније је постојао модел, па је скинут. О чему се ради?

Још једно питање. У блоку 20 је модел нечега што још није ни почело да се гради. Како се уопште одређује шта иде на GE?
 
Kada se samo setim na sta je licio BG pre nekih 4-5 meseci, sada smo stvarno najbolji u regionu :gobb: - Beograd ce uskoro Atinu, Bukurest i Bec da presisa po broju modela :vops:

Inace Podgorica je skoro dobila svoje prve 3d modele ( Milenijumski most, hoteli po centru i spomenik kralju Nikoli), Skoplje jos dosta zaostaje, Ljubljana ima nesto modela dok Sarajevo i Zageb nisu losi...tkdj. i Istanbul i Kijev
 
Na koliko projekata trenutno radis? :p Mislim da ce u buducnosti u google earthu moci i da se vidi unutrasnjost zgrada, jel kako su krenuli bice pravi 3d virtualni svet.
 
Boki dobra ideja za novinare :kk:
Na dosta, ali vecina je zapoceta...planiram da pokrijem skoro sve vaznije centralne ulice do 01.01.2010. :p
Spiskove imas na prethodnim stranama.
 
Vrh