Šta je novo?

Genex (Geneks kula)

Генекс кулу је изградило државно грађевинско предузеће Рад које је било најмоћније у Европи, а ону карикатуру на обали Саве гради мафијашка италијанска фирма Пицароти. Директор је ухапшен због прања пара и повезан је са аферама у Београду на води. Поређење ти је мало пресмешно.

Кад поменух ту стаклену ругобу којој прозори отпадају, шта би са оним кад се открило да је врх унутрашњег дела зграде урађен у облику нацистичке свастике? Избио је скандал због тога. Неко то снимио дроном. Ево слике да видите како изгледа.
Pogledajte prilog 197334
Pizzarotti ima skandale svuda po svetu. Najpoznatiji su u njujorku sa onom nezavrsenom zgradom koja bleji 15godina.

Leaning tower of Pizzarotti
 
Pizzarotti ima skandale svuda po svetu. Najpoznatiji su u njujorku sa onom nezavrsenom zgradom koja bleji 15godina.

Leaning tower of Pizzarotti
Боже ме сачувај. Колико пара су покрали за то, и зашто Њујорк није поднео тужбу против њих? Зашто власт ћути?
 
Poslednja izmena:
Боже ме сачувај. Колико пара су покрали за то, и зашто Њујорк није поднео тужбу против њих? Зашто власт ћути?
Koliko znam tuzi se tu svako sa svakim. Morali su da osiguraju gradiliste od urusavanja po naredbi grada. Dok se sve ne razresi ko je za sta kriv, ovako stoji vec par godina. Prosle godine sam prolazio ispod cisto da vidim to cudo arhitekture, bas bedak. Sta ocekivati od Pizzarottija, u svim shady poslovima iskacu. Bas mi je bilo smesno kad su otkriveni kao ekipa za kulu bg.
 
Koliko znam tuzi se tu svako sa svakim. Morali su da osiguraju gradiliste od urusavanja po naredbi grada. Dok se sve ne razresi ko je za sta kriv, ovako stoji vec par godina. Prosle godine sam prolazio ispod cisto da vidim to cudo arhitekture, bas bedak. Sta ocekivati od Pizzarottija, u svim shady poslovima iskacu. Bas mi je bilo smesno kad su otkriveni kao ekipa za kulu bg.
Видео сам слику и стварно изгледа јадно. Не чуди ме, јер као што си навео, архитектура им је стварно бедна, али ме је уплашило што зграда која зврји празна већ 15 година се криви, и прети да се уруши, и оштети околне зграде. Забележен је још један инцидент у Црној Гори пре неколико година. Црногорски интерпол је ухапсио директора ове озглоглашене италијанске фирме због прања пара. Једног су ухапсили, док је други у бекству, и обоје су повезани са дивљим насељем на обали Саве. Опрали су стотине милиона евра.

 
Vrh