Šta je novo?

Genex (Geneks kula)

Mislim da je ovo samo odnošenje smeća i šuta iz kule...ne bi bilo logično da prvo srede plato a posle da idu preko njega kamionima zbog renoviranja unutra.
Već su ozbiljno oštetili pločice na platou od ovog pretovarivanja šuta bagerom, nadajmo se da će da ga srede kad završe radove.
 
Sigurno hoće, nije realno da skokaju zgradu a da ostave onu apokalipsu ispred.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: wk_
Sigurno hoće, nije realno da skokaju zgradu a da ostave onu apokalipsu ispred.
Pričao sam juče sa prijateljem koji je bio u garaži ispod platoa. Gomila mesta je neupotrebljiva jer curi neka voda, po njegovom opisu izgleda očajno, mnogo gore nego kada se gleda sa površine platoa. To će definitivno morati da se ozbiljno rekonstruiše da bi bilo upotrebljivo.
 
Moraće da srede te garaže jer neće imati gde da se parkiraju sve te firme, uskoro će se i ovi blokovi zonirati.
Mada je bio tu neki problem sa stanarima i vlasništvom, ne znam kako je to rešeno.
 
Да ли неко зна шта ће бити са овим велелепним мозаиком и ентеријером? Да ли ће и даље имати исти изглед? Читао сам чланке да је ова зграда имала веома сложен систем противпожарне заштите, као и инсталације које су биле најквалитетније и домаћег порекла, што је чинило зграду веома енергетски ефикасном. Шта ће бити са тиме?
Pogledajte prilog 202921
Pogledajte prilog 202922
Nema trika da je bila energetski efikasna.. Brutalisticka zdanja su najgora po tom pitanju. Sigurno da je potrebna adaptacija i sumnjam da ce enterijer ostati originalan. Arhitektuta ocekujem da ostane netaknuta
 
Vrh