Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Samo da kažem da je milina čitati forum kada svaka tema posle čitanja nije više plava :kk:
 
meni je forum malopre progutao post, nije mi izasao nikakav antibot/captcha ali zato sam morao opet da otkucam post (naravno od sad sve sto napisem kopiram)
 
Nije forum progutao post vec si umesto reply kliknuo report ;)
 
Ovo je verovatno pravo mesto za ovakve stvari pa prenosim šta sam otvoreno i tamo napisao
Beobuild Forum » Završeni projekti » Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]



Meni je previse iskazanog i pridružujem se a upravo ovim putem od Admina tražim otvoreno
da se uvaži zapažanje @Brainy wrote :
Obicno samo citam BB i retko pisem, ali sam toliko prenerazen fasizmom i rasizmom koji se ovde moze procitati da je to strashno!

Da se primeni samo ono što je predviđeno u pravilniku :

Poštujte druge članove, čak i kad su njihovi stavovi dijametralno različiti od Vaših. Bez vređanja, psovanja, malicioznih i dvosmislenih komentara, kao i uvreda na nacionalnoj i bilo kojoj drugoj osnovi.

Lepo je pratiti rađanje, odrastanje i sam život novo stvorenog naselja Belville
pa i razumeti koje-kakve teškoće i reakcije u okviru ovo zemaljaskog , ali vec ovoliko od jednog jedinog člana je stvarno previše
 
Zasto imam utisak da zelimo da idemo iz krajnosti u krajnost.
 
Iz dobrih i pozitivnih namera (ne iz krajnosti u krajnost) :)
Total number of registered users: 1,846
1.846 puta minimum tri člana porodice, dolazimo do broja od 5.538
pet ipo hiljada ljudi, u ovom garadu direktno zna šta se nalazi na Beobuildu, a verovatno mnogo više
neke stvari mogu biti ,, ovako i onako,, a neke ne mogu nikako
 
Posto vidim da si mi odgovorio pre mog edita posta postavicu i ovde tekst sa teme o belvilu i posta koji sam tamo ostavio

I naravno , fasizam i rasizam nece biti tolerisani ali jednostavno treba ostaviti mogucnost i slobodu da ljudi koji imaju problem sa romskom populacijom oko belvila izraze svoje stavove jel su i jedni i drugi Beogradjani i treba da uzavju ista prava i da ne ugrozavaju jedni druge sto bih rekao da ovde nije slucaj zasto sto Belvilovci imaju ocigledno problem kako je izvestavano od stanovnika naselja a bogami i medija. Pristupite temi hladne glave i korektno i nece biti problema.
 
Važi , verujem da više nece biti problema , :kk:
normalno je reagovati na ono što žulja , boli i boriti se da sve bude lepše i bolje
na način kao što je velika većina Beograđana oduvek i radila
 
Хајде једна небитна примедба: Кад се излистају чланови, не види им се репутација. Такође, и даље је немогуђе по репутацији сортирати списак чланова. Је ли могуће то додати?
 
Firefox 4 ne nudi da sačuva šifru na novom forumu, može li se to srediti? Često brišem keš, iritira stalno ukucavanje podataka...
 
Sedmica...
Ni pokretanje firefoxa u safe-modu bez upaljenih addona, ni vraćanje teme sa wide na običnu nije pomoglo, ne pada mi ništa drugo na pamet. Naravno, beobuild ne stoji ni u exceptions listi.
 
Кад бришеш историју, немој изабрати да обрише све, него само кеш и историју, јер ће у супротном да ти побрише и шифре, па ћеш морати да их поново укуцаваш.
 
Naravno. Čak više ni ne postoji opcija za brisanje svih šifri pri brisanju istorije i keša, nego se to radi samo iz options>security...

Ne znam...
 
Šta mislite da se u temi od JGP otvori tema o novom sistemu naplate karata?
 
Imam predlog za povecanje broja ljudi ovog sajta/foruma. Da na svim online vestima koja su vezana za izgradnju, stavimo u komentaru, da posete Beobuild za vise informacija.
 
Kokos":3k8ltkic je napisao(la):
Šta mislite da se u temi od JGP otvori tema o novom sistemu naplate karata?


Ako smatras da je neka tema potrebna ti je napravi.

Zasto bi bilo koja posebna tema bila deo neke druge teme. Zar nije bolje da se iz naslova teme odmah zna o cemu se radi nego da se, kao sto se to ovde redovno desava razne posebne teme ili podteme gube u nekoj siroj temi.

Ali i kada se otvori nova tema, retko koja moze da opstane jer ovde postoji, a to je vise nego ocigledno svakom ko imalo prati ovaj forum, dezurna ekipa koja odrzava odredjene teme i usput, osvezenja radi i neku novu, ali sasvim kratko.

Zasto nema bar nekoliko strana sa aktivnim temama, jer bi tako neke nove teme bile dostupnije, pre nego sto odu u arhivu, koju veliki broj posetilaca mnogo manje posecuje i ne zna da moze da pise i na tim neaktvnim temama.

Forum bi umnogome dobio na vrednosti kada bi moglo da se izlista vise strana sa aktivnim temama bar sa toliko strana koje bi ukljucivale sve teme u toku poslednje nedelje.
 
У среду 14. Септембра 2011 у 19 часова и 49 минута форум је добио кума:

:kum:

Код:
[code:1:cda518aae6] :kum: [/code:1:cda518aae6]
 
Ja sam za onu stf-ovu ideju. :smajlikojiseobesiooplatan:
 
Pa kad nam je takva realnost
+ 1
Za vešanje
:lool:
 
Не мора о платан, било какав Смиле који се обесио би био ОК, на пример

sterb243.gif
 
Vrh