Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Dzoni,nema tu opciju softver.Ni da hocemo ne moze.Kada razmislim od 10tak foruma za koje znam nijedan nema tu opciju.
 
Да ли постоји шанса да се на неке проблеме о којима се овде дискутује укаже званично одговарајућим службама? Као пример ево случај на који сам налето, где jе проблем пријављен на основу пријава грађана на одговарајући форум и администрација сајта је то званично формулисала као пријаву и после другог покушаја добили су одговор од дирекције за јавни превоз.
 
Juce i danas je nazalost sve poslo naopako kada je update foruma u pitanju. Naizgled obican rutinski update foruma doveo je do ove danasnje avanture i nazalost vracanja foruma na dva dana unazad sa postovima.

Izvinjavam se svima koji su postovali danas i juce a ciji su postovi izbrisani zbog backupa naravno i posetiocima koji gledaju forum a manje postuju. Imali smo najbolju nameru ali na kraju jedino resenje je bilo vracanje foruma.
 
Ko ce nam nadoknaditi plusice izgubljene za ova 2 dana???? Kmeeeeeeeeee!!! :D
 
ja ti kompenzovao jedan plusic vec :)

Jos da vidim kako cu sebi da kompenzujem nerviranje i zivce od danas :)
 
Hvala prijatelju! Evo i plusic za tebe kao kompenzacija za nerviranje ;)
 
А ја се таман био распис'о све у шеснес' ! :)
 
...Probudi se čovek tako jedno jutro i shvati da su mu “nestala“ dva dana, tri posta, dva plusića…

Hmmmm… da mi je ponekad takvog update-a van interneta … :cool:
 
Ja npr. nisam zadovoljan radom servera na kom je forum. Odiv je ponekad katastrofalan te mu treba i vise od 10 sekundi na krene da ucitiava stranu.
Nije uvek ali desava se.
 
Ponekad ko da mi nešto ,,srče,, iz kompa , jel to moguce ?
povremeno uspori učitavanje prosečne BB stranice a moj ruter izlude od aktivnosti
raspitacu se na ubuntu forumu kako to tačno da vidim ( sa 10.04) pa javljam :rolleyes:
sve ostalo je supeeer :)
 
Hmmm, ne znam da li ovo može da pomogne, ali ovde http://www.speedtest.net/ može da se izmeri brzina neta koji se koristi. Meni je tačno onakva koliko i plaćam 6Mbit/s, svejedno mi BB nekad jako sporo učitava, a mislim i da korisnici neretko prave duple postove zbog toga.
 
Takođe se i meni desi da BB bude prilično spor, bez obzira na doba dana. Dok ostale strane rade kao i uvek - odlično.
 
Ma brzina interneta je potpuno irelevantna u ovom slucaju. Prakticno svi ovde imaju brzinu vise nego dovoljno za ucitavanje forumskog sadrazja. Stvar je do servera i karakteristika istog.
 
Koliko ja razumeh to se desava kada je navala ljudi.Beobuild postaje sve popularniji.Mnogo vise ljudi prati teme a da nije registrovano ili da ne komentarise pa dolazi do zagusenja servera u Nemackoj.Sto znaci da ce morati da se uzme bolji server.Beobuild dominira :gobb:
 
Videcu sa Stevom da se resi to pitanje ;)
 
Prvo da se izvinim ako je na ovo pitanje vec odgovoreno, nisam uspeo da nadjem ogovor... Da li postoji negde na forumu opcija 'My posts' ili nesto sa slicnim imenom, a da dobijem spisak svojih postova ili tema u kojoj su moji postovi (odgovoreni ili neodgovoreni)?
Hvala puno! :kk:
 
ranko999 postoji mogucnost da pogledas pregled svojih ranijih postova. Najlakse je da udjes u svoj profil najlakse je na tekst link "profile" u zaglavlju forum stranice i da onda nadjes deo

Posts and topics View all ranko999's posts

Tako ces otvoriti hronoloski pregled svojih ali i postova drugih korisnika ukoliko zelis da nadjes neciji post od ranije a da ne bi pretrazivao obimne teme i trazeci post nekog usera.

Nadam se da je moj odgovor bio od pomoci ;)
 
Već neko vreme imam problem sa logovanjem na forumu: ukucam username i password, izaberem da me zapamti, a onda dobijem ovo

You appear to have logged in successfully, however a cookie has not been set. Please check your settings and if applicable, enable cookies for this website.
Cookies su, naravno, uključeni i sve je na default podeševanjima. Browser je Google Chrome.

Kada se sledeći put vratim na sajt dovoljno je da kliknem na login i sve bude ok. Čitajući ranije poruke video sam da je još jedan korisnik imao ovaj problem, ali pošto nije bilo follow-upa, ne znam da li i kako ga je rešio.

Malo sam eksperimentisao sa svojeo strane sa brisanjem cookieja i nije pomoglo. Zanimljivo je da sve radi normalno u Firefoxu, ali šta vredi kada ja koristim Chrome. Bilo bi kul da neko ima rešenje jer iako je problem jedva vredan pomena, bilo bi bolje da ga nema.
 
Igore, hvala puno! Naravno da si mi pomogao!!! :kk: :kk: :kk:
 
dandan":nvljr5ov je napisao(la):
Već neko vreme imam problem sa logovanjem na forumu: ukucam username i password, izaberem da me zapamti, a onda dobijem ovo

You appear to have logged in successfully, however a cookie has not been set. Please check your settings and if applicable, enable cookies for this website.
Cookies su, naravno, uključeni i sve je na default podeševanjima. Browser je Google Chrome.

Kada se sledeći put vratim na sajt dovoljno je da kliknem na login i sve bude ok. Čitajući ranije poruke video sam da je još jedan korisnik imao ovaj problem, ali pošto nije bilo follow-upa, ne znam da li i kako ga je rešio.

Malo sam eksperimentisao sa svojeo strane sa brisanjem cookieja i nije pomoglo. Zanimljivo je da sve radi normalno u Firefoxu, ali šta vredi kada ja koristim Chrome. Bilo bi kul da neko ima rešenje jer iako je problem jedva vredan pomena, bilo bi bolje da ga nema.

Ja sam imao isti problem. Čini mi se da sam ga rešio tako što izbrišeš sve cookies vezane za beobuild, a možda čak i iz historija i onda će da radi.
 
Kokos":v852j3f4 je napisao(la):
Ja sam imao isti problem. Čini mi se da sam ga rešio tako što izbrišeš sve cookies vezane za beobuild, a možda čak i iz historija i onda će da radi.

Brisanje cookieja nije pomoglo, ali deinstalacija pa reinstalacija Chromea jeste. Malo drastično ali šta da se radi. Hvala u svakom slučaju.
 
Jel može da se omogući (verovatno možete) pristup forumu preko TapaTalk applikacije za iPhone i ostale iStvari :)
 
Danas mi se desila čudna stvar na ovom forumu. U forumu projekti u izgradnji niko ništa nije napisao u temi o mostu preko ade više od 20 sati. Inače uvek kada otvorim taj forum ima novih poruka u toj temi. Takođe u temi završeni projekti već 2 dana se dešava da kada ima novih poruka to nije u temi o Belvilu nego o tornju na Avali, čudno zar ne? :D :D :D
 
Vrh