Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Ima slicnih sa obesenjakom,ali da se sklopi sa drvetom umesto drvenog stuba :)
 
Evo par komada:

smiley_emoticons_hangman.gif
the7f6a493.gif
 
Super suuu . . . kako se svi lepo ljuljaju ,
vec razmišljam da nađem neko kanapče
i oslobodim BB od svoje malenkosti :laugh:
 
Први Њилетов и Вучков са граном. ;)
 
Mislis da gi spojimo,obesenjaka i drvo? :)

To bi bilo superiska,Stevo,ajd molim te ako mozes i nek bude :platan:
 
Toliko dobro ide nasem gradu da pravimo smajlije za besenje! :|
 
Na danasnji dan registrovao nam se i 2000. user na forumu :vops: :gobb:
 
Vec dugo razmišljam o novoj temi na BB
koja bi bila nešto kao Zanatsko čoše

Tu bi članovi BB mogi da prezentuju svoje zanatske ili hobi radove
ne reklame radi
vec malo da se hvale , šta svojom rukom prave, :kk: :D :kk:
malo radi razmene iskustva - saveta (PP)
pa i unapređenja tog proizvoda, zanata ili hobija
koj su prezentovali

Kroz takvo ,, upoznavanje ,,
gledište-mišljenje izneto u komentaru tj postu u dr. temama imalo bi drugačiju težinu

Uveren sam da od 2.000 čl. BB bar 1 - 2 % ( 20 - 40 čl ) ima šta da pokaže i čemu da se divimo :)

Ima li zainteresovanih ? :rolleyes:

Edit

Mislim da upravo grad pokrece akciju, da se arhtekti, dizajneri i ostali visoko stručni ljudi
uključuju u pomoganju i usmeravanju proizvodnih zanatlija :kk: :kk: :kk:
 
Naravno Boco otvori temu u relax ;)
 
Hvala Igore, :D
nisam zaboravio da si još ranije dao zeleno svetlo :)
ali interesuje me i mišljenje i volja dr. BB
kao i njihovo učešće u temi :rolleyes:
 
Drugari kako vam sada radi sajt i forum. Posle intervencije i popodnevnog resetovanja 'dojce' servera na kome je bb meni se sajt komplet opasuljio i radi kako treba pa bih voleo povratnu informaciju i od ostalih posetilaca kojima se juce teze otvarao sajt i forum.

:gobb:
 
Ocigledno su Hans i Johan podmazali server i sada radi ki nov :kk:
 
Mali predlog:

Mislim da bi bila dobra ideja da se forum podesi tako da kada se klikne na link, da se automatski otvara novi tab u browseru, tj. da se ne odlazi sa foruma vec da isti ostane u pozadini otvoren...cini mi se da 90% foruma ima ovako podesene linkove i verujem da nisam jedini koji klikce mahinalno na link ocekujuci da se otvori novi tab, da bi ga onda zatvorio (prozor sa otvorenim linkom) shvativsi da sam tako zatvorio i bb forum, i ako nisam to hteo. Da ne govorim o tome da je nekad smaranje ponovo posle "back" akcije ucitavati jedan od mnogih topika ovde sa dosta postavljenih slika.
 
Dodati opciju da sami mozete da obrisete svoj post, da mi smanili posao moderatorima, a i olaksali sebi.Ali samo ako nema ni jedan posle njega.A ako postavite post, i odma posle vaseg odmah neko postuje, kao i sada obavestite modernatora,pod uslovom da se taj drugi post ne dovezuje na vas.U protivnom cete mu morati odgovoriti i reci da ste pogresno napisali i sl.


Za ,,daleku" buducnost. Kad sajt bude dostigao 30 000 clanova ne bi bilo lose preimenovati sajt u Serbia build, i time obuhvatiti celu Srbiju, da svaki grad ima stranicu kao sto ima za Beograd/Beobuild.
 
hazard":36cxc13l je napisao(la):
Mali predlog:

Mislim da bi bila dobra ideja da se forum podesi tako da kada se klikne na link, da se automatski otvara novi tab u browseru, tj. da se ne odlazi sa foruma vec da isti ostane u pozadini otvoren...cini mi se da 90% foruma ima ovako podesene linkove i verujem da nisam jedini koji klikce mahinalno na link ocekujuci da se otvori novi tab, da bi ga onda zatvorio (prozor sa otvorenim linkom) shvativsi da sam tako zatvorio i bb forum, i ako nisam to hteo. Da ne govorim o tome da je nekad smaranje ponovo posle "back" akcije ucitavati jedan od mnogih topika ovde sa dosta postavljenih slika.

Кликнеш на линк помоћу точкића за померање и решио си проблем не само овде већ и на било ком сајту.
 
десни клик + open in new(background)tab. Ионако је коришћење тачпеда чист мазохизам ова компликација се не би ни осетила
 
Boki na tvoju zalost nista od toga.Ako bi svako mogao svoje postove da brise a ne samo Igor i Ja,onda bi to dovelo do pada kvaliteta foruma jer bi bilo ljudi koji bi brisali svoje postove u diskusijama zbog ovog ili onog razloga.

Ako napravis gresku,edituj post i stavi samo

brisi ovo.
 
Namestite da je moguće obrisati postove do 10-20 minuta nakon postavljanja i to je to.
 
Ne slazem se sa brisanjem postova, vec postoji edit.

Elem, sto se tice novog tab-a - ako koristis Firefox, resenje je Ctrl+leviklik :)
 
Vrh