Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Мени и даље константно учитава претходно прочитан пост. Ажурирао сам апликацију и ништа не помаже.
 
I meni na tt

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Da to jos nije doslo na red. Jos ce se raditi prioritetno na prvoj strani sajta pa onda opet forum dolazi na red.
 
Сада је у реду. Немам појма шта је било.
 
Можда би тема о Пошти требала да се пребаци у одговарајући подфорум јер се више не расправља о објекту већ Пошти као предузећу генерално.
 
Dobar savet, tema je prebacena u relax ;)
 
Da li jos nekome stizu na mejl obavjestenja sa foruma da na nekim temama ima novih postova tipa most na adi , most zemun borca , ja koliko znam nisam izabrao tu opciju ni na jednom od tema
 
Trebalo bi da mailovi obavestenja stizu iskljucivo ako je korisnik prijavljen da prati tu temu. Bilo bi dobro da jos neko prijavi ako ima slican problem da mu stizu neocekivani mailovi sa porukom o aktivnosti na nekoj od tema.
 
Verovatno koristi tapatalk pa je kliknuo na zvezdicu a da ne zna...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Žao mi je što ste presli na najnoviji TapaTalk API koji nije kompatibilan na prethodnima, i zahteva ruznu i nestabilnu novu verziju aplikacije. Koristim najstabilniji TT 4.9.5 s kojim ostavaram preko 20 foruma i nijedan, sem Beobuild-a nije postavio uslov da mora najnoviji API.

Sta vise, na starom tabletu koristim TT 2.0 i otvaram sve forume sveta, sem BB-a.

Na zalost, sada BB čitam neuporedivo ređe. :(
 
Пре да су теби таблет и телефон нестабилни јер мени ТТ стабилно ради на фону и сем багова који су до беобилда као форума нема проблема.
 
Izasao je novi api za TT pa ce on biti instaliran.
 
Ja ne vidim pola slika sto clanovi postavljaju ,od kada je promenjen dizajn foruma.Kako to da resim?
 
Igor":2qrr28qc je napisao(la):
Izasao je novi api za TT pa ce on biti instaliran.
Predlažem da se stavi TT API koji radi i na svim drugim forumima. Kažem, 20-ak foruma, stranih i domaćih pratim preko TapaTalk-a, ver 2. i ver. 4.9.5 i -- sve mogu da otvorim sem Beobuild-a. :?

(Za one koji sumnjaju, tableti i telefon su mi savršeno stabilni.)
 
trialin":37ozg9a7 je napisao(la):
Ja ne vidim pola slika sto clanovi postavljaju ,od kada je promenjen dizajn foruma.Kako to da resim?

Postoji mogucnost da znam u cemu je problem

Okacio sam dva test jpg fajla sa oznakama 1 i 2 pa mi reci da li vidis neki od ova dva

t01.jpg

25hlvfp.jpg
 
Za tapatalk cemo videti kada dodje na red trenutno je prioritet prva strana sajta. Svakako cemo gledati resenje koje omogucava svim posetiocima da im forum bude dostupan a da tapatalk u okviru sajta tj foruma ne pravi problem.
 
Igor":1l44kk2a je napisao(la):
trialin":1l44kk2a je napisao(la):
Ja ne vidim pola slika sto clanovi postavljaju ,od kada je promenjen dizajn foruma.Kako to da resim?

Postoji mogucnost da znam u cemu je problem

Okacio sam dva test jpg fajla sa oznakama 1 i 2 pa mi reci da li vidis neki od ova dva

t01.jpg

25hlvfp.jpg

Vidim samo sliku sa brojem 2
 
Kao sto sam i pretpostavio slika sa brojem 1 je postavljena na dodaj.rs koji ne omogucava pristup tj gledanje fotografija IP adresama koje nisu iz Srbije. Meni se pri promeni internet provajdera desilo da je domaci provajder zakupio opseg stranih ip adresa i jedna od njih mi je bila dodeljena pa nisam na forumu mogao da vidim fotografije sa dodaj.rs. Uz dosta cimanja sa provajderom ali par puta resetovanjem glavnog modema dodeljena mi je domaca ip adresa sa koje se sve fino vidi.

Proveri ovu mogucnost tj pre svega svoju ip adresu da li je u Srbiji ili negde drugde pa javi
 
Koliko vidim IP je registrovana u Srbiji i nalazi se u Beogradu tj SBB operater

gXEctsu.png
 
Probaj da ides na dodaj.rs i bas da vidis da li ce ti dozvoliti upload fotografija i da li ce te prepoznati kao domaceg ili stranog posetioca.
 
Ja koristim mobilnu verziju foruma i moram da je pohvalim. U pitanju je 5" Windows phone.
Jedino mi je mala crvena strelica za nove postove u temi ali nabodem je nekako :)
 
Igor":23mmfa2l je napisao(la):
Probaj da ides na dodaj.rs i bas da vidis da li ce ti dozvoliti upload fotografija i da li ce te prepoznati kao domaceg ili stranog posetioca.
Svasta nedozvoljava uopste a pre sam mogao a na SBB sam.

Jedno pitanje zar sajt Beobuild nema neki svoj server da mogu na njega da se kace slike ,dosta foruma koje ja posecujem iz Srbije su takvog koncepta npr,mycity..
 
Probaj da resetujes ruter par puta mozda prihvati neku adresu koja ce ti omoguciti pregled i upload na dodaj.rs

Postoji ta opcija ali za sada nije u planu da se fotografije direktno uploaduju na forum tj u okviru servera foruma.
 
To nije trenutno u opciji ali imacemo u vidu.
 
Vrh