Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Може фото-потпис ,али да не смета читању форума. На пример , висина фотографија не би смела да буде већа од 100px. :)
 
Ne znam da li je neko već spomenuo:
- bar ja nemam pristup spisku članova foruma. Hteo sam da nekome pošaljem privatnu poruku, a nisam siguran kako mu tačno glasi username. U dosadašnjoj verziji smo imali uvid u spisak i postove članova.
 
Iz bezbednosnih razloga je ta opcija ukinuta. Probaj kroz search da potrazis usera
 
Igor":14r38yc0 je napisao(la):
Iz bezbednosnih razloga
:lool: :laugh: :lool: :laugh: :lool: :laugh: :lool: :laugh:

ako bi tako gledali
najbolje iz bezbednosnih razloga da se lepo odjavim
i odem na botaniku,
pitanje je gde je bolja ta botanika u Evroaziji, Istaziji ili Okeaniji
:sesir:
 
direktor":o7nh8399 je napisao(la):
nego solecar kad ces da sredis fotku u potpisu koja se neotvara

Kada Igor i ovi njegovi tehničari odrade , ako mogu , da se ova slika pojavljuje u potpisu. Na drugim forumima mi se vidi.
 
Solecar editovao sam ti postpis ovako vec moze da radi
 
Nešto vam je pukao tapatalk - neki drugi forumi normalno rade, tako da nije do aplikacije.
 
Jelena,

Meni najnormalnije radi tapatalk. Neko od forumasa je pomenuo da je potrebno uraditi update (nadogradnju) tapatalk aplikacije na telefonu da ne bi bilo eventualnih problema sa pristupom forumu.
 
To bi trebalo da je reseno. Probao sam sa dva naloga i nije moguce bilo. Mozda neki trenutni bag mada ne bi trebalo da prvi probleme tog tipa
 
Igore priznaj koliko laznih naloga imas zasluzujes brig najmanje
 
Dva test obicna user naloga ali koji ne ucestvuju u diskusiji ;)
 
зашто се овом кинезу дозвољава да има ник исписан кинеским словима?
 
Зашто се овом МилисаВ-у дозвољава да има 'ник' исписан латиницом?

Сугестија: Горња граница димензија грба је заиста прениска. Да ли је могуће увести неки метод аутоматске промене величине, тако да не морамо ручно да мењамо величину слике.
 
Uspeo sam nešto mi nije išlo sa istim linkom sada je sve ok :kk:
I dobro došao na forum ponovo,nije te dugo bilo.Nema potrebe da persiramo :kk:
 
Šta će vam Tapatalk kad ovaj novi forum ima izuzetan responzivni dizajn. Na mom kineskom telefonu od 170 Eur sve klizi kao na računaru. Nikad nisam koristio tapatalk koji je mnogo hardverski zahtevniji od većine android browsera.
 
Koja provala... Hardverski zahtevniji mnogo? Sta su ti uvalili od telefona za 170 evra...

Inace, da li postoji mogucnost da kada se otvore neprocitane poruke ona sitan kvadratic bude obojen skroz a ne samo onako ivice i bledo, jako slabo se vidi kada sam na kompu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mozes li molim te da ga obeleziz da znam na sta tacno mislis

Sent from my XT1039 using Tapatalk
 
Probao sam da koriatim tapatalk, naravno. Zatrpao mi je i operatinvu i skladišnu memoriju doduše na starom telefonu ali nijedna druga aplikacija nije toliko zakucavala na njemu.
 
Vrh