Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

TT skladišti mnogo keša, ali to nije nerešiv problem. Ono što je problem je što ljudi uglavnom instaliraju najnovije verzije aplikacija iako imaju stare telefone, pa su kočenja sasvim normalna u tim slučajevima.

Prednosti TT : više foruma na jednom mestu, vidiš prvih par rečenica svakog posta, preglednije i prilagođenije mobilnim (touch) uređajima...
 
u svakom slučaju, meni responzivni template radi izuzetno, ok znam da nema multitasking kao TT ali ima ogromne prednosti u odnosu na prethodni neresponzivni dizajn.

33c536h.jpg
 
Loyola sredicemo i taj detalj ali je trenutno u fokusu prva strana sajta koja je prebacena na novi cms i takodje je responsive. Ostalo je jos posla oko sredjivanja prve strane tako da ce forum doci ponovo na red po zavrsetku prve strane. Ima par sugestija koje cekaju kada je forum u pitanju.
 
Igor":3dt4ch2e je napisao(la):
Meni najnormalnije radi tapatalk. Neko od forumasa je pomenuo da je potrebno uraditi update (nadogradnju) tapatalk aplikacije na telefonu da ne bi bilo eventualnih problema sa pristupom forumu.
Pratim dosta stranih foruma na TT i dva domaća (jedan je BB) i jedino BB -- ne radi. Napominjem da je pre 20-ak dana sve radilo. (Posle sam bio na moru i nisam otvarao ni jedan forum.) Ne koristim poslednju verziju TT jer to nigde nije neophodno, čak na starom tabletu imam TT ver. 2 i učitava sve forume koje pratim.

Na drugom tabletu i fonu koristim TT v. 4.9.5 koji, za razliku od mnogih verzija -- radi savršeno! :D Ali ni jedan TT koji imam ne otvara BB. :roll:
 
Нисам у могућности да свакодневно пратим Беобилд и много ми је значило што је у претходној верзији стајало време последњег укључења. Да ли би то могло да се врати?
 
@owim

probaj novu verziju TT pa ja vi da li radi
 
Zašto je promenjen FAVICON , pa sada podseća na novi logo Atlanta Hawksa , samo u drugim bojama? Vratite onaj stari prepoznatljivi sa ušćem Save u Dunav.
 
Sinoc je promenjena prva strana tj postavljen je novi cms. U narednom periodu ce se pre svega raditi sredjivanje prve strane i nekih novih opcija a takodje ce i favicon biti nov u potpunosti. Posle toga sledi dodatno sredjivanje foruma sa spiska predloga koji su postavljeni na forumu.
 
Ako moze prelodg za "Beogradsko oko" na glavnoj strani, gde je prikazan stepen zavrsetka radova, da moze da se klikne recimo na "Vojvode Stepe -
rekonstrukcija" i da se odmah prebaci na link sa poslednjom vesti i foto reportazom za recimo tu rekonstrukciju.
 
Igore, šta predstavlja novi favicon? Meni liči na obrnutog Pacmana?

Inače, sviđaju mi se izmene na naslovnoj strani. :gobb:

Jel postoji neki način da se forumaši podstiču za korišćenje spojlera za foto reportaže? Čim ima više od 5 slika bilo bi poželjno da se sakriju. Pogotovo je dosadno ako neko citira to, pa neko to. Preglednije je i lakše za čitanje sa manje slika.
 
Saobraćajna Kamera":8z530j7l je napisao(la):
Ako može i linkovanje tvitova, nema na spisku predloga na temi.
Spisak koji sam sastavio je za stvari koje su uradjene a ne koje tek treba da se urade. Na spisku stvari koje treba da se urade je i integracija tvitera na forum.

favicon nema nikakvo znacenje on je privremen dok se ne ubaci novi ali pre toga ce se raditi neka druga vizuelna i funkcionalna sredjivanja na prvoj strani. Upravo sto je milance pomenuo linkovanje projekata iz beogradskog oka ka njihovim projektima kao sto je i ranije bilo itd.
 
Jel može:
- ikonica za citiranje u dnu posta?
- "undo" za ocenjivanje?

Ne gledajući, pohvalio sam jednog bota :D ... brzi prsti...

I da li je moguće za formatiranje teksta dodati i precrtani tekst, "strikethrough"?
 
qq ogresio si se ali undo nece moci biti uveden :p ali "strikethrough" mislim da ce moci ali malo strpljenja posto je prva strana sajta trenutno prioritet.
 
Pozadina na prvoj strani treba da bude siva ili plava. Ova bela bode oči.
 
Stavljeno na spisak pa cemo videti sta i kako se da uklopiti
 
Zbog čega je nova ikonica sajta identična nekadašnjem logou košarkaškog kluba Atlanta Hawks?

21754331018_c80c88dc7b_o.jpg


qh7l8fk5f69co851bryybng0r.png
 
Мени се пре пар минута изгубише сва слова са сајта. Не знам шта је у питању. остале само слике. И овај текст куцам на слепо.
 
Hm bilo bi "lakse" da jos neko prijavi da je imao slican problem. U slucaju da se nekome a i tebi ovo ponovo predlazem ti da uradis refresh na F5 ili jos bolje super refresh Ctrl+F5
 
Vrh