Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Овом малом горе у прозору претраживача. До скоро је био неки небитан, па само једва чекали оригинални бб лого :gobb: :gobb: :gobb:
 
A misliš na FAVICON. Meni i dalje prikazuje taj nebitan , na Mozilli. Čim si rekao o čemu se radi , probao sam sa refresh (ctrl+F5) , ali mi ne reaguje , te sam onda proverio na drugim browserima i tamo vidi novi FAVICON.
 
Hm nisam bas primetio ne znam kakva su jos iskustva korisnika po pitanju brzine. Meni brze radi pre promene servera i nadogradnje foruma. Ako postoji problem gledacemo da se resi svakako

Inace Faviconu na mozili treba neko vreme da se osvezi
 
Nisam siguran meni je stari promenio tek za oko nedelju dana
 
Nedelju dana? Au , to baš mnogo. Inače , nije pomoglo ni brisanje cookies za beobuild. U svakom slučaju , hvala na informaciji , tako da sad ne moram da se brinem da nešto nije u redu sa Mozillom.
 
Ovog puta nije bilo potrebe da se čeka nedelju dana. Mozilla je konačno prebacila na novi FAVICON.
 
Meni je Mozilla držala stari favicon B92 (iako je prošlo bar godinu dana od prelaska sa crvenog na ljubičasti.

Što se tiče onog mog predloga da vidi ko je lajkovao nečiji post. U TT se vidi ko je lajkovao, ali mislim da se lajkovi u browser-u razlikuju od lajkova u TT, pa bi to moglo da se nekako sinhronizuje ako postoji opcija u adminu.

Poslato sa telefona
 
ГСП форум је јуче надограђен и измењем, до душе мање од беобилда, али се појавио проблем као и код беобилда. И код њих се отвара последњи прочитани пост, а не први нови. Дакле није ни до беобилда већ до тапатока.
 
Ја немам тапакок па ми исто отвара као теби. На неким темама ми уопште не отвара последњи прочитани него још даље, без правила, брља. И спорије учитава странице, и теме. Индекс и Боже помози, мало брже.
 
navedi primer teme ili posta da proverim
 
9619a69bf8f60fb940413dc1745c23b6.jpg
6266a33c480eced63c8677e41f99746a.jpg
 
Aha tapatalk. Provericemo i to kad dodje na red sigurno ;)
 
Да није можда до тапатока? Мада, сви остали форуми раде како треба. Јел може некако да се рестартује тт осим брисања апликације и брисања података?
 
Молба за Игора да уштима ово учитавање прве не прочитане поруке.
 
Videcemo da se i to resi i mene iritira ali se trenutno prioritetno radi na prvoj strani sajta da se sve utegne i dotera. Inace izasao je update foruma pa cemo videti i sa njime mozda da li ce se taj bag ispraviti. Inace koga ne mrzi neka samo dodatno postavi kursor i klikne u polje adrese tj linka gore u pretrazivacu i pritisne neter da potvrdi poslednji post ako bas nece da radi. Za tu svrhu smo po instalaciji novog foruma dodali dodatan enter posle 2 sekunde ali ocigledno i dalje pravi problem.

Molim za strpljenje
 
VAZNO

30.11.2015 se gasi dodaj.rs.

http://pomoc.najdi.si/pohrani-com-i-dodaj-rs/

Kao sto mozete videti na linku gasi se sajt za kacenje fotografija koji smo uglavnom najvise koristili. Ukoliko neko od clanova foruma ima svoj nalog otvoren na sajtu i ima bitne fotografije koje ne zeli da budu izgubljene neka postupi po uputstvu sa sajta. Nazalost ostale fotografije koje smo kacili na forumu ce biti izgubljene. Valjalo bi naci neki pouzdaniji sajt za kacenje fotografija a razmotricemo i opciju da se direktno na forum kace fotografije ali to je kao neka druga opcija.

AKo neko zna neka predlozi neki pouzdani sajt jednostavan za upotrebu kao sto je dodaj.rs bio.
 
Vrh