Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Uspeo Igore uknjžen plusić
p.s kada koristim google (gde nemam blokirane kolačiće) plusići funkcionišu,kad koristim mozzilu (gde su kolačići blokirani) plusići ne funkcionišu.
 
Kome ne radi tapatalk nek obrise i unese forum ponovo.
 
Jedna stvar koju sam primetio, nije nikakav problem samo eto. Kod nepročitanih poruka u temama u kojima nisam pisao se ne pojavljuje znak BB, Dunav i Sava. Dok se kod nepročitanih u kojima sam pisao pojavljuje. A kod pročitanih osim što su crno-bele, one u kojima sam pisao su označene zvezdicom.

bb.png
 
Фaкинг ТТ!!!
Мoрao сaм скинити нoвију верзију и сaдa рaди...
Јединo штo је oвa нoвa верзијa 'китњaстијa' пa једе више интернетa...
 
Znači forum ne radi na starijim verzijama TT-a?

Baš namerno nisam instalirao noviji TT jer mi se ne sviđa, tj što @laki72 kaže - kitnjastiji je :(
 
Tapatalk je trazio instalaciju nove nadogradnje uslovljenu novom verzijom foruma. Verovatno hoce polako korisnike da prebace na njihove nove verzije u potpunosti bilo sa strane sajta a pre svega krajnje korisnike na mobilnim uredjajima.

@Kokos
Primetio sam tu jednu ikonicu promakla je pa ce i ona dobiti usce :)
 
@Igor
A da li si primetio da ti je promakla crvena ikonica i za ovu temu?
 
Да ли је икако могуће да вратим стари изглед форума? На овај нови не могу никакао да се навикнем. Претходни је био засигурно најбољег и најсведенијег дизајна на српским интернетима.
 
@Delija

Postojeci dizajn nije moguce promeniti i on je uslovljen novom verzijom foruma i responsive dizajnom. Potrudili smo se da koliko je moguce forum bude sto slicniji proslom uz mala osvezenja.

Dodatne sitnice ce biti ispravljene poput crvenih linkova kada se stane na naslov podforuma i sl da bude sto manje sarenisa ali se na tome radi napravljena je lista svih sugestija pa se po prioritetima sredjuje.

Nije ovo prva promena foruma pa znam da je potrebno malo navikavanje ali smo se uvek trudili da se ne ide na drasticne promene.
 
Napravite vidljivi topic pod naslovom ( znam kako ovo zvuči ) Javni uvid. Negde na prvoj strani foruma. Tu može da se utiče ako je smisleno mislim na javni uvid. Posle ode mas u propas.
 
Садашњи дизајн није лош. На таблету ми је све ситније. Нису сви натписи, поруке и др.на ћирилици, нешта јесте нешта није.
И мени је бољи био стари дизајн.
 
Ne znam da li je neko to vec predlagao ali sta mislite da se malo "lokalizuje" neki podforum tipa Opste diskusije ili Projekti u izgradnji po opstinama...Tipa tema Zvezdara, Nbgd, Zemun, Stari Grad, vidim na Beobuidu je jaka i Grocka pa moze i ona...:)...i da sve te teme idu u sticky...na njima bi se diskutovalo o manjim problemima u opstinama, asvaltiranju ulica, nelegalnoj gradnji itd itd...
 
Pojedine opsitne imaju teme kao npr Grocka mozda bi ih trebalo grupisati , malo preslagivanje tema i spajanje bogami i neka uklanjanja nebi bila losa
 
direktor":3k476o00 je napisao(la):
A spojler za fotke Igore

Odgovorio sam par puta da je napravljen spisak svih sugestija i da se radi na njima po prioritetima (bezbednost - funkcija - estetika). Malo strpljenja i vecina predlozenog tj tehnicki izvodljivog ce biti sredjeno i uvedeno ;)
 
Игоре.
Да ли је до мог таблета или до форума?
Наиме, када додирнем "прва непрочитана порука" комплетан садржај екрана, како бих рекао, поскочи, помери се мало на доле и не учитава. Тек када додирнем други пут, почне учитавати. Тако је на свим темама и сваки пут.
Не помаже ни дуже чекање, да евентуално све учита, рачунајући да сам прерано задао команду.
Остале команде се одазивају на први додир.
 
Znam da je tako na svim forumima, ali može li se povećati ova streličica koja vodi prvi nepročitani post učiniti većom na tabletima, tj. na uređajima sa ekranom osetljivim na dodir (touch uređajima).
 
astrodule":2s7x0vhv je napisao(la):
... može li se povećati ova streličica koja vodi prvi nepročitani post učiniti većom...
Na prosloj formi je bila ,,kockica,, koja je jos i mogla da se ,,ubode,,
a sad moram da vezbam pikado ...
te cesto umesto posta prebacuje me da upoznajem profile forumasa..
neretko ume da bude i iritirajuca muka :?
 
Moже ли неко да ми помогне у постављању аватара на форум?
 
Trenutno nije moguce bice ubrzo omoguceno.
 
Vrh