Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Sve pohvale, odlično izgleda!

Edit: Jedna zamerka, pohvale za post se pojavljuju i pre i posle sadržaja samog posta, ukoliko može ispravite! :)
 
Hvala, jasno je da je cesto stvar ukusa ali pre svega navikavanja. Zaista smo se trudili da bude koliko toliko slicno ali uz malo osvezenje i tehnicko unapredjenje. Ima jos sitnica da se sredi u hodu.
 
Izgled sajta je odlican.Svaka cast
 
Nakon što sam još malo koristio ovaj novi dizajn , primetio sam jedan problem. Naime , kada je neko online , a ima sliku , ne vidi se jasno da je online. Ili da se podebljaju slova , ili da se se stavi da pozadina bude bela a ne providna. Dreuga stvar , kod članova koji nemaju sliku , a online su , natpis "online" prekrije celo ime , pa ne može da se vidi ime tog člana.
 
Hvala solecar bice reseno. Takodje smo resili i pitanje crvenih slova za nove postove. Sada ostaju plava kao i ranije stim sto ce samo ikonice menjati boju da ne bi bilo preterano i natrpano.
 
Odlično je odrađeno ovo sa "online" oznakama. Sada se sve lepo vidi , bez obzira dal neko ima postavljenu sliku ili ne.
 
Ovo je neka privremena varijanta ali je definitivno bio problem na koji si ukazao ;) :gobb:
 
Naslovnu foruma ili sajta.

Za forum ima pocetna u gornjem baru koji se spusta kako i stranica sa leve strane.
 
Sajta ono da skoknemo procitamo novsti da neradis uzalud
 
haha Bice to uneto narednih dana za danas samo estetika i tapatalk. Lepo je sto mislis i sto posecujes prvu stranu jel znas koliko truda se ulaze u vesti i informativni deo.
 
Imas plusice kao i ranije dugmence tj "palcic gore" na vrhu i dnu posta sa desne strane.
 
Да Игоре видео сам наравно. А провалио сам да могу да се дају и два плусићћћ за једну исту поруку :) . Ето теби сам дао два плусићћа на твоју поруку за "Нови Форум" на претходној страни.

Кад се кликне посебно и на горњи и доњи "палац горе" рачунају се два плусићћћа и то онда пише у доњем левом углу испод "Похвале за пост: 2". Раније је било да кад се кликне на "палац горе" било на доњи или горњи, оба се угасе.

 
Verovatno si kliknuo dok jos nije bilo sredjeno. Probaj sada na ovaj post da mi das dva plusica inace oni se vide sada u desnom donjem uglu posta.
Ako uspes da das dva plusica imas dva piva od mene na susretu :vops: :sesir:
 
Сад си га наместио да буде као што је било раније, само 1 плусићћћ и гасе се оба палца. Их нема пива :rant:
 
A hteo je disa da se slepuje na neciji plusic
 
Bogami ja ti dadoh 2 plusica jedino ako je neko kliknuo istovremeno kad i ja ocu to zasluzeno pivo
 
Игоре, чини ми се да су наши надимци раније били исписани са мало већим словима, сад су ситнији. Да ли могу да се повећају ?
 
Igore, samo da pohvatim novi izgled, super je :kk: Pozitivno je to sto si ubacio link ga stranici sa vestima, kao sto ti je i Disa napisao, a i za FB, i da se uvak nalaze na vrhu stranice . Sve u svemu super :gobb:
 
Vrh