Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Ajme brate sta je sa ovim forumom sta uradiste bre, nista ne razumem ne m ogu da se snadjem!!!
 
Kako sine Nebojsa gde skripi sa snalazenjem pa vizuelno je jako jako slicno starom :)
 
Па Небо да ниси можда залутао на форум :lol: , па нема те бре човече нигде, да се ниси можда оженио па немаш пуно времена.... :D Извини за мало пецкање, добро нам се вратио :kk:
На нови изглед форума ћеш се брзо навићи.
 
Navigacija i grananje foruma je od veceras dostupno

grananje-foruma.jpg
 
А шта је сад ово, јер ми се малопре појавило и колико треба времена да прође између слања два поста ?

POŠALJI ODGOVOR
Ne možete poslati novi posta tako brzo od vašeg poslednjeg posta.
 
To je standardna zastita od spam botova gde je interval izmedju dva posta 15 sekundi. Verovatno ti se sada prvi put desilo da vidis tu poruku inace je ta opcija i na starom i na novom forumu aktivna :)
 
Predlazem da se produzi bela pozadina da bi bila i iza grane jer se ovako ne vidi od sive boje u pozadini.
 
Izbrisao sam istoriju i sada je sve ok.Ocigledno su ostali delovi ranije skripte pa je pravilo problem.Ako ima slican problem neka samo ocisti internet istoriju.
 
Naravno preporucujem super refresh CTRL + F5 ;)
 
Cao momci bio sam u novom sadu, smuvao sam se sa mrak ribom, upoznala me sveca i sad sam tu u svom gradu, jeeeeeee...lep je N.S. i svaka promena godi al zna se sta je metropola! elem sve mi bre novo, cini mi se ranije da je bilo sve dosta jasnije i prostije, vidim nestadose mi i oni lajkovi sto sam imao sad sam na nuli ali vidim svima je tako. Navici cu se sigurno samo malo da udjem u semu, nestadose i oni smajliji sto su bili odma na dnu stranice....
 
Pardon, ćorav sam. Sad sam video da ima. Izvinjavam se. Inače hvala puno za grananje, to mi je jedino smetalo.
 
I sa moje strane pohvale za grananje. sad je mnogo lakše korišćenje foruma.
 
belgrey":kbrwgt7s je napisao(la):
Stavite grananje i na dnu strane, praktično je veoma.
Slazem se.Izlisam temu I zelim da pregledam drugu I fino bi bilo da bude na dnu strane isto ta grana kao na vrhu.
 
Имам једну примедбу :D
Кад отворим слику у некој репортажи горњи и доњи део слике ми се не виде већ да бих је видео целу морам да идем горе-доле. Јесте ли размишљали да то некако промените, није то неки проблем већ ме нервира. Не знам какав је став осталих. :)
 
Cek pa koju rezoluciju koristis na racunaru. Skoro smo povecali rezoluciju fotografija fotografija za objavu.
 
Jel možete da namestite da kada se klikne na link otvara linkovanu stranu u novom tabu. Da ljudi ne odlaze sa foruma. Desi mi se da kliknem pa mi otvorim u istom tabu pa to pročitam, zatvorim tab i ode mi i forum i ne znam gde sam stao onda.
 
Tako bi ograničili način upotrebe, jer bi moglo samo u novom tabu da se otvore linkovi, a neki ljudi ne vole da im se otvara brdo tabova niti se praktikuje tako nešto. Ovako svako ima izbor da otvara link u istom ili u drugom tabu.

Za otvaranje linkova u novom tabu ima nekoliko načina:
- Ctrl + click
- srednji taster na mišu (obično ispod točkića) ako ga podesiš da mu je funkcija "middle click"
- desni klik na link pa open in new tab
 
:roll: Na ,,starom,, forumu moglo se videti i OS svakog člana foruma
ništa značajno ali je lepo bilo videti
može li to i na ovoj verziji :roll:
 
Vrh