Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

svsavic je napisao(la):
Evo mojih predloga:

EOk3.jpeg


Meni radi sve bez problema. Interesuje me kada će biti urađeno ovo na slici , što strelicom pokazuje na sivu pozadinu gde piše naziv direktorijuma. To bi u mnogome olakšalo pregled šta je pročitano a šta ne.
 
Форум ради без грешке и нема оног проблема са прегледом. И овај горе предлог подржавам :)
 
Naslovi su mahom sredjivani ima poneki zaostali u relax a i to cu videti da sredim sto pre. Index foruma je obavezan i da bude pozicioniran gore kao recimo na prikazu koji je postavljen. Ikonice naravno mogu biti malo vece mozda cak i da malo drugacije izgledaju ali to je posao za Stevu da vizuelno doradi te manje vise sitnice.
 
Da li će postojati mogućnost da se vidi koji post je dobio koliko lajkova i od koga?
 
Vidi se koliko lajkova je dobio, ali ne i od koga.
 
Slazem se sa time da se ne vidi ko je dao plusic,ipak je ovo forum a ne fejsbuk pa nema potrebe za takvim specificnostima.Postovi se trebaju ocenjivati po kvalitetu a ne po tome ako je osoba x dala osobi y zahvalnicu hajde onda da osoba y vrati zahvalnicu x.
 
Upravo tako, kvalitet je bitan pre svega i tu ce se dobri postovi svakako izdvojiti.
 
Dodali smo i dva nova linka u zaglavlju foruma

bbforum.jpg


Prvim crveno obelezenim linkom (Beobuild.rs) mozete se direktno vratiti na prvu stranu sajta dok drugim linkom mozete pristupiti Beobuild Facebook strani.
 
Licno i ne neka preterano a sto se Beobuilda tice nije lose lajkovati stranicu posto sve vesti pustamo i kroz facebook tako da ti na zidic stigne svaka pustena vest.
 
aha. . . samo vesti sa BB
ok
zbog opsteg decijeg preterivanja sa FB ,ne gaim bas ka nj. neke simpatije .
 
Чисто да вас обавестим да од синоћ нисам био у могућности да се пријављујем на форум под старом шифром, па сам тражио нову. Имате ли идеју шта би могло да буде посреди, или да верујем у теорију завере?
 
Verujem da je u pitanju izdvojen slucaj posto dosada niko nije prijavio slican problem.
 
Па, знаш како, ако је "издвојен случај", онда можда и није случај. Пасворд ми је био сачуван, покушао сам јуче и данас логовање са два рачунара, и потпуно је искључена било каква грешка са моје стране. Ако би неко из политичких разлога, тј. зато што се моји ставови некоме не свиђају а добијају подршку форумаша, да ми спречи приступ форуму (а не знам зашто би ико то желео, осим ако није тешки стаљиниста), онда је то веома јадно.
Елем, да поручим том цензору да вода увек пронађе пут кроз камен...
 
@Пантограф

Zar stvarno verujes u to sto si napisao??

Reci cu ti i samo da moderatori nemaju mogucnost izmene password-a ostalih usera sem naravno svog. Jedini da kazemo aktivni admin na forumu sam ja i naravno da nikakve izmene u bilo cijem passwordu nisu radjene sem na zahtev usera da se povrati nalog u par slucajeva posle promene foruma. Usput da pomenem da forum belezi sve logove i sva delovanja administratora i moderatora i naravno da tako nesto nije radjeno niti bi bilo kome tako neka glupost pala na pamet.

Lepo sam pomenuo u postu iznad da je moguce da je neki tehnicki problem koji je izdvojen slucaj buduci da niko nije prijavio slican problem a pogotovo ako je aktivan user od promene foruma oktobra prosle godine kada su se takvi problemi mogli ocekivati.

Zaista sam iznenadjen ovakvim tvojim komentarom
 
Не бих да верујем и нисам ни мислио да су модератори, али немам друго објашњење осим да се десила каквагод злоупотреба. Распитао сам се и код рачунарски писменијих од мене и нико није имао ваљаније објашњење за такву појединачну и селективну техничку грешку.
Ако си децидан да није било злоупотребе, онда ОК, верујем.
 
Evo i ja potvrdjujem kao moderator da nije bilo zlupotrebe.

Postoje cudni problemi kod foruma,recimo ja ne mogu postovati na temi UMP u Internet Exploreru dok mi radi postovanje u svim ostalim temama.Otvorim drugi pregledac i onda mogu postovati na temi UMP.
 
Свашта. Добро онда. Извињавам се модераторима ако су се осетили прозванима!
 
Da to je jedna od prvih stvari koja ce biti uradjena na forumu
 
Vrh