Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Игоре, шта то би малопре са форумом ?
Био сам на теми "Опште дискусије о пројектима" у подтеми "Београдска Плаза...." на страни 11 и кад сам хтео да пређен на страну 12, само се показа ово:

Скочи на: Почетна форума

Обавештење
Жао нам је али овај форум тренутно није доступан.

Помисио сам да сам нешто погрешно притиснуо, па сам поновио неколико пута, али сам добио увек исто обавештење да форум није тренутно доступан !!! То је било у 21:50, искључио сам се са форума и покушао поново да одем на форму, али добих опет ово обавештење.
А ето сад прорадио :kk:

Сад сам приметио, исправи и ону грешку код "Скочи на" где пише "Почетна форума", на "Почетак форума" !
 
Sve je ok sa forumom

Mihajlo je sredjivao neke sitnice na forumu pa je krace zatvaranje bilo neophodno. Fino radi youtube kod tako da ce sada biti lepse i lakse videti klipove. Sredicemo i taj tekstualni deo koji si pomenuo u cirilicnoj verziji foruma to je default ostalo nepravilno ali cemo srediti naravno
 
Takodje kada kliknem na novi postovi vidim sve postove unazad,recimo neke od prvog maja,a oni uopste nisu novi.
 
Ne bi bilo lose da postoji opcija "ko me je citirao" na index stranici kako bi bolje pratili tok diskusija u kojima ucestvujemo.

Takodje, forum jos uvek jako sporo i traljavo ucitava postove. Brzi odgovor bi trebao za tren oka da se pojavi iznad kao post kada ga posaljemo bez da se ucitava cela stranica, to je danas standard na forumima.
 
Vidim postove unazad do 15tog aprila kao nove,moze li to da se sredi?
 
Као нове или као непрочитане? Пробај одјави се па се пријави или Ctrl + f5. Мени све ради ок. Јел има још неко овакав проблем?
 
Da dodate ovu thumbs up (pohvali ovu poruku) ikonicu i na dno poruka?

Često pogledam neku reportažu i hoću da se zahvalim, ali dok iskrolujem gore jedno 20-30 slika, zaboravim šta sam hteo uopšte da uradim. :)
 
Можда не би било лоше да се све (цитирај, учитај и "лајкуј") премести доле. Баш због овога што је Џони навео, тако је на ССЦ-у и није лоше.
 
dzoni to je bas u planu i ja sam primetio da je lakse recimo blagoju dati plusic na kraju posta nego skrolovati opet na pocetak dugackog posta
 
Može li se dodati u opcijama za formatiranje teksta i opcija za precrtavanje teksta?
 
@Petar.sv Videcemo kako stoji sitacija oko opcija za formatiranje teksta i precrtavanje. Pre svega bih zeleo da se osnovne funkcije uvedu i u brzi odgovor poput smajlija i bb kodova nadam se i to sto si predlozio

@Vucko Nisam siguran da postoji bas tema posvecena toj petlji, mozda da otvoris novu temu u najbolje cini mi se bulevarli ulice.. delu foruma
 
Petar.sv":53udpz94 je napisao(la):
opcija za precrtavanje teksta

Ako se već neko ne slaže sa nekim tekstom , on će ga svakako prokomentarisati da se ne slaže.
Ako je neko pogrešio u kucanju , on će upotrebiti opciju EDIT (uredi), i ispraviti grešku.
 
Sinoc se desio DDoS "napad" na Beobuild sajt i forum te zbog toga nije moglo da mu se pristupi do jutra kada je stvar sredjena. U prvi mah se mislilo da je nenajavljeno odrzavanje od strane provajdera na kraju se ispostavilo da je na udaru direktno bio Beobuild. Pozadina ovog elektronskog napada nam nije poznata te se nadamo da se vise nece desavati.

Hvala na razumevanju
 
Kao jedna od logičnih stvari mi deluje da pozadina može da bude čisto nasumično biranje srpskih sajtova od starne albanskih , što se već dešavalo , kao i obrnuta stvar , kao neki mali sajber rat između Srba i Albanaca.
 
A ja vidim nesto nemogu da pristupim na forum a nisam znao da sam ja zakuvao
 
direktor":sxghsstz je napisao(la):
A ja vidim nesto nemogu da pristupim na forum a nisam znao da sam ja zakuvao
Ето сад знамо ко је "кривац" што јуче није радио форум :D
Вероватно је то потекло од ових што су јуче поставили шиптарску заставу испред Скупштине града :notok: Хтели да се освете за прозивку :D


SKANDAL: Zastava Kosova ispred Skupštine grada Beograda
Troje mladih, članovi delegacije sa Kosova, nakon prijema kod predsednika Tomislava Nikolića, slikalo se držeći zastavu Republike Kosova ispred Skupština grada Beograda

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/71 ... a-beograda
 
Da da a u blicu zesce nepisme nclanak te ispred novog dvora i ostale gluposti
 
Predlog da se naziv teme "Tramvaji" dopuni i da bude "Tramvaji i tramvajska infrastruktura" , jer se u pomenutoj temi dosta govori i o tramvajskoj infrastrukturi.
 
Vrh