Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Novi Chrome, nema pluseva (i bez keširanog sadržaja tj. koristeći ctrl+f5 refresh).

Još kod nekog tako? Ili da nastavim i rešavam problem (ako je na mojoj strani).

edit: rešeno brisajući komplet podatke (cookies, dodatni cache sadržaj...) koji su povezani sa beobuild sajtom.
 
Radi mi normalno na chrome Version 24.0.1312.56
 
Delija":30j5p9jp je napisao(la):
И ја се питам.Неки смо доминирали на том плану. :) Благоје и Вучко поготово.
Meni ne predstavlja problem.Mada apelujem da se blagoju vrate plusevi na ovaj ili onaj nacin.
 
Ма нису то плусићи, то су бре ПЛУСИЋЋЋИ :lol:
Прорадили плусићћћи на цтрл+Ф5
Један плусићћћ за плусићћће. :kk:
 
Мени се дешава да кад пишем нешто и идем на "преглед" текст будем померен скроз десно и видим само пола оног што сам написао. Јел се дешава то још неком?
 
Мени се то сад дешава кад сам урадио освежавање (цтрл+Ф5)за плусићћће, а пре ми се није дешавало !
 
Problem sa pregledom ce biti resen
 
Juče prilikom pisanja dužeg posta, a vezano za radove na petlji "Jurija Gagrina", kada sam pokušao da pregledam post, sistem mi je vratio famoznu "Generalnu grešku". Kada sam pokušao da se vratim na editor poruke, sve je bilo izgubljeno. :bash: Samo onaj kome se desilo nešto slično zna kakav je to osećaj. :(
 
врло добро ми је познат тај осећај. после сам узео искуцао у Ворду па прекопирао у форум да ми се то не би опет десило
 
Problem sa tom generalnom greskom je vezan za nadogradnju servera koja je prioritet posle ugradnje plusica koja je zavrsena. Potrudicemo se da to bude bas bas brzo uradjeno i sredjeno
 
blagoje":35h4311e je napisao(la):
Juče prilikom pisanja dužeg posta, a vezano za radove na petlji "Jurija Gagrina", kada sam pokušao da pregledam post, sistem mi je vratio famoznu "Generalnu grešku". Kada sam pokušao da se vratim na editor poruke, sve je bilo izgubljeno. :bash: Samo onaj kome se desilo nešto slično zna kakav je to osećaj. :(
Благоје и мени се то дешавало, па исто као и ЏониЛи прво напишем у ворду, копирам, па пребацим на тему где треба. Немој :bash: боље :vops:
Уздравље.
 
Гага":1mjin6wj je napisao(la):
Благоје и мени се то дешавало, па исто као и ЏониЛи прво напишем у ворду, копирам, па пребацим на тему где треба. Немој :bash: боље :vops:
Уздравље.

Ja mogu da se pohvalim da se meni nikad nije desilo da mi ne izađe ono što sam napisao (mislim na veći post). Ja ovo redovno radim kada pišem veće postove , na bilo kom forumu , i to smatram kao potpuno normalnu stvar , jer veći postovi često hoće da zabaguju i da ti se ne pojave kada ih završiš. To radim upravo iz razloga što sam poučen iskustvom drugih ljudi na mnogim forumima , uvideo da je to mnogo lakši i bezbolniji način.
 
Chrome - nema pluseva ( verzija 24.0.1312.56)

Explorer - ima

Reload, refresh, shtagod... ne pomaze
 
dzonihsv":39s1sz2c je napisao(la):
edit: rešeno brisajući komplet podatke (cookies, dodatni cache sadržaj...) koji su povezani sa beobuild sajtom.

Bezaninac probaj sa boldovanim delom koji je odradio dzonihsv i javi da li ti radi opcija plusici. Naravno ovo vazi i za ostale forumase kojima mozda chrome ili neki drugi pretrazivac pravi problem. Nravno probaj prvo ctrl+F5
 
Гага":2k3uuxgz je napisao(la):
blagoje":2k3uuxgz je napisao(la):
Juče prilikom pisanja dužeg posta, a vezano za radove na petlji "Jurija Gagrina", kada sam pokušao da pregledam post, sistem mi je vratio famoznu "Generalnu grešku". Kada sam pokušao da se vratim na editor poruke, sve je bilo izgubljeno. :bash: Samo onaj kome se desilo nešto slično zna kakav je to osećaj. :(
Благоје и мени се то дешавало, па исто као и ЏониЛи прво напишем у ворду, копирам, па пребацим на тему где треба. Немој :bash: боље :vops:
Уздравље.
Или још једноставније, пре кликтања на "Пошаљи" или "Преглед", урадиш у едитору Ctrl + a, Ctrl + c и готово :)
 
Ово ми се пречесто дешава...

10rs5tg.jpg
 
Vec sam na predhodnoj strani odgovorio na spominjanje ovog problema. Apsolutni prioritet je nadogradnja servera zbog problema koji se sve cesce javljaju a koji su delom i posledica vece posete forumu. Molim za malo strpljenja jel ce problem definitivno i bez odlaganja biti resen.
 
Server je upgradeovan, sada ne bi trebalo da bude problema ;)
 
Rekao bih da je odlicno proslo. Cini mi se da forum sada brze radi
 
Javite utiske kako vam sada radi forum i sajt. Da li je bolje, brze i nadam se bez ranijih poruka o gresci sada?
 
Vrh