Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

nikola011":kvcgr1ea je napisao(la):
Kuig":kvcgr1ea je napisao(la):
Negde sam video a i bilo je priče ovdeo pločicama u kupatilu da nisu do plafona.
Pa ne mogu da verujem da su ostavili 30-40cm bez pločica, pa to će sve da se kvasi prilikom tuširanja.

...., meni su u ovom stanu gde zivim plocice do 1.80 i ne kvasim zid. Ako je tebi malo do visine od 2.30, onda odmah angazuj majstore da ti poplocaju i plafon :laugh:

Pa kad stanem 190cm+tus iznad glave+visina kade, biće gusto, moraće majstor da radi da ne brinem
 
Snimci nekih terasa u naselju.
Snimljeno u petak uveče
DSC03608.jpg

DSC03607.jpg

Ogromna terasa u parceli GP_4 na poslednjem spratu, ulaz na terasu iz tri sobe. Veliki stan koji ima pored ove jos jednu manju terasu prema južnoj strani.
DSC03606.jpg

DSC03603.jpg

Zadnji sprat, parcela GP-4, zgrada 4Ž ili 4Đ ako se ne varam.
DSC03604.jpg

DSC03600.jpg

DSC03599.jpg

DSC03589.jpg

Svetlo na jednoj od terasa.
DSC03586.jpg

DSC03585.jpg

DSC03583.jpg

Prozori na ovoj terasi gledaju na stepenište i mogu se otvarati samo sa strane stepeništa :shok:
 
Zgrada 2B u parceli GP_2 je još uvek u fazi grubih radova.
Ovo su snimci podruma (budućeg garažnog prostora) i okna za lift.
Snimljeno u petak uveče.

DSC03626.jpg

Ima mesta za otprilike 14 vozila u delu zgrade koji gleda na jug-zapad.
DSC03625.jpg

Nije mi jasna svrha ovog otvora na podu u jednom delu garažnog prostora.
DSC03624.jpg

DSC03640.jpg

Stepenice koje vode iz garaže do prizemlja
DSC03637.jpg

Dno okna za lift. Puno vode, možda nekih pola metra vode i gomila đubreta. Ako jednog dana tu budu bile zmije da znate kako su dospele :mad:
 
Unutrašnjost nekih objekata u naselju
DSC03629.jpg

Prostor za toalet u stanu u zgradi 2B na parceli GP-4.
DSC03630.jpg

DSC03627.jpg

DSC03662.jpg

Poslednji izgrađeni sprat na zgradi 2B na parceli GP-4.
DSC03647.jpg

Ista zgrada, pretposlednji sprat.
DSC03611.jpg

Stan u parceli GP_4 gde su stanovi pred završetkom gradnje.
DSC03610.jpg

U jednoj od ovih zgrada, jedan lift dođe na 7 stanova, zgrada ima 6 ili 7 spratova, tako da mislim da to može biti problem kad se usele stanari.
DSC03609.jpg

DSC03598.jpg

Izlaz na krov.
DSC03596.jpg

Parket.
DSC03593.jpg

Na višim spratovima u GP-4 parket tek treba da se postavi.
DSC03588.jpg

DSC03595.jpg

DSC03594.jpg

Nije mi jasno šta se nalazi u otvoru pored radijatora.
DSC03592.jpg

DSC03591.jpg
 
Razne panorame i snimci iz naselja u petak kasno popodne.
DSC03672.jpg

Pogled iz Kumodraške ulice.
DSC03670.jpg

Stanica u Kumodraškoj ulici odmah do novog kolovoza koji ulazi u naselje.
DSC03669.jpg

Novi, tek asfaltirani kolovoz.
DSC03663.jpg

Gornja i donja slika napravljene sa parcele GP_2
DSC03658.jpg

DSC03621.jpg

Gornja i donja slika prikazuju radove na parceli GP_3. Radnici su radili skoro do 8 uveče.
DSC03620.jpg

DSC03602.jpg

Gornja i donja slika prikazuju prostor između parcela GP_4 i GP_5 (GP_6)
DSC03601.jpg

DSC03584.jpg

DSC03587.jpg

DSC03582.jpg

DSC03581.jpg

DSC03579.jpg

DSC03578.jpg

DSC03577.jpg

DSC03576.jpg

DSC03575.jpg

DSC03574.jpg

DSC03573.jpg

DSC03572.jpg

DSC03571.jpg

Zadnjih nekoliko fotografija prikazuju prostor između parcela GP_4 i GP_5 (GP_6)
DSC03570.jpg

DSC03569.jpg

DSC03568.jpg

DSC03567.jpg

DSC03566.jpg

DSC03565.jpg

Predeo oko parcele GP_4. Sve ovo snimljeno u petak kasno popodne.
 
@Anton

Slike su fenomenalne, plusirao sam sve poruke :kk:

Ono do radijatora je valjda sistem za grejanje, da ulaznu vodu rasporedjuje po prostorijama. Za onaj prozor koji se otvara iz hodnika, to sam vidjao i u nekim starim zgradama takva resenja, ali moze samo da se otvori na kant. Zasto je takvo resenje da se otvara iz hodnika, ne znam. Terase u potkrovlju su nenormalne kvadrature, nije mi jasno da neko za ono plati punu cenu s obzirom da se potkrovlja inace jako tesko prodaju. Tu bi mogli da daju terasu celu gratis da bi narod uopste pristajao to da kupi. Za primer, investitor koji je stanove prodavao po 1150e/m2 potkrovlja koja nisu imala tolike terase nije uopste mogao da proda, na kraju ih je davao po ceni od 850e/m2. Ko je platio potkrovlje u Stepi po ovoj ceni, e taj se stvarno zaj...... Ako je neki bas lep stan na lepoj strani, i ja bih mozda platio ovu cenu, potkrovlje definitivno ne vredi ovoliko.

To za lift mora da si pogresio, u starim zgradama je standard jedan lift na 4 stana u zgradi od 6-7 spratova, gde god sam video 6 stanova ili vise, uglavnom je paran broj, bio je jedan veliki i jedan mali. Ili je to ona usteda o kojoj sam govorio.
 
nikola011":2j9lcgwt je napisao(la):
To za lift mora da si pogresio, u starim zgradama je standard jedan lift na 4 stana u zgradi od 6-7 spratova, gde god sam video 6 stanova ili vise, uglavnom je paran broj, bio je jedan veliki i jedan mali. Ili je to ona usteda o kojoj sam govorio.

Voleo bih da je pogrešio za lift, ali mi se čini (zapravo poprilično sam siguran) da ide 1 lift na 7 stanova na spratu u jednoj lameli, jer sam detaljno gledao projekat svoje lamele i nisam uočio drugi lift da postoji.

Da, užasno je i mogu zamisliti taj pakao kad se zgrada bude počela useljavati :/
 
nikola011":w4gij7zi je napisao(la):
@Anton
To za lift mora da si pogresio, u starim zgradama je standard jedan lift na 4 stana u zgradi od 6-7 spratova, gde god sam video 6 stanova ili vise, uglavnom je paran broj, bio je jedan veliki i jedan mali. Ili je to ona usteda o kojoj sam govorio.

Nažalost nije greška, takva je situacija u onoj zgradi koja ima velike terase. Na zadnjem spratu su 4 velika stana (trosobni valjda) sa velikim terasama. Na donjim spratovima ima po sedam stanova. I sve to opslužuje jedan lift. Ne postoji koridor koji povezuje jedan segment zgrade sa drugim, pa da možeš da koristiš lift iz drugog dela zgrade ako zatreba.
:(
 
nikola011":2bqwjsk3 je napisao(la):
@Anton

Slike su fenomenalne, plusirao sam sve poruke :kk:
Terase u potkrovlju su nenormalne kvadrature, nije mi jasno da neko za ono plati punu cenu s obzirom da se potkrovlja inace jako tesko prodaju. Tu bi mogli da daju terasu celu gratis da bi narod uopste pristajao to da kupi. Za primer, investitor koji je stanove prodavao po 1150e/m2 potkrovlja koja nisu imala tolike terase nije uopste mogao da proda, na kraju ih je davao po ceni od 850e/m2. Ko je platio potkrovlje u Stepi po ovoj ceni, e taj se stvarno zaj...... Ako je neki bas lep stan na lepoj strani, i ja bih mozda platio ovu cenu, potkrovlje definitivno ne vredi ovoliko.

Cao Nikola,

Ja sam kupac jednog od stanova sa tolikom terasom. Placam samo pola terase, ne celu. Terasa ima 18 m2. Sta je trik tu: Posto je to uvucen sprat, da je stan isao do kraja, do ivice zgrade, plafon bi se spustio ispod 2.60m. Ovako su uvukli i napravili te terase. Npr. moj stan ima ~65m2, trosoban je, i po njemu sam uzeo nekih 9m2 terase i dobio jos toliko gratis. Znaci sama placena terasa nije velika, jer je stan dovoljno veliki i dve terase su normala za to.
Ovako sam dobio igraliste :) Balkon iz jedne celine otprilike 10m*2m i mnogo sam srecan zbog toga

http://www.gds-stanovi.rs/naseljess/stan.php?id=44

Drugo, to nije potpuno potkrovlje, vec uvuceni sprat, sto znaci da ima i nesto iznad (na odredjenim delovima se spaja sa krovom. Ali zato imam po hodnicima i u odredjenim delovima stana, plafon u visini skoro 3 m gde mogu shibnuti takvu plakarchinu da mi sve stvari stanu tu :D
 
kica85":3dbgip3k je napisao(la):
nikola011":3dbgip3k je napisao(la):
@Anton

Slike su fenomenalne, plusirao sam sve poruke :kk:
Terase u potkrovlju su nenormalne kvadrature, nije mi jasno da neko za ono plati punu cenu s obzirom da se potkrovlja inace jako tesko prodaju. Tu bi mogli da daju terasu celu gratis da bi narod uopste pristajao to da kupi. Za primer, investitor koji je stanove prodavao po 1150e/m2 potkrovlja koja nisu imala tolike terase nije uopste mogao da proda, na kraju ih je davao po ceni od 850e/m2. Ko je platio potkrovlje u Stepi po ovoj ceni, e taj se stvarno zaj...... Ako je neki bas lep stan na lepoj strani, i ja bih mozda platio ovu cenu, potkrovlje definitivno ne vredi ovoliko.

Cao Nikola,

Ja sam kupac jednog od stanova sa tolikom terasom. Placam samo pola terase, ne celu. Terasa ima 18 m2. Sta je trik tu: Posto je to uvucen sprat, da je stan isao do kraja, do ivice zgrade, plafon bi se spustio ispod 2.60m. Ovako su uvukli i napravili te terase. Npr. moj stan ima ~65m2, trosoban je, i po njemu sam uzeo nekih 9m2 terase i dobio jos toliko gratis. Znaci sama placena terasa nije velika, jer je stan dovoljno veliki i dve terase su normala za to.
Ovako sam dobio igraliste :) Balkon iz jedne celine otprilike 10m*2m i mnogo sam srecan zbog toga

http://www.gds-stanovi.rs/naseljess/stan.php?id=44

Drugo, to nije potpuno potkrovlje, vec uvuceni sprat, sto znaci da ima i nesto iznad (na odredjenim delovima se spaja sa krovom. Ali zato imam po hodnicima i u odredjenim delovima stana, plafon u visini skoro 3 m gde mogu shibnuti takvu plakarchinu da mi sve stvari stanu tu :D
I zaboravih da kazem da su u drugim zemljama stanovi na najvisim spratovima na ceni, sto zbog pogleda, sto zbog svetlosti pa cak i vazduha, jer je to najvisa tacka .
To sto se kod nas ne prodaje u toj meri, jer postoje losa iskustva sa kvalitetom radova to je druga stvar. Licno, od samog pocetka sam isao na taj stan i smatram da sam uradio pravu stvar, pogotovu nakon sto sam imao prilike da se licno uverim kako izgleda
Jedino sam se razocarao zbog otkrivenih otvora na krovu, koji mi apsolutno ali apsolutno nije jasno zasto su to uradili tako i sta ih je kostalo da postave pleksiglas ili leksan
Jedino znam da nije zbog kise ili snega jer su oluci uradjeni isred, tj iza tih otvora (zavisi kako gledas) tako da nema sta da se sliva. Jedina logika jeste da su hteli da ustede pare...
 
^^
Slažem se, stanovi u potkrovlju su u stvari neka vrsta penthausa, imaju privatnost, pogled, svetlost, vazduh i golubove ;) .
Ako je izolacija dobra, to su najbolji stanovi + gratis kvadrati terasa.
Šta znači dobra izolacija? Uvek se oseti vrućina i hladnoća u potkrovlju, osim ako je izolacija >40cm. Plus ima problem prokišnjavanja :(
 
kica85":9msnlhuy je napisao(la):
Cao Nikola,

Ja sam kupac jednog od stanova sa tolikom terasom. Placam samo pola terase, ne celu. Terasa ima 18 m2. Sta je trik tu: Posto je to uvucen sprat, da je stan isao do kraja, do ivice zgrade, plafon bi se spustio ispod 2.60m. Ovako su uvukli i napravili te terase. Npr. moj stan ima ~65m2, trosoban je, i po njemu sam uzeo nekih 9m2 terase i dobio jos toliko gratis. Znaci sama placena terasa nije velika, jer je stan dovoljno veliki i dve terase su normala za to.
Ovako sam dobio igraliste :) Balkon iz jedne celine otprilike 10m*2m i mnogo sam srecan zbog toga

http://www.gds-stanovi.rs/naseljess/stan.php?id=44

Drugo, to nije potpuno potkrovlje, vec uvuceni sprat, sto znaci da ima i nesto iznad (na odredjenim delovima se spaja sa krovom. Ali zato imam po hodnicima i u odredjenim delovima stana, plafon u visini skoro 3 m gde mogu shibnuti takvu plakarchinu da mi sve stvari stanu tu :D

Ja sam dosta bio zagrejan za potkrovlje i najvise sam to gledao, volim visinu, volim da mi nema nikog iznad, ali sam isto tako isao na to da potkrovlja svuda imaju jako nisku cenu u Beogradu, kod svih investitora. Ima tu dosta mana koje me odbijaju. Pre svega cena, ja te stanove ocekujem mnogo jeftinije. Ipak su stavili limeni krov, on je manje trajan, znaci za nekih 20god zamena. To sto su ostavili otkrivene terase je katastrofa! Moze neko da ti prica ovo, ono, ali kad pocne da navejava sneg i pljusti kisa, moze da prodje i kroz zidove ako npr nisi tu par dana da cistis. Vise ces da trosis energije za grejanje i hladjenje jer ti je zapremina stana velika zbog visine plafona i zbog toga sto je iznad samo krov. Koliko vidim 1 lift na 7 stanova po spratu a ti najvise zavisis od njega... Mnogo su napravili mana na tom potkrovlju, a prodaju ga prakticno kao regularan stan. Iskreno, sve mi se manje dopada, mozda bih ipak kupio gledajuci sve te mane, ali za mnogo, mnogo manje para. Ipak je ovo Srbija i ne mogu da se uzdam u solidarnost stanara i njihove obaveze, znam da ce sve tu pasti na mene kad dodje do problema (krov, lift)
 
@kica85

Znam da su svuda u svetu najskuplji, ali kazem ti, ovo je Srbija, seti se samo zime koja je prosla, prokisnjavalo oko 70% krovova Beograda, i to najvise u novogradnji, pa ti je katastrofalna cinjenica, zato su kod nas najjeftiniji. Te rupe su zbog estetskog dojma arhitekte, kao da ti pojaca svetlost, sto je tacno, ali otvorena terasa sa mecavama i kosavom na krovu, pa samo se lepo nasalio... Te rupe su kao onaj divni kosi noseci stub koji uopste nije morao da ulazi u one terase vec je stvarno postavljen, kako su rekli u GDS-u, radi estetskog dojma zgrade... uzas...
 
nikola, ja sam kupio stan na povucenom spratu i smatram ga odlicnom kupovinom, istina je da zavisi od kvaliteta radova, Stepa je uradjena sa kvalitetom na nivou kako se grade zgrade 3000+ eur po gradu, ovom prilikom ne pricam o zavrsnim radovima koji su u skladu sa prodajnom cenom(iznenadjujuce i nisu tako losi) nego o konstrukciji i grubim radovima koji su ono sto je na kraju zaista bitno. Plafon koji u mom stanu ide od 2,62 do 3,40 m na ulazu u stan vredi zaista para. Apsolutni BEST BUY trosobni stan na povucenom spratu sa probranom pozicijom u naselju, ko moze da priusti sebi...
Petnhouse je na svim zgradama u Evropi bar za 25-30% skuplji od svih ostalih stanova u zgradi, verujem da razloge ne treba nabrajati. Iz mog stana se nocu vidi osvetljen hram Svetog Save i to sa gratis terase koja je siroka 2,5m, sta coveku treba vise sem hladnog piva :) ajd ziveli
 
nikola011":ljgcub2r je napisao(la):
@kica85

Znam da su svuda u svetu najskuplji, ali kazem ti, ovo je Srbija, seti se samo zime koja je prosla, prokisnjavalo oko 70% krovova Beograda, i to najvise u novogradnji, pa ti je katastrofalna cinjenica, zato su kod nas najjeftiniji. Te rupe su zbog estetskog dojma arhitekte, kao da ti pojaca svetlost, sto je tacno, ali otvorena terasa sa mecavama i kosavom na krovu, pa samo se lepo nasalio... Te rupe su kao onaj divni kosi noseci stub koji uopste nije morao da ulazi u one terase vec je stvarno postavljen, kako su rekli u GDS-u, radi estetskog dojma zgrade... uzas...
Sad gotovo, zagrizao sam :) Javicu svoje utiske kad udjem za par nedelja
Samo da znate, jeste krov limeni (nije cist lim vec ima primese PVCa) ali ispod njega je ploca, sa termo i hidro izolacijom, i to jakom...
Nadgledao sam izradu zato i jesam siguran da je sve OK. Sto se tice otvora to cu da zatvorim leksanom :) pa nek me tuze ako hoce (ili cu ja njih jer u pocetku nije bilo reci o tome). Opet rizikovacu i testiracu "novi sistem gradnje" :)
Za visoke zidove, nije bas tacno da je potrebno vece zagrevanje (ako je dobra izolacija) jer su uglavnom visoki plafoni u hodniku (ima samo u vecoj spavacoj sobi jedan vishi plafon).Buduci da vruc vazduh ide u vis po toj logici treba da bude hladnije u toku leta. U stan sam ulazio u trenucima vrucine i bila je hladovina. Zimu nisam imao prilike da vidim ali verujem da kako je izolacija uradjena nece biti problema (kamena vuna i fasadne cigle sa bavalitom preko toga i jakom PVC stolarijom). Plus Cini su radijatori a malo sam istrazivao i oni su bazirani na principu kulera za kompove. Uradjeni su poput zvezde i emituju 30% vecu toplotu sa istom kolicinom tople vode jer vise apsorbuju. Povrh svega, cevi kod mene u stanu idu ispod parketa (mislim u vecini stanova) a ne po zidovima i to daje nesto kao podno grejanje. Ali nije toliko bitno vec da se cevi nalaze u prostorijama unutar stana i imace vise izvora toplote
Usput, video sam agregat u zgradi (u garazi) koji ce sluziti u slucaju nekih nepredvidjenih situacija. Verujem da ne ide na sve uticnice ali da ce verovatno ici na odredjene delove (osvetljenje recimo).
Cela strujna infrastruktura je nove tehnologije sa digitalnim meracima i automatskim osiguracima koji deluju u slucaju bilo kakve oscilacije u jacini struje i sprecavaju nezgode.
 
niki":3pehz749 je napisao(la):
nikola, ja sam kupio stan na povucenom spratu i smatram ga odlicnom kupovinom, istina je da zavisi od kvaliteta radova, Stepa je uradjena sa kvalitetom na nivou kako se grade zgrade 3000+ eur po gradu, ovom prilikom ne pricam o zavrsnim radovima koji su u skladu sa prodajnom cenom(iznenadjujuce i nisu tako losi) nego o konstrukciji i grubim radovima koji su ono sto je na kraju zaista bitno. Plafon koji u mom stanu ide od 2,62 do 3,40 m na ulazu u stan vredi zaista para. Apsolutni BEST BUY trosobni stan na povucenom spratu sa probranom pozicijom u naselju, ko moze da priusti sebi...
Petnhouse je na svim zgradama u Evropi bar za 25-30% skuplji od svih ostalih stanova u zgradi, verujem da razloge ne treba nabrajati. Iz mog stana se nocu vidi osvetljen hram Svetog Save i to sa gratis terase koja je siroka 2,5m, sta coveku treba vise sem hladnog piva :) ajd ziveli
Koja zgrada? Mozda smo komsije unutar zgrade :)
Ja sam 4E
 
Nije 7 nego 4 stana po spratu (barem u mojoj zgradi). Ja sada zivim u zgradi (podstanar) koja ima duplo manji lift i ima 4 stana po spratu, ima 9 spratova i nema nikakav problem sa tim. A zgrada je iz 70-ih i lift je poprilicno star i spor. Pritom u zgradi je 90% penzionera koju korista taj lift konstantno.
Ne vidim problem sa liftom osim prilikom useljenja gde se kreveti moraju tegliti preko stepenista pa ima da boli :) Sem toga sve drugo OK
 
Za anku 007 - i ja sam izprva gledao taj stan dok je jos bio u cetvorci, ali bezi ako mozes-dnevnu sobu je nemoguce namestiti - ja sam bio izmodelirao stan i nikako nisam uspeo da ga namestim da vitrina sa TV stoji naspram dvoseda ili nekog kreveta.
pozzz
 
anka007":5qj4q442 je napisao(la):
K_Kaca":5qj4q442 je napisao(la):
Anka ako nije tajna koji si stan rezervisala?

komšinice sinoc sam otisla od racunara pa nisam videla pitanje ;)

ovo je stan koji sam rezervisala:
http://www.gds-stanovi.rs/naseljess/stan.php?id=122

samo je raspored kao u ogledalu

Rezervisala si jedan od lepsih dvostranih stanova, uz to manje kvadrature, zasto se ovde prica kako takvih odavno nema?!

Da li je pocetni ili poslednji sprat?
 
kica85":13t28qfd je napisao(la):
niki":13t28qfd je napisao(la):
nikola, ja sam kupio stan na povucenom spratu i smatram ga odlicnom kupovinom, istina je da zavisi od kvaliteta radova, Stepa je uradjena sa kvalitetom na nivou kako se grade zgrade 3000+ eur po gradu, ovom prilikom ne pricam o zavrsnim radovima koji su u skladu sa prodajnom cenom(iznenadjujuce i nisu tako losi) nego o konstrukciji i grubim radovima koji su ono sto je na kraju zaista bitno. Plafon koji u mom stanu ide od 2,62 do 3,40 m na ulazu u stan vredi zaista para. Apsolutni BEST BUY trosobni stan na povucenom spratu sa probranom pozicijom u naselju, ko moze da priusti sebi...
Petnhouse je na svim zgradama u Evropi bar za 25-30% skuplji od svih ostalih stanova u zgradi, verujem da razloge ne treba nabrajati. Iz mog stana se nocu vidi osvetljen hram Svetog Save i to sa gratis terase koja je siroka 2,5m, sta coveku treba vise sem hladnog piva :) ajd ziveli
Koja zgrada? Mozda smo komsije unutar zgrade :)
Ja sam 4E

Drugari,
I ja sam se vodio idejom o zadnjem sparatu kao idealnom izboru i mislim da nisam pogrešio! :D
Nema ništa bolje od visokih plafona, pogotovu u hodnicima, osećaj prostornosti, i pretpostavljam da pogotovo ti Kico85 ćeš iskoristiti onaj extra prostor između toaleta i kupatila (pašće neki prejaki ugradni ormar - soba do meseca + spavaća soba im amesta koliko voliš), ja sam kupio isti stan ali u 4V.
A o terasama da ne pričamo, xtra za decu, roštiljanja, ručanje, doručak u gaćama i bla,bla.
Ja nemam te famozne otvore, nego je drugačije rešeno i razmišljam o tendi-ma, jer gledam ka jugozapadu.
Pozdrav svim komšijama, a pogotovu Penthouse-ašima! :lol:
 
Drugari,

koliko ranije bi trebalo otići do Dorekcije i tražiti novi anex ugovora (onaj prvi produžetak od 30 dana)?
 
nikola011":2r6tx0kb je napisao(la):
anka007":2r6tx0kb je napisao(la):
K_Kaca":2r6tx0kb je napisao(la):
Anka ako nije tajna koji si stan rezervisala?

komšinice sinoc sam otisla od racunara pa nisam videla pitanje ;)

ovo je stan koji sam rezervisala:
http://www.gds-stanovi.rs/naseljess/stan.php?id=122

samo je raspored kao u ogledalu

Rezervisala si jedan od lepsih dvostranih stanova, uz to manje kvadrature, zasto se ovde prica kako takvih odavno nema?!

Da li je pocetni ili poslednji sprat?


Nikola ja sam rezervisala 5 sprat koji je u ovoj zgradi pretposlednji ali na 6om spratu nema takvih stanova nego su valjda trosobni i cetvorosobni. To i nije bilo u ponudi do posle Uskrsa. Muz i ja smo bili pre Uskrsa i nismo nista našli pa nam je devojka iz gdsa rekla da joj ostavimo telefon da će nas zvati čim puste nešto novo. Koliko sam razumela pustili su sada trojku, a imaju i neke zgrade na drugoj parceli koje tek treba da se puste...
Caka je u tome što oni za svaku zgradu prvo ponude vojsci pa šta ostane onda nude gradjanima...i onda se nikada ne zna šta će biti slobodno

Mislim da je najbolje da se tamo bane nenajavljen u roku od 10 dana 3 puta i ima da nadjes nesto sto ti odgovara
 
ja sam otiso 6 dana pre isteka-napisi molbu da ti se produzi rok placanja po ugovoru broj....
i nabavi iz banke potvrdu da si u procesu odobrenja ugovora-poz
 
sasasa":u8l8phl0 je napisao(la):
Za anku 007 - i ja sam izprva gledao taj stan dok je jos bio u cetvorci, ali bezi ako mozes-dnevnu sobu je nemoguce namestiti - ja sam bio izmodelirao stan i nikako nisam uspeo da ga namestim da vitrina sa TV stoji naspram dvoseda ili nekog kreveta.
pozzz


ja se bavim poslom od kuće i non stop sam na kompu plus tv mislim da bih odlepila...moja dnevna soba najverovatnije neće imati TV, ali kapitam šta pričas, stvarno je nezgodno jer dnevna soba nema mnogo zidova, već ima puno prozora i stvarno je problem napraviti da bude onako kako su ljudi navikli

Ja već četiri meseca nemam tv, pokvario se pa smo odlučili da malo sačekamo sa kupovinom jer nam je dete bilo navuceno na baby tv...i pravo da ti kažem prošla sam predizbornu kampanju neoštećena :D
 
Vrh