Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

somit":h2482heq je napisao(la):
stanislaw":h2482heq je napisao(la):
Malinal":h2482heq je napisao(la):
Direkciji sam se obratila 15tak dana ranije pa su mi rekli da uputim zahtev neki dan pre isteka roka. Sto se tice onog perioda cekanja, da, tako je, nije usao u period produzetka aneksa. :)

Imao bih jedno pitanjce: prilikom zahtevanja za dodatnih 30 dana roka, da li je trebalo Direkciji podnositi određene potvrde kao ilustraciju da je odobravanje kredita u postupku (i koje/kakve?)
Unapred hvala!

Ja sam im prosle nedelje odneo Potvrdu banke da je kredit u procesu odobrenja (to ce ti sigurno traziti) i neku vrstu moje molbe/zahteva za produzenje roka za placanje, rekose mi javicemo vam termin za overu Aneksa u sudu, i sad cekam da me zovu...
Koliko kosta overa anexa ugovora (overu ugovora sam platila cca 29.000,00)?
Ko zna neka mi napise, pls Pozz i cestitke prvim stanarima u GP4!!!!
 
brankaz":y09msv39 je napisao(la):
somit":y09msv39 je napisao(la):
stanislaw":y09msv39 je napisao(la):
Imao bih jedno pitanjce: prilikom zahtevanja za dodatnih 30 dana roka, da li je trebalo Direkciji podnositi određene potvrde kao ilustraciju da je odobravanje kredita u postupku (i koje/kakve?)
Unapred hvala!

Ja sam im prosle nedelje odneo Potvrdu banke da je kredit u procesu odobrenja (to ce ti sigurno traziti) i neku vrstu moje molbe/zahteva za produzenje roka za placanje, rekose mi javicemo vam termin za overu Aneksa u sudu, i sad cekam da me zovu...
Koliko kosta overa anexa ugovora (overu ugovora sam platila cca 29.000,00)?
Ko zna neka mi napise, pls Pozz i cestitke prvim stanarima u GP4!!!!

Ja sam overavao kad sam kupovao stan (bese to davno) i bilo je 1.700 din cini mi se, nije kao overa ugovora, ne sekiraj se. Poz.
 
Conrad":v99c6507 je napisao(la):
brankaz":v99c6507 je napisao(la):
somit":v99c6507 je napisao(la):
Ja sam im prosle nedelje odneo Potvrdu banke da je kredit u procesu odobrenja (to ce ti sigurno traziti) i neku vrstu moje molbe/zahteva za produzenje roka za placanje, rekose mi javicemo vam termin za overu Aneksa u sudu, i sad cekam da me zovu...
Koliko kosta overa anexa ugovora (overu ugovora sam platila cca 29.000,00)?
Ko zna neka mi napise, pls Pozz i cestitke prvim stanarima u GP4!!!!

Ja sam overavao kad sam kupovao stan (bese to davno) i bilo je 1.700 din cini mi se, nije kao overa ugovora, ne sekiraj se. Poz.

Mislim da je sad 1950 din. Pozz
 
Ljubex":zxoqug4e je napisao(la):

Pred kraj, na oko 6:30 snimka, Tadic ulazi u cuvenu usku a dugacku sobu. Moze se videti koliko regala moze da stane, ima prilicno mesta do kreveta, lepo staje francuz, klasican, ali bez nekog astronomskog uzglavlja, i do prozora ono gde je otvarao fioku da zagleda kakav ves ukucani nose.

Pa u principu dobila se klasicna sobica koja je mogla biti znatno kraca, cisto zbog uzaludne kvadrature koja vise i ne moze da se iskoristi, bilo bi to samo utrpavanje, ali staje francuz i Tadic je prilicno lepo hodao pored njega.

Iako neki detalji iz stana nisu u mom stilu, dopada mi se. Mada je stan uredjen prilicno momacki i minimalno, sem onog plakara u sobici nista drugo nisam primetio. Dopale su mi se staze za setnju, parkinzi, bice lepo...

Na pri pogled je zaista lepo, pa sada se svi spremite da uzivate, coveku vec ukljucili IPTV i internet, ne bi valjda radi fore drzao lap-top na stolu i ukljucen TV.

Ali jedan detalj mi bas zasmetao, Sutanovcu bas ne idu one cipele sa odelom i kravatom, nekako mi to nije stil za ministra odbrane :|

sutanovac.jpg
 
Covek lepo pokazuje petlju izmedju 1. i 4. grupacije koja izlazi na Vojvode Stepe, zasto niko ne prica da postoji taj izlaz?

vojv.jpg
 
nikola011":226yvjnh je napisao(la):
Covek lepo pokazuje petlju izmedju 1. i 4. grupacije koja izlazi na Vojvode Stepe, zasto niko ne prica da postoji taj izlaz?

Reče ja juče:

K_Kaca":226yvjnh je napisao(la):
Kako je meni objašnjeno u GDS-u (davno je to bilo ), kod zgrada 6L i 4J bi trebao da bude izlaz na ul. V. Stepe.
:D
 
nikola011":12xdz16f je napisao(la):
Covek lepo pokazuje petlju izmedju 1. i 4. grupacije koja izlazi na Vojvode Stepe, zasto niko ne prica da postoji taj izlaz?

vojv.jpg

Taj izlaz još uvek ne postoji...odnosno postoji samo na papiru.
2012-04-16-140845.jpg
 
Ne bih da zvucim grubo, ali GDS se bas pretrgla da napise nesto... "sve ide planiranim tempom" ne znam koji je to planirani tempo kad kasne zbog snega...i ono sto je sigurno, ugovorom je stan trebao da bude gotov 05.05.2012. a on jos nije tako blizu toga...

No dobro, neka sve urade valjano pa cemo i sacekati malo...

Srecno useljenje prvim stanarima a i ostalima :)
 
Jeli palacaju penale za kasnjenje gdje ce taj izlaz biti u vojvode stepe moze prikaz na karti oce li vam daju neki bus :)
 
Samo da posle izbora ne morate da osnujete Udruženje "1000 oštećenih" i da blokirate centar grada.
 
nikola011":2nm8pw69 je napisao(la):
Ali jedan detalj mi bas zasmetao, Sutanovcu bas ne idu one cipele sa odelom i kravatom, nekako mi to nije stil za ministra odbrane
Шутановц цео није за министра одбране. Какав министар такве и ципеле/патике. :|
 
brankaz":1rcumecw je napisao(la):
somit":1rcumecw je napisao(la):
stanislaw":1rcumecw je napisao(la):
Imao bih jedno pitanjce: prilikom zahtevanja za dodatnih 30 dana roka, da li je trebalo Direkciji podnositi određene potvrde kao ilustraciju da je odobravanje kredita u postupku (i koje/kakve?)
Unapred hvala!

Ja sam im prosle nedelje odneo Potvrdu banke da je kredit u procesu odobrenja (to ce ti sigurno traziti) i neku vrstu moje molbe/zahteva za produzenje roka za placanje, rekose mi javicemo vam termin za overu Aneksa u sudu, i sad cekam da me zovu...
Koliko kosta overa anexa ugovora (overu ugovora sam platila cca 29.000,00)?
Ko zna neka mi napise, pls Pozz i cestitke prvim stanarima u GP4!!!!

danas sam isao u sud da overim Aneks 1, naknada je 1970RSD + 35 provizija poste.... od danas sam dobio jos 30 dana za isplatu ukupne cene

da li neko zna u koji katastar se ide radi upisa hipoteke i koliko kosta upis?
 
vojv.jpg


Pa ako onda ovako bude, mada jos nisam video ovakvu kartu sa saobracajnicama, ulica pored grupacije 1 a prema 4 nece biti lokalna saobracajnica, vec se pravi da u velikoj meri zameni deo kruznog puta od Trosarine do Kumodraske. Onda ce i liniju 50 da prebace da ide kroz naselje, po meni je to sasvim logicno, na kruznom putu i onako nikad nema putnika ni stambenih objekata. A na samoj Trosarini posle rekonstrukcije Vojvode Stepe ocekujem verovatno neki manji kruzni tok i prosirenje Kruznog puta, nanize do raskrsnice sa Kumodraskom.
Videcemo kako ce to da izgleda sa malo sirom infrastrukturom koja nije bas sjajna. Ipak Vojvode stepe ostaje 1+1 traka, ona ulica od Trosarine prema Banjici 1+1 traka. Mada, sa kruznim tokovima se sama protocnost znacajno uvecava.
 
somit":g609ddux je napisao(la):
brankaz":g609ddux je napisao(la):
somit":g609ddux je napisao(la):
Ja sam im prosle nedelje odneo Potvrdu banke da je kredit u procesu odobrenja (to ce ti sigurno traziti) i neku vrstu moje molbe/zahteva za produzenje roka za placanje, rekose mi javicemo vam termin za overu Aneksa u sudu, i sad cekam da me zovu...
Koliko kosta overa anexa ugovora (overu ugovora sam platila cca 29.000,00)?
Ko zna neka mi napise, pls Pozz i cestitke prvim stanarima u GP4!!!!

danas sam isao u sud da overim Aneks 1, naknada je 1970RSD + 35 provizija poste.... od danas sam dobio jos 30 dana za isplatu ukupne cene

da li neko zna u koji katastar se ide radi upisa hipoteke i koliko kosta upis?

Koliko sam upoznat ide se u Republicki geodetski zavod 27. marta 43-45. Cena je fiksno oko 9,000 rsd (80€) plus 0.2% od vrednosti kredita koji se uzima (ne vrednosti stana nego vrednosti kredita)
 
smesak":2npdbb10 je napisao(la):
somit":2npdbb10 je napisao(la):
brankaz":2npdbb10 je napisao(la):
Koliko kosta overa anexa ugovora (overu ugovora sam platila cca 29.000,00)?
Ko zna neka mi napise, pls Pozz i cestitke prvim stanarima u GP4!!!!

danas sam isao u sud da overim Aneks 1, naknada je 1970RSD + 35 provizija poste.... od danas sam dobio jos 30 dana za isplatu ukupne cene

da li neko zna u koji katastar se ide radi upisa hipoteke i koliko kosta upis?

Koliko sam upoznat ide se u Republicki geodetski zavod 27. marta 43-45. Cena je fiksno oko 9,000 rsd (80€) plus 0.2% od vrednosti kredita koji se uzima (ne vrednosti stana nego vrednosti kredita)
Ja sam za stan od 51,5 m2, platio upis hipoteke 200 eura!
 
Asfaltiran kolovoz, popločan parking u jednom delu naselja.
Blizu Kumodraške ulice, snimak asfaltiranog kolovoza i parkirališta (juče između 5 i 8 uveče)

DSC03613.jpg

DSC03612.jpg

Kumodraška ulica je levo
DSC03617.jpg

DSC03615.jpg

DSC03618.jpg

DSC03614.jpg

Između parkinga i Kumodraške ulice kao da se gradi nova saobraćajnica.
DSC03619.jpg

Kumodraška ulica
 
Objekat GP_2, zgrada 2A
Planiran da se završe krajem godine, u toku zidanje viših spratova, postavljanje zidova na donjim spratovima.
Neke slike načinjene juče predveče

DSC03630.jpg

DSC03629.jpg

DSC03628.jpg

DSC03627.jpg

DSC03623.jpg

DSC03622.jpg

DSC03623.jpg

uskoro još slika...
 
Negde sam video a i bilo je priče ovdeo pločicama u kupatilu da nisu do plafona.
Pa ne mogu da verujem da su ostavili 30-40cm bez pločica, pa to će sve da se kvasi prilikom tuširanja. Kakvi id***, znači pre useljenja mora majstor da se angažuje da dogradi pločice ili da vidim sa izvođačima da im gurnem nešto da mi urade do plafona.
Ima li negde da nisu one šugave žute pločice (video sam i sive one su mnogo bolje)?
Da li je neko pokušao da doplati da mu ugrade pločice po želji?
 
Kuig":cj9jeii3 je napisao(la):
Negde sam video a i bilo je priče ovdeo pločicama u kupatilu da nisu do plafona.
Pa ne mogu da verujem da su ostavili 30-40cm bez pločica, pa to će sve da se kvasi prilikom tuširanja.

...., meni su u ovom stanu gde zivim plocice do 1.80 i ne kvasim zid. Ako je tebi malo do visine od 2.30, onda odmah angazuj majstore da ti poplocaju i plafon :laugh:
 
Vrh