Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

Ne traja ebay aukcija 22 dana jer je Buy It Now, sto ce reci kupi odmah po toj ceni, a postarina za Srbiju je 80 evra.
 
Pozdrav komsinice,

Prvi stanovi ce biti useljeni na parceli 4..planirano je za maj mesec..ne znam koja kvadratura te zanima,ali manjih vise nema,tj.ima ali bez terase...
 
Internet pun svega i svacega, svako moze da kupi sta zeli ;)
Nego ajde da ne trujemo ovu temu pricom o letelicama i cenama. Koga nesto vise zanima moze da mi
posalje PM ili na email dragant@gmail.com
 
@ K-Kaca Odlicno ti stoji siroki osmeh! Do sada su vozaci u Vojvode Stepe pravili dve kolone tako sto su isli po sinama. Nista se nece promeniti, osim sto ce sine sada biti po sredini ulice (pre neki dan u Blicu je bila otprilike takva recenica). Samo sto bi tramvajski saobracaj yrebao da budedosta nezavisniji kad nema guzve i kad se automobili ne krecu po sinama. Trotoari ce biti suzeni, ali jasnije odvojeni od parkinga.

@ ivancosic svaka cast za http://stepa.rs/forum/

Sto se tice obdanista, skola i trznog centra, pisala sam nadleznom gradskom organu na http://www.beograd.rs , ali mrka kapa. Da li je neko mozda dobio odgovor?
 
Znam da će prve biti gotove 4 ali da li se zna tačno koje? Ne verujem da će sve 4 stići da završe za mesec dana.
 
Duska":177wzxxf je napisao(la):
Kaca do kojeg sprata je stigla nasa zgrada?

Ja sam u 2B i prošle nedelje su radili šesti sprat.

Koliko sam razumela ti si u 2V i na tvojoj zgradi završavaju treći sprat ili je završen (zavisi od lamele).
Evo sličice za tvoju zgradu.

2v.jpg
 
Pozdrav svim budućim stanarima, kao i svim posetiocima ovog foruma.

Za upućene pitanje vezano za način izgradnje zgrade 2Б na ГП_4.
Da li se to samo meni čini, ili je čitava ova zgrada, takoreći, izlivena od betona? Ne sumnjam da će potom biti izolovana, ali ipak ako je tako građena, nije li to malo nezdrav ambijent za buduće stanovanje?
 
K_Kaca u kojoj si lameli i da li si možda upoznala šefa na toj zgradi?
pitam jer smo verenica i ja takođe u toj zgradi (2B) lamela 2 i zelim da mi odrade sitnije prepravke u stanu pa me zanima koliko su raspoloženi da izađu u susret.
PS - VELIKI pozdrav svim komšijama i želim vam da od starta razmišljate pozitivno :violina:
 
bjbz":2qvj9er4 je napisao(la):
K_Kaca u kojoj si lameli i da li si možda upoznala šefa na toj zgradi?
pitam jer smo verenica i ja takođe u toj zgradi (2B) lamela 2 i zelim da mi odrade sitnije prepravke u stanu pa me zanima koliko su raspoloženi da izađu u susret.
PS - VELIKI pozdrav svim komšijama i želim vam da od starta razmišljate pozitivno :violina:

I ja sam u lameli 2. Koji ste sprat?

Upoznala sam šefa, Dragan (čini mi se) zove se - ok deluje :D

Najbolje ti je da odeš tamo i porazgovaraš s njim, pošto ja jesam pričala svašta nešto, ali nisam pitala za prepravke :cool:

P.S. Javi mi za te sitne prepravke, šta ti je rekao. Pozzz
 
grickalice":1hsgs071 je napisao(la):
Pozdrav komsinice,

Prvi stanovi ce biti useljeni na parceli 4..planirano je za maj mesec..ne znam koja kvadratura te zanima,ali manjih vise nema,tj.ima ali bez terase...

Gde to nema manjih, je li na parceli 4 ili u celom naselju u Stepi, odgovori pls Hvala unapred
 
jel zna neko kako napreduje gp1? nikako da svratim do gradilista pa ako je neko od komsija skoro bio...
 
lila":1j5m1wyz je napisao(la):
Duska, ovo su slike od ove subote. Sprema se ploca za 4. sprat. U subotu nije bilo majstora na zgradi.
Verovatno im je dosadilo da ih buduci stanari slikaju svake subote :D

K_Kaca, ove dve su za tebe.

Hvala komšinice :kk:

P.S. Kada sam ja slikala nisu se bunili već nameštali hehe :laugh:
 
nemmen":29804jqi je napisao(la):
jel zna neko kako napreduje gp1? nikako da svratim do gradilista pa ako je neko od komsija skoro bio...

Baš to i mene zanima, konkretno 1D. Evo, ako treba, doniram baterije za helikopter :)
 
kombadzomba":1v4f4bxc je napisao(la):
nemmen":1v4f4bxc je napisao(la):
jel zna neko kako napreduje gp1? nikako da svratim do gradilista pa ako je neko od komsija skoro bio...

Baš to i mene zanima, konkretno 1D. Evo, ako treba, doniram baterije za helikopter :)

Mislim da je gizmo postavio sliku vaše parcele
 
Evo, da se i ja pridruzim komsijama... 4ž :)
i da podelim svoje odusevljenje ili ne-odusevljenje. Zgrada je PLAVA, totalno drugacija od ostalih, ali to cemo zanemariti. Razmatrajuci sve stanove u ponudi, primetno je da u dosta tipova stanova, puno porstora odlazi na hodnik u koji ne moze prakticno nista da se stavi osim da se prolazi. U nekim stanovima to deluje kao tunel.
O sobama...hm...i to je posebna prica...vecina je minimalna, tek toliko za bracni ili dupli krevet i to je to. Mada, ima i onih gde ni to nije moguce, jer su sobe uske... O nepostojanju spaiza/ostave da ne komentarisem, ali nisam sigurna da arhitekte imaju uopste u planu gde bi se drzale stvari, sto odevne sto ostale, kad je sve svedeno na minimum i bez toga. Da li su radijatori nasli najbolja mesta, pa dobro.
Ali, vrhunac...gluposti, bezobrazluka, gramzivosti ili kako to da nazovem, predstavlja kuhinja. Ugaona kuhinja. I bez dodatnog zida od nekih cca.13 cm ta dubina je trebala da bude 55cm (inace, na crtezu se ne vidi da ce taj zidic, koji je do visine visecih delova toliko uzeti), a da ne pominjem da je sa tim zidom ta velicina svedene na 39. Tu treba da budu sudopera i masina za sudove, i ostaje jos malo prostora. Kuhinja je tako smisljena da u najboljem slucaju imate mesto za frizider, sporet, sudoperu, masinu za sudove i jedan element, obicno manji, i to tako da je vec unapred odredjen raspored tih elemenata. A onda, ako je ugaona, u tom malom prostoru, smanjivanjem dubine na 39, zapravo vam uzimaju 20cm iz drugog dela... jer bas bih volela da vidim taj standard za sudoperu i masinu na dubini od 39. Ma ljuta sam za tu glupost. Nemam vremena sad da postavim sliku, ali obratite paznju na mere, posebno u kuhinji.
I ne, nije to Stepa, sto je najgore, masovno se grade stanovi koji su za svaku kritiku vezano za kvalitet i udobnost stanovanja. Losi rasporedi prostorija su na prvom mestu. Cast izuzecima, ali cini mi se da je stanje jako lose. I da ne bih sad bila toliko negativna, eto, samo skrecem paznju na mere i detalje koji se cine da nisu tako vazni a onda...ne znate gde cete sta i kako.
Veliki poz svim komsijama :) i sa srecom
 
Vrh