Šta je novo?

Cvijićeva Palata [Stambeni objekat | 10 000 m²]

Ne znaju ni oni, uglavnom su u fazonu strpite se mi pravimo mnoogo lepu zgradu.
 
cvijiceva-palata-220907-01.jpg

cvijiceva-palata-220907-02.jpg

cvijiceva-palata-220907-03.jpg

cvijiceva-palata-220907-04.jpg

cvijiceva-palata-220907-05.jpg

cvijiceva-palata-220907-06.jpg

cvijiceva-palata-220907-07.jpg

cvijiceva-palata-220907-08.jpg

cvijiceva-palata-220907-09.jpg

cvijiceva-palata-220907-10.jpg
Ali ove LG klime na fasadi, blagi užas...Zar nisu mogli da sakriju pod nekom maskom? šteta
 
Može li neko reci o kojim fasadim materijalima se radi i nešto više o istim?
 
Jos uvek rade fasadu na apartmanima. Mada, jako dugo stoji u ovom stanju. Mozda nemaju materijala. Po slikama bih rekao da su prebacili fokus na unutrasnjost (hodnike), posto su stanovi vec duze vreme gotovi.
 
Žali Bože kvaliteta i izbora pločica u kuhinji.
 
I ja baš hteo da pitam kako je procenio kvalitet, ajde razumem izgled da mu se ne sviđa.
 
Izvinjavam se na pogrešnom izražavanju. Hteodh reći da izgledaju jeftino.
 
Materijali u stsnu su veoma kvalitetni. Zanatski radovi su malo diskutabilni. Ali sami materijali su bas bas bas dobri. Parket, vrata, sobna i ulaz a, plocice, sanitarije… sve je visokog kvaliteta. Sad sto fali majstora …
Na slikama ostaje utisak da je ovaj parket sve samo ne kvalitetan. Bar meni...
 
Evo čitam...i pitam kako na osnovu slike možeš to da znaš? Reci mi koji detalj odaje ovaj parket da je nekvalitetan? Zaista želim da znam...nisam stručan stvarno ali znam ko je proizvođač ovog parketa i nisam čuo da su nešto lošijeg kvaliteta od ostalih koji se ugrađuju u ostale novogradnje.
 
Napisao sam da meni licno ostavlja takav utisak... sa ovim plastificiranim odsjajom i kratkim i uskim osnovnim elementima. Ja licno, ovakav parket ne bih voleo kod mene, taman da je najkvalitetniji i najskuplji. A mozda i jeste, to ne znam.
 
Vrh