Šta je novo?

Cvijićeva Palata [Stambeni objekat | 10 000 m²]

Navijam za zvezdu ali ovo isticanje zvezdinih boja na skelama mi je krajnje čudno da ne kažem glupo.
 
Nemam odgovore na tvoja pitanja, znam da je Budimska par puta provucena kroz temu i mislim da su konacno dobili upotrebnu dozvolu
 
Ono sto malo znam je da samo nosilac hipoteke moze da da izvrsnu ispravu da se hipoteka skine. Ne postoji ili ja dosad nisam vido da se moze hipoteka preneti na drugog.Treba videti ugovor po kome je hipoteka upisana i kad i kako se skida. Ako je hipoteka samo na zemljiste zgrada se ne moze uknjiziti dok se ne skine.
Ugovor o deobi se radi kod zajednicke izgradnje odmah nakon gradjevinske dozvole. Prodavac nesme da prodaje ukoliko nema taj ugovor o deobi ili ako prodaje onda nisu kupci sigurni sta kupuju jer nisu utvrdjeni vlasnicki odnosi nad zgradom i posebnim delovima
 
Poslednja izmena:
cvijiceva-palata-220319-01.jpg

cvijiceva-palata-220319-02.jpg

cvijiceva-palata-220319-03.jpg

cvijiceva-palata-220319-04.jpg

cvijiceva-palata-220319-05.jpg

cvijiceva-palata-220319-06.jpg

cvijiceva-palata-220319-07.jpg

cvijiceva-palata-220319-08.jpg

cvijiceva-palata-220319-09.jpg
cvijiceva-palata-220319-10.jpg

cvijiceva-palata-220319-11.jpg

cvijiceva-palata-220319-12.jpg

cvijiceva-palata-220319-13.jpg
 
Jel sam ja jedini kojem se enterijer ove zgrade uopšte ne sviđa, baš onaj džiberski, cecesija stil, sa sve ovim crno-belim pločicama ukoso postavljenim. A ni fasada me nešto ne oduševljava. Mada ako ništa, zgrada lepo zaokružuje blok.
 
S obzirom da su skinuli skelu sa jednog dela, nadam se da nece ostaviti klime ovako 😬
 
Vožd je fotkao tačno sa pozicije metro stanice linije 1. Inače vidim da je ovo još malo pa gotovo.
 
poslednje sto sam cuo je 1. april :) ali potrajace ovo jos, nema liftova, lokale su tek krenuli, park isto treba da postoji neki...
 
Dugo nisam ovo video u nekoj novogradnji...ovo je u nekim zemljama mandatory. a o Japanu i njihovim hi-tec šoljama ni da ne pričam.
 
Nije bas prakticno,.govorim iz iskustva, Japanski sistem mnogo bolji, ponovo iz iskustva.
 
Prakticnije bi bilo da je bide u okviru solje
 
Vrh