Šta je novo?

Cene nekretnina

Jel ima pregovora sa BNV ili su cene fiksne?

Deluje da ne, mada bih ja probao da je bilo nesto sto mene interesuje.

Ono sto dodatno znam, postoje preprodaje oko kojih ima pregovora,
Ponekad se pojavi da neko prodaje za cenu za koju je kupio, ali to ne mozete da uzmete na kredit, jer zgrada nije gotova.
Dakle od investitora mozete da uzimate zgradu koja ce biti za 2 godine na kredit, banka vam daje zbog ugovora koje imaju sa investitorima.
Ako kupujete kao preprodaju za zgrade koje nisu gotove, onda ne mozete ni kredit.

Dodatno cena za Bristol residences je bila oko 5.5K, ali nju su povukli, kazu veliko interesovanje, cena ce biti veca.
Sto se dostupnosti tice, Quarteti na primer imaju samo penthouse. Ovi blize autoputu imaju dostupnih stanova, Echo, Sensa bice sledece godine gotove, Rima, Nota ce tek za 2-3 godine. Kings i Queens park imaju takodje nesto stanova itd. Trenutno malo kasne sa izgradnjom.

I oni pustaju prodaju u blokovima. Na primer 20ak stanova jedan prodajni dan, pa onda ako prodaju sve, dodaju jos 20.

To je ono sto sam dobio od informacija, sigurno sam nesto i prekocio, pa koristite kako god zelite.
 
Deluje da ne, mada bih ja probao da je bilo nesto sto mene interesuje.

Ono sto dodatno znam, postoje preprodaje oko kojih ima pregovora,
Ponekad se pojavi da neko prodaje za cenu za koju je kupio, ali to ne mozete da uzmete na kredit, jer zgrada nije gotova.
Dakle od investitora mozete da uzimate zgradu koja ce biti za 2 godine na kredit, banka vam daje zbog ugovora koje imaju sa investitorima.
Ako kupujete kao preprodaju za zgrade koje nisu gotove, onda ne mozete ni kredit.

Dodatno cena za Bristol residences je bila oko 5.5K, ali nju su povukli, kazu veliko interesovanje, cena ce biti veca.
Sto se dostupnosti tice, Quarteti na primer imaju samo penthouse. Ovi blize autoputu imaju dostupnih stanova, Echo, Sensa bice sledece godine gotove, Rima, Nota ce tek za 2-3 godine. Kings i Queens park imaju takodje nesto stanova itd. Trenutno malo kasne sa izgradnjom.

I oni pustaju prodaju u blokovima. Na primer 20ak stanova jedan prodajni dan, pa onda ako prodaju sve, dodaju jos 20.

To je ono sto sam dobio od informacija, sigurno sam nesto i prekocio, pa koristite kako god zelite.
Mozes da utvrdis da nema pregovora jer se cene zavrsavaju na .888 (osim za one koji plate sve odjednom pa imaju 2-3-4% popusta za full uplatu unapred).
Ovo je dobro jer je to znak da tretiraju sve kupce isto.
 
Rasprodat bas ceo?
Super to znaci da su se ljudi raspitali ko je čika investitor i da su sve ono sto je skoro naveo Filip proverili :)
Ne znam ponekad stvarno pomislim da sam debil i probirljiv sto uopste gkedam takve stvari. Ali eto makar ce se i uz ogromna kasnjenja završiti a mozda i uknjiti nekada.

Rasprodato je ono što se sad trenutno gradi u Sanivilu, tj. mislim da im je ostalo samo 4-sobnih stanova na poslednjem spratu. Verujem da će uskoro izbaciti novu ponudu za buduće lamele, ali to nije ni počelo da se gradi, tako da računaj bar 2-3 godine neće biti useljivo, u zavisnosti od njihovog već legendarnog kašnjenja.
 
Institucija koja ne placa porez, a bavi se stanogradnjom.


Tekst od pre 2 godine koji odlicno objasnjava stanje na nasem trzistu nekretnina. Pominje se malo i Sunnyville tj vlasnik koji je spomenut pa reko cisto za neupucene da procitaju. Ne zna se ko kome sta dodje.
Ukratko, stanove po ovim cenama ne kupuju obicni ljudi vec kriminalci usemljeni u svakakve pa i drzavne poslove.
 
Institucija koja ne placa porez, a bavi se stanogradnjom.


Tekst od pre 2 godine koji odlicno objasnjava stanje na nasem trzistu nekretnina. Pominje se malo i Sunnyville tj vlasnik koji je spomenut pa reko cisto za neupucene da procitaju. Ne zna se ko kome sta dodje.
Ukratko, stanove po ovim cenama ne kupuju obicni ljudi vec kriminalci usemljeni u svakakve pa i drzavne poslove.
Ubi nas Pero sa ovim inspirisajućim tekstovima. Sad mi se ne kupuju ni trešnje na pijaci, a kamoli stan.
 
Ma jedi tresnje dok ne zabetoniraju celu Grocku kvadratima za srednju klasu Beogradjana.
 
Za vodoinstalatera ne znam ali pojedini notari sigurno.

Koja st*** u Engleskoj. Neverovatno ali ajde sto su katastrofa nekulturni nego zanimljiv video o kvalitetu nekretnina u Engleskoj gde jasno prikazuje zgradu i stan.



Dal je realno da ovo bude skuplje nego kod nas?? wtf.
 
vradovicu posto si investicioni kupac, jesi pratio tržište nekretnina u Moskvi ili Saint Peterbourg-u?
 
Ako je neko pratio zanima me šta se tamo dešava tokom ovog konflikta? Da ne jurim po internetu
 

Druze Suzumane, nadam se da trenutno ne jedes tresnje, da ti ne uleti u dusnik 😄
 

Druze Suzumane, nadam se da trenutno ne jedes tresnje, da ti ne uleti u dusnik 😄
Jedem sladoled sa decom, preseo mi...
 
Za vodoinstalatera ne znam ali pojedini notari sigurno.

Koja st*** u Engleskoj. Neverovatno ali ajde sto su katastrofa nekulturni nego zanimljiv video o kvalitetu nekretnina u Engleskoj gde jasno prikazuje zgradu i stan.



Dal je realno da ovo bude skuplje nego kod nas?? wtf.

tebra, kod nas je jos gore
pogotovo kada ti dodju rusi kao komsije

edit: ili jos bolje okruzen si stanovima stan za dan
 
Za vodoinstalatera ne znam ali pojedini notari sigurno.

Koja st*** u Engleskoj. Neverovatno ali ajde sto su katastrofa nekulturni nego zanimljiv video o kvalitetu nekretnina u Engleskoj gde jasno prikazuje zgradu i stan.



Dal je realno da ovo bude skuplje nego kod nas?? wtf.



edit: sta kaze baka prase

stan 5 miliona soundproof 0

edit2: komsiji smeta kada baka prasa prdne

ne znam koliko treba da kosta stan onda da je kod nas super sve, 30 miliona
 
Poslednja izmena:
Pustite stanove i tresnje, sta je sa jagodama. U bgu jagode i kokain skoro pa ista cena. Znaci da jagode kupuju samo kriminalci. Teraju nas da jedemo one prskane sa periferije za sirotinju.
 
Ma pusti to, jos malo ce nasi ljudi da dolaze na preglede u Svedsku. Da organizujemo ture Mariks?
 
Evo moja struktura kupaca u okruzenju:
-Drugari-kolege koji su po 7god radili po Americi, Rusiji, Aziji pustinjama na gradjevini
-generacijski ljudi po rodjeni u svom gradu, osim svog nekog kancelarijskog posla ili nekog posla u menadzerisanju sa radom roditelja u drzavnoj instituciji-bave se i side job izdavanjem nekretnina, malo poljoprivredom
-majstori keramičari vredni kupili tokom radnog veka 3 stana za decu(moj keramicar koji mi je za ruke odradio kupatilo jedno za 500eur pre 3god mi je to i rekao
-majstori pa posle Izvodjaci radova iz okolnih sela takodje po koji stan-uglavnom koliko dece imaju ili planiraju
-poljoprivrednici
-ljudi koji su prodali zemljišta za industrije pa pa i samih zemljista u gradu
-preduzetnici svih sfera, pekara, apoteka, kafića, turističkih agencija, samoposluga..
-kod jednog mog druga Investitora je stalni kupac stanova i lokala lik koji je eksper i napravio biznis sa japanskim trpavicama ili obrvama..
-advokati
-na kredit uglavnom bračni par koji radi za platu i koji je završio fakultet
-dosta naših iz unutrašnjosti Srbije koju prodaju zemljište
-trgovci koji saradjuju i dovoze materijal iz Kine kontejnerima
-glavni menadzeri po firmama
-doktori koji rade takodje u privatnim klinikama
-zene koje imaju kozmeticarske salone
-naši Investicioni ljudi iz inostranstva
-profesori koji rade i privatno za kompanije...
-trenutno se jako jako retko nadje i neki Influenser
-bio je i slučaj sa nekim parom koji je eksta zaradio putrm kripta...
-IT sektor
 
Evo moja struktura kupaca u okruzenju:
-Drugari-kolege koji su po 7god radili po Americi, Rusiji, Aziji pustinjama na gradjevini
-generacijski ljudi po rodjeni u svom gradu, osim svog nekog kancelarijskog posla ili nekog posla u menadzerisanju sa radom roditelja u drzavnoj instituciji-bave se i side job izdavanjem nekretnina, malo poljoprivredom
-majstori keramičari vredni kupili tokom radnog veka 3 stana za decu(moj keramicar koji mi je za ruke odradio kupatilo jedno za 500eur pre 3god mi je to i rekao
-majstori pa posle Izvodjaci radova iz okolnih sela takodje po koji stan-uglavnom koliko dece imaju ili planiraju
-poljoprivrednici
-ljudi koji su prodali zemljišta za industrije pa pa i samih zemljista u gradu
-preduzetnici svih sfera, pekara, apoteka, kafića, turističkih agencija, samoposluga..
-kod jednog mog druga Investitora je stalni kupac stanova i lokala lik koji je eksper i napravio biznis sa japanskim trpavicama ili obrvama..
-advokati
-na kredit uglavnom bračni par koji radi za platu i koji je završio fakultet
-dosta naših iz unutrašnjosti Srbije koju prodaju zemljište
-trgovci koji saradjuju i dovoze materijal iz Kine kontejnerima
-glavni menadzeri po firmama
-doktori koji rade takodje u privatnim klinikama
-zene koje imaju kozmeticarske salone
-naši Investicioni ljudi iz inostranstva
-profesori koji rade i privatno za kompanije...
-trenutno se jako jako retko nadje i neki Influenser
-bio je i slučaj sa nekim parom koji je eksta zaradio putrm kripta...
-IT sektor
Ti si agent za nekretnine, ako sam dobro shvatio?
 
Vrh