Šta je novo?

Cene nekretnina

Sta tebi smeta Lion? Jedan od najboljih krajeva za zivot u starom Beogradu (nije preko mosta)

Elem, komsija prodaje stan, koga zanima:
Šta kaže komša, što prodaje? Selidba? Uzima 2 manja?
 
Mislim da je taj stan visak, niko ne stanuje godinama. Moglo bi se pregovarati oko cene, poslao sam jednom eminentnom forumasu ovde za kog mislim da je potencijalan kupac.
 
Zarada praktično nikakva? je*******ote u kom ti paralelnom univerzumu živiš?
Jezivo kako pojma nemaš....
Hajde, upristoji se malo za početak, nisi na pijaci 🤥

Postavljala sam link za oglas za izdavanje sasvim pristojne garsonjere u Novom Sadu na Detelinari, cena je 150 EUR. Takva slična na sličnoj lokaciji u Beogradu ne bi bila ispod 250 EUR, možda i 300. Neisplativo.

Možda se u Novom Sadu i dalje dobro izdaju stanovi u strogom centru ili u blizini fakulteta, ostali se, koliko vidim, izdaju dosta jeftinije nego u Beogradu.

Ja se ne bavim izdavanjem, niti imam u planu. Joe ima to u planu i dugo prati tržište. Njegovo mišljenje je da je trenutno izdavanje u Novom Sadu neisplativo.

Možda luksuzni stanovi i dalje idu dobro, ali retko ko ima pola miliona EUR da iskešira za takav stan (po mom mišljenju, ovde nema niko, ima povremeno nekih mitomana).

Nije više situacija na tržištu nekretnina takva da se bez problema izdaje skoro sve, kao prošle godine, u NS ide mnogo lošije.
 
Hajde, upristoji se malo za početak, nisi na pijaci 🤥

Postavljala sam link za oglas za izdavanje sasvim pristojne garsonjere u Novom Sadu na Detelinari, cena je 150 EUR. Takva slična na sličnoj lokaciji u Beogradu ne bi bila ispod 250 EUR, možda i 300. Neisplativo.

Možda se u Novom Sadu i dalje dobro izdaju stanovi u strogom centru ili u blizini fakulteta, ostali se, koliko vidim, izdaju dosta jeftinije nego u Beogradu.

Ja se ne bavim izdavanjem, niti imam u planu. Joe ima to u planu i dugo prati tržište. Njegovo mišljenje je da je trenutno izdavanje u Novom Sadu neisplativo.

Možda luksuzni stanovi i dalje idu dobro, ali retko ko ima pola miliona EUR da iskešira za takav stan (po mom mišljenju, ovde nema niko, ima povremeno nekih mitomana).

Nije više situacija na tržištu nekretnina takva da se bez problema izdaje skoro sve, kao prošle godine, u NS ide mnogo lošije.
Na Halo oglasima trenutno je 170 oglasa za izdavanje u Novom Sadu. Od toga je 1 (jedan), 150e i to nije stan vec jedna soba u vecem stanu. Stanova od 300e i manje ima 9 (devet) racunajuci i tu sobu, znaci malo preko 5% oglasa.

To sto pricas nema utemeljenje u realnosti. Cemu ovakve price kad se sve moze proveriti u tri klika.
 
Na Halo oglasima trenutno je 170 oglasa za izdavanje u Novom Sadu. Od toga je 1 (jedan), 150e i to nije stan vec jedna soba u vecem stanu. Stanova od 300e i manje ima 9 (devet) racunajuci i tu sobu, znaci malo preko 5% oglasa.

To sto pricas nema utemeljenje u realnosti. Cemu ovakve price kad se sve moze proveriti u tri klika.
Novosađani slabo koriste Halo oglase, uglavnom druge oglasnike. Postavljanje oglasa košta 2.000 RSD za fizička lica, pa se i ne čudim zašto se tamo retko ko oglašava.

Postavljala sam link za garsonjeru na Detelinari sa centralnim grejanjem, cena 150 EUR. Za studenta ili zaposlenog samca sasvim Ok. Probaj da nađeš tako nešto u Beogradu, a da nije Zaklopača ili Velika Moštanica. Detelinara je sasvim Ok naselje, nije centar, ali nije ni Nedođija. Mnogo su niže cene izdavanja u Novom Sadu nego u Beogradu.
 
Novosađani slabo koriste Halo oglase, uglavnom druge oglasnike. Postavljanje oglasa košta 2.000 RSD za fizička lica, pa se i ne čudim zašto se tamo retko ko oglašava.

Postavljala sam link za garsonjeru na Detelinari sa centralnim grejanjem, cena 150 EUR. Za studenta ili zaposlenog samca sasvim Ok. Probaj da nađeš tako nešto u Beogradu, a da nije Zaklopača ili Velika Moštanica. Detelinara je sasvim Ok naselje, nije centar, ali nije ni Nedođija. Mnogo su niže cene izdavanja u Novom Sadu nego u Beogradu.
Evo gledam sad i nekretnine.rs, tamo neka nijedan oglas za 150e, a ima samo 7 (sedam) ispod 300e, i jedna garaza za 100e. Oglasa preko 600e, ima 150+.

Meni se cini da je ta jedna garsonjera vise anomalija nego pravilo.
 
U pravu si garaza oglasena kao garsonjera
 
Poslednja izmena:
Da sam novi na forumu mozda bih ti i poverovao ,al sam proverio in utvrdio da ne govoris istinu.
Oglas je objavljen : 09.03.2023 pa si sigurno mogao da ga uocis da si otvorio sajt a posto nisi evo ja ti saljem link
Ovo je garaza.

I lepo sam naveo istu u svom postu.

Za nekoga ko nije nov na forumu jos ti citanje ne ide.
 
Nesporazum je, koliko vidim. Defke se referiše na Hristijaninu garsonjeru (očigledno nepostojecu) od 150e, a zoranp na garažu od 100e, koja je greškom stavljena u sekciju stanova..
 
Nesporazum je, koliko vidim. Defke se referiše na Hristijaninu garsonjeru (očigledno nepostojecu) od 150e, a zoranp na garažu od 100e, koja je greškom stavljena u sekciju stanova..
Hristiana je ovde navela stan:

Stanovi za u Novom Sadu izdaju po dosta nižim cenama nego u Beogradu i čisto sumnjam da neko kupuje stan u Novom Sadu kao investiciju.


Po ovoj ceni u Beogradu ne možete da nađete ni šupu u Zaklopači.
Oglas koji je ovde iskopirala nije vise aktivan.

Kada se gleda taj sajt, stvarno ima vise oglasa za Novi Sad nego na HO i Nekretnine.rs. Kada se upali filter za stanove od 150e i manje, izadje 84 oglasa, ali kada se detaljnije pogleda, samo 1 (jedan) je zapravo stan po toj ceni (garsonjera 24m na Adicama bez slika) a ostalo su ili oglasi bez cene, ili oglasi gde je cena na dan, ili grupni smestaj za radnike gde je navedena cena po radniku.

Znaci cela teorema da se za 150e moze naci pristojna garsonjera u Novom Sadu je oborena na tri razlicita sajta.

Na oglasi.rs je inace medijalna cena za iznajmljivanje u NS 500e, otprilike tacno 450 oglasa ima i ispod i iznad te cifre.
 
Evo ja sam ipak nasao nesto u cenovnom rangu do 160 evra.Nije bas da nema stim sto je ponuda skromna.
 
Evo ja sam ipak nasao nesto u cenovnom rangu do 160 evra.Nije bas da nema stim sto je ponuda skromna.
Naravno da ima, nego voli Defke sve da izvrne. Kao kad nas je ubeđivao da su cene nekretnina u Beogradu skočile 30%, a ne 100% poslednjih nekoliko godina.

Nema rezona izdavanje bilo čega osim garaže za 150 EUR. Tačno sa tom sumom novca pokrije habanje nameštaja i popravke tokom godine, eventualno ako mu pretekne nešto za krečenje i porez.
 
Naravno da ima, nego voli Defke sve da izvrne. Kao kad nas je ubeđivao da su cene nekretnina u Beogradu skočile 30%, a ne 100% poslednjih nekoliko godina.

Nema rezona izdavanje bilo čega osim garaže za 150 EUR. Tačno sa tom sumom novca pokrije habanje nameštaja i popravke tokom godine, eventualno ako mu pretekne nešto za krečenje i porez.
Nije bilo ‘poslednjih nekoliko godina’ vec dve godine. I za taj period su skocile oko 30%, koje god dve godine da uzmes. Ja sam vrlo precizan kada pisem nesto, nema tu mnogo prostora za izvrtanje.

Evo zoranp je prosirio raspon cena do 160e i dobio cela tri nova stana (od oglasenih 900). Nijedan ne deluje bas ’pristojno’.

Ako smatrate da to dokazuje pocetnu tvrdnju da je pristojna garsonjera u NS 150-250e ok, ne znam sta da vam kazem na to :)
 
Nije bilo ‘poslednjih nekoliko godina’ vec dve godine. I za taj period su skocile oko 30%, koje god dve godine da uzmes. Ja sam vrlo precizan kada pisem nesto, nema tu mnogo prostora za izvrtanje.

Evo zoranp je prosirio raspon cena do 160e i dobio cela tri nova stana (od oglasenih 900). Nijedan ne deluje bas ’pristojno’.

Ako smatrate da to dokazuje pocetnu tvrdnju da je pristojna garsonjera u NS 150-250e ok, ne znam sta da vam kazem na to :)
Evo, stoji u prethodnoj prepisci šta si tvrdio, a šta se ispostavilo kao neistina🤥, Čini mi se da te je Goran demantovao postavljanjem grafika. Nemam nameru da ponavljam.
 
Mene zainma taj profil ljudi koji se predstavljaju kao neki doktoranpi, a po pisanju (ne mislim na pravopis) daj bože da su završili osnovnu školu.
Google Voice nema dobar stil pisanja.

Ljudi obično dođu na forum da se zabave i informišu, retko ko je toliko lud da na forumu piše naučne studije, da bi impresionirao korisnike. Naškrabaš nešto kad imaš vremena, važno je samo da je čitljivo i razumljivo.
 
Vrh