Šta je novo?

Cene nekretnina

ajd da ima neke stanove, nego zamisli u zemunu
mene bi bilo sramota

mada bih video kakva su grobna mesta tamo
Ne ja pišem iz iskustva...gubim..dobijam
Ti piseš o nečemu a posledice nemaš
Pistolj na plastiku iz kog izlazi voda..to si otprilike ..sam si se javio. A to sto je neko tvoj, ili sam ti,prodao dedovinu ili nije znao da je iskoristi..to ja nisam kriv?
Sad sam i još kriv što ja kao imam a ti nemaš..
Ja koji imam ne znam a ti koji nemaš sve znaš
Ne pije vodu...zavist..ljubomora
"onaj Mića" na " Tvom forumu" ...
 
Ne ja pišem iz iskustva...gubim..dobijam
Ti piseš o nečemu a posledice nemaš
Pistolj na plastiku iz kog izlazi voda..to si otprilike ..sam si se javio. A to sto je neko tvoj, ili sam ti,prodao dedovinu ili nije znao da je iskoristi..to ja nisam kriv?
Sad sam i još kriv što ja kao imam a ti nemaš..
Ja koji imam ne znam a ti koji nemaš sve znaš
Ne pije vodu...zavist..ljubomora
"onaj Mića" na " Tvom forumu" ...
nidje veze
 
Ne ja pišem iz iskustva...gubim..dobijam
Ti piseš o nečemu a posledice nemaš
Pistolj na plastiku iz kog izlazi voda..to si otprilike ..sam si se javio. A to sto je neko tvoj, ili sam ti,prodao dedovinu ili nije znao da je iskoristi..to ja nisam kriv?
Sad sam i još kriv što ja kao imam a ti nemaš..
Ja koji imam ne znam a ti koji nemaš sve znaš
Ne pije vodu...zavist..ljubomora
"onaj Mića" na " Tvom forumu" ...

ne znam o cemu se radi i sta kazes odje
ali ja iskreno imam vise od tebe ali ne bih da se falim da ne ureknem a i kazu nije pristojno

a dedovinu nisam prodo, zemlja se ne prodaje. mozda napravim od te neke zemlje i groblje s dobru rentu
 
ne znam o cemu se radi i sta kazes odje
ali ja iskreno imam vise od tebe ali ne bih da se falim da ne ureknem a i kazu nije pristojno

a dedovinu nisam prodo, zemlja se ne prodaje. mozda napravim od te neke zemlje i groblje s dobru rentu
ne znam o cemu se radi i sta kazes odje
ali ja iskreno imam vise od tebe ali ne bih da se falim da ne ureknem a i kazu nije pristojno

a dedovinu nisam prodo, zemlja se ne prodaje. mozda napravim od te neke zemlje i groblje s dobru rentu
Imas mala slova ...to vidim
Pozdrav od Zemunaca
Odje dođi..to je metropola za tebe
 
Ovo i nije loš tekst, zapravo je informativan za razliku od drugih reklamnih tekstova na ovim portalima


Za kraj, naša sagovornica dodaje da je skoro sva novogradnja koja se trenutno reklamira i prodaje luks, a u ponudi gotovo da nema stanova poput onih koje gradila Direkcija za građevinsko zemljište.

- Ne traže svi luksuz, pa se nekada i mi zaposleni u Milenijumu pitamo ko više kupuje takve nekretnine - zaključuje Milutinović.
 
Prvi put od 2018. imamo kontinuirano 3 meseca lošiji performans novogradnje u odnosu na starogradnju (obim prometa). Da li je to u potpunosti prouzrokovano prelaskom BNV na predugovore ili je indikator trenda na tržištu da se odustaje od novogradnje u korist starogradnje?

tržišni obim.png
 
Prvi put od 2018. imamo kontinuirano 3 meseca lošiji performans novogradnje u odnosu na starogradnju (obim prometa). Da li je to u potpunosti prouzrokovano prelaskom BNV na predugovore ili je indikator trenda na tržištu da se odustaje od novogradnje u korist starogradnje?

Pogledajte prilog 208647
Meni ne deluje kao nešto pouzdano, ali možeš dodati bnv=false u url.

Graf bez uticaja bnv. Odnosno mesne zajednice Krcun.
 
Izvinjavam se što pitam ovde u Mićinoj temi, ali ona o regulacionim planovima je prilično mrtva. Elem, nabasao sam na plan detaljne regulacije koji obuhvata i jednu kuću koju posedujem (neuknjižena). Plan je iz 2020. Pošto planiram da prodam uskoro tu nekretninu, pitao sam se da li se išta može zaključiti iz ovakvih planova, tj. jesu li oni "mrtvo slovo na papiru" - možda i nikad ne dođe do realizacije, ili su dugoročni - možda za 20 godina se nešto uradi, i sl. Pitanje je iz perspektive nekoga kome nije frka da proda odmah, jer ako postoje šanse da se krene sa realizacijom plana u skoroj budućnosti, možda ne bih tako brzo prodavao. Ne vidim da se u planu pominju bilo kakvi rokovi za realizaciju, pa ako neko zna kako je u praksi, cenio bih info.
 
Vrh