Šta je novo?

Cene nekretnina

Ja generalno napadam tezu, ne osobu. Ne znam zasto je toliko komplikovano razdvojiti ta dva, i kako je to isto ovome sto ti sad radis. Procitaj ovaj niz kad se malo priberes i smiris pa vidi da li i dalje zvucis sebi kao pozitivac.

I opet, smesno je da govoris o potresenosti i potrebi, a sam si se nakacio i spustio ovo na licno prepucavanje. Imas ignore dugme ako si preosetljiv, za ovim nema potrebe 👋🏻
Ne, ne. Ti napadaš osobu braneći tezu. Ništa što ti pišišeš nije komplikovano da bi ti nekome razdvajao.Ovo čitaju odrasli obrazovani ljudi.
Podcenjuješ grupu ljidi ovde koja diskutuje.

Podcenjivanje bih ti oprostio ali vređanje ne mogu pa ti zato i odgovaram .Al tvoj narasli ego mora da se brani i evo gubim vreme pisajući nešto za šta sam inače plaćen.
A ta tehnika ''nisam ja nego si ti '' to ti je ono baš mature.

Lepo si ti sklonjen bio na par meseci al si se opet razleteo .Potpaljuju te ovi iz ''kupovina obavljena'' tabora pa si se izložio.
 
Čekaju ECB. Kako se oni zakašlju tako će i ovi naši.
E bas tako! Čekaju 14.9 da vide šta će reći ECB. Jel iko veruje da KS bude niža na dinare u odnosu na eure?!
Što bi prevedeno na laički jezik značilo da smo mi tako jaka ekonomija i dinar je toliko jak i stabilan da je čak stabilniji od EURA i zato mi moramo imati niže kamate od euro zone.
Kamate ili ostaju na istom nivou ili gore.
Danas je i guverner holandske banke rekao da pogrešno računaju oni koji misle da daljnjih povećanja neće biti!
 
Kakva prevara od naslova, sto me to ne cudi od Monda? 😄

1694086223974.png
 
Baš kad dodjem sa posla pokušaću da izvučem za 2021/2022/2023 koliko je narod guglao/posećivao sajtove za nekretnine
 
Ne, ne. Ti napadaš osobu braneći tezu. Ništa što ti pišišeš nije komplikovano da bi ti nekome razdvajao.Ovo čitaju odrasli obrazovani ljudi.
Ja za takve i pisem, ostali se ljute, prete i vredjaju 🤷🏻‍♂️

Podcenjuješ grupu ljidi ovde koja diskutuje.
Jel ih potcenjujem ja, koji ravnoprsvno raspravljam sa njima, ili ti koji im glumis nepozvanu dadilju ovde?
Podcenjivanje bih ti oprostio ali vređanje ne mogu pa ti zato i odgovaram .
Cekaj sta, ti meni ne mozes da oprostis sto ti mene vredjas, vec treci put i bez ikakvog povoda? Jer si se proglasio za zastitnika slabih i nemocnih, istih onih za koje kazes da su odrasli i obrazovani ljudi?

Al tvoj narasli ego mora da se brani i evo gubim vreme pisajući nešto za šta sam inače plaćen.
A ta tehnika ''nisam ja nego si ti '' to ti je ono baš mature.
Haha, slazem se, bas je mature:

Ne glumi žrtvu kad si ti taj koji je dežurni ''spuštač'' i mučno je gledati.

Tvoju legitimnost osporavanja si sam sebi nadenuo a tuđi ''kredibilitet'' ne postoji u tvom narativu.
Samo mnogo se lolo projektuješ se kroz sve što pišeš, sve što pišeš o meni ti ustvari radiš drugima.

Nek tvoja bude zadnja Defke, tebi je ovo ipak potreba . Vidim da si potrešen.🫂
Gvozdeni argumenti, nula projektovanja i ega, samo isterivanje bozje pravde lol :)

Od 25 postova na temi, cetvrtina o meni. I posle ja trazim paznju, pa druze slobodno mi je ne daj, zaista je nepozeljna :)
 
Pre bih rekao da ne kupuju nekretnine "ljudi". :) Mislim obicni ljudi, ti sto idu u mesaru, sami sebi spremaju obroke. Ovi sto sad kupuju nekretnine nisu obicni ljudi.
Deluje tako.Obilčni ljudi se drže po strani, i nisu ni stigli da odreaguju sa kupovinom koliko se sve brzo izdešavalo.
Ali oportunisti jesu.
Bio sam pre neki dan (nedelja) u onoj zgradi na tošinom bunaru, na kraju Heroja sa košara, ona sa zelenim terasama.
Sišao sam u parking i bio je poptpuno prazan.Od 200+ mesta bilo je parkirano svega 10ak vozila.
Zgrada je koliko znam otvorena pre 4 meseca.

Neko interpretira ko kako hoće.
 
Tu su predali kljuceve ljudima ali se dosta jos radilo oko zgrade pa se malo ljudi uselilo, pisali su na temi projekta.
 
Baš se elita na Zapadu brine da li će Henk ili Dirk moći da uštedi nešto ili će sve da potroši na režije i hranu... Pukoše od brige!
Ne brinu se oni da li ce Henk i Dirk da ustede, nego kako ce dobiti izbore. A izbori se ne dobijaju povecavanjem nezaposlenosti i zatvaranjem firmi, niti doniranjem sredstava Ukrajini. Zato ocekujem pad kamata.
 
Oni na svakih 15 dana izbacuju kontradiktorne izjave. Jedne namenjene auditorijumu kupaca, druge - prodavaca. Pošto je prostor na portalima skup onda ponekada pokušaju da te kontradiktorne informacije stave u jednu vest gde se lepo upakuje u jedan članak da cene padaju i rastu, u isto vreme.
 
Poslednja izmena:
Čujem da se pojedini zaposleni kod Beležnika prebacuju u tehnički servis…kažu smanjio se posao, kažu prošlo zlatno doba…pametni ljudi ☺️
Jel to kaze onaj investitor sto riba clanove sa foruma?
Čula sam da je jedan član dobio ribanje jednog investitora, jer je opala potražnja za novogradnjom…
Ne uspeva da ubedi ljude…
Ili onaj notar sto kuka i vadi pare iz slamarice?
Inače u Bg notari kukaju da je ovaj mesec gori od prethodnog…moraju da vade pare iz slamarice da plate zaposlene…a ide jun, odoše ljudi da se brčkaju…
Ili onaj drugar strucnjak za nekretnine?
Drugar stručnjak za nekretnine i prodavac nekretnina u većoj Beogradskoj agenciji kaže da ako se ovako nastavi moraće da menja posao
Kaže lako je vlasniku, nakupio se, smanjice broj agenata i to je to..a ja?
On dva meseca živi od onoga sto je ustedeo prošle godine … prodaja stala
Ili ona sluzbenica iz banke sto se zali da kredite niko ne uzima?

danas drugarica otisla u banku da uzme stambeni kredit..nekom bilo hitno, dao dosta ispod cene...kaze sluzbenica banke brzo cemo odobriti, neuporedivo manje zahteva nego prosle godine...


Zasto mi ovde ista raspravljamo kad golub ima sav info iz prve ruke?
 
Jel to kaze onaj investitor sto riba clanove sa foruma?

Ili onaj notar sto kuka i vadi pare iz slamarice?

Ili onaj drugar strucnjak za nekretnine?

Ili ona sluzbenica iz banke sto se zali da kredite niko ne uzima?




Zasto mi ovde ista raspravljamo kad golub ima sav info iz prve ruke?
Životni dogadjaji potkrepljeni zvanicnim izveštajem RGZ ❤️
 
Vrh