Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Cena karte će sigurno biti jaka, iako recimo u Hrvatskoj IMAX nije preskup, oko 5-6€ su karte radnim danima. Ali kod njih su i ostale karte jeftinije u odnosu na naše bioskope.

Svakako da postoje različite IMAX izvedbe, pogotovo u zavisnosti kad je koji bioskop otvaran i koja se oprema koristila tada. Iskreno se nadam da će ovaj naš makar prići nekom zlatnom proseku IMAX-a.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=771519#p771519:4zyvhrq4 je napisao(la):
Zezeljko » 03 Sep 2020 11:08 am[/url]":4zyvhrq4]Cena karte će sigurno biti jaka, iako recimo u Hrvatskoj IMAX nije preskup, oko 5-6€ su karte radnim danima. Ali kod njih su i ostale karte jeftinije u odnosu na naše bioskope.

Svakako da postoje različite IMAX izvedbe, pogotovo u zavisnosti kad je koji bioskop otvaran i koja se oprema koristila tada. Iskreno se nadam da će ovaj naš makar prići nekom zlatnom proseku IMAX-a.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Odlicna vest za IMAX svakako!
Ono sto mene interesuje da li je Real 70mm IMAX ili lieMax tj digitam iMax. Naravno i cena ulaznice ce po tome drasticno da se razlikuje!

Inace gledao sam film gravity u REAL IMAX-u i glava me zabolela a i povracalo mi se od tada sam prestao da idem u bioskope :)
 
Zabolela te glava od crappy movie-ja :mrgreen: Inače ja evo ne znam za koji film bih dala 1500 din da pogledam, toliko su loši da mnoge ni za džabe ne bih presedela.
 
bw-galerija-01.jpg

bw-galerija-02.jpg

bw-galerija-03.jpg

bw-galerija-04.jpg

bw-galerija-05.jpg
 
Igore jel realno da se BW Galerija otvori 08.Oktobra tj za mesec dana?
 
Evo jedne sa druge strane!

Mislim da stizu na vreme da otvore na primer jedan deo TC. Prizemlje ili mozda polovinu prizemlja do reke.


Evo i makete!
 

Prilozi

  • A7D448A7-94D1-4F89-8B20-967D82D638ED.jpeg
    A7D448A7-94D1-4F89-8B20-967D82D638ED.jpeg
    646,7 KB · Pregleda: 4.763
  • AC5CCF8F-0996-4296-AB64-08AB600F19E6.jpeg
    AC5CCF8F-0996-4296-AB64-08AB600F19E6.jpeg
    841,2 KB · Pregleda: 4.757
Prema mojim nekim saznanjima stvarno se otvara 8. ili 9. i u prvom naletu su domaći zakupci, a u drugom od marta će biti ostali.
 
Uvek sam za to da se ne forsiraju rokovi dok se sve ne utegne maksimalno ali razumem da je pritisak zbog dela zakupaca. Praktično da nema tržnog centra a da nije otvoren u foto finišu i uz naknadne radove.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=772663#p772663:34lt4kmj je napisao(la):
astrodule » Mon Sep 07, 2020 8:57 pm[/url]":34lt4kmj]Obaloutvrdu nema šanse da urade do tada.
No dobro sama Galerija može da bude gotova do tada.
Deo setalista ispred tc-a ce biti gotov do otvaranja, radi se i ispred kule, ali ce to kasniti nekoliko meseci.
 
Jel može neko da mi objasni hajp oko IMAXa? Možda sam ja samo bio glup ranije, ali bio sam na IMAX projekcijama svojevremeno i zaista nisam primetio bilo kakvu značajnu razliku - svakako ne dovoljno veliku da opravda veću cenu. Opet, možda samo predugo pre toga nisam bio u običnom bioskopu, ali ne sećam se da sam nešto bio oduševljen, a znao sam gde idem i koliko se IMAX hajpuje.
 
Dok sam slikao desila se neka nezgoda

Ovo je ulaz u garažu bliže Kuli Bgd

A ovo bliže bulevaru Vilsona

Opet hitna pomoć

Silaz u garažu bliže bulevaru Vilson Vudroa
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=772971#p772971:2pg2eqwh je napisao(la):
Myah » Uto Sep 08, 2020 2:04 pm[/url]":2pg2eqwh]Jel može neko da mi objasni hajp oko IMAXa? Možda sam ja samo bio glup ranije, ali bio sam na IMAX projekcijama svojevremeno i zaista nisam primetio bilo kakvu značajnu razliku - svakako ne dovoljno veliku da opravda veću cenu. Opet, možda samo predugo pre toga nisam bio u običnom bioskopu, ali ne sećam se da sam nešto bio oduševljen, a znao sam gde idem i koliko se IMAX hajpuje.

Ima dobrih imax-a i meh imax-a. Izgleda da su najbolji u americi.............moje iskustvo makar
 
Vidim Pise na vikipediji da se otvara burger King u galeriji,sad ne znam kolko je to tačno,jer vikipediji moze bilo ko da napise
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773151#p773151:1sqweqmp je napisao(la):
Marko Perković » 09 Sep 2020 01:17 am[/url]":1sqweqmp]Vidim Pise na vikipediji da se otvara burger King u galeriji,sad ne znam kolko je to tačno,jer vikipediji moze bilo ko da napise

Teško da je to tačno. Ili se možda otvara sledeće godine. Da otvara sad u oktobru već bi uveliko postojala intenzivna marketing i PR kampanja Burger King-a.
 
Pozdrav svima nakon dužeg vremena.. Da ne ulazim u detalje zašto me nije bilo, i verovatno neće biti, nedavno se pojavila zanimljiva informacija da bi u Srbiju mogao da uđe ruski lanac Rewe.. U pitanju je vrlo ozbiljan lanac, ima ga dosta po nemačkoj uglavnom u robnim kućama tipa Karstadt i slično.. S obzirom da Spar i Carrfour nisu više ili makar u skorijem periodu zainteresovani za naše tržište, Rewe bi bio prava ekskluziva za Galeriju... Mislim da zaslužuje da se poredi sa oba pomenuta, pa čak ako gledamo enterijer i koncept, ReWe bi bio i mnogo bolji.

Zoran je ranije pominjao da Gucci i Armani sigurno dolaze, pa da mu verujemo pošto očigledno ima dosta informacija..

Zabrinjavajuća je informacija da mesec dana pre otvaranja nije počela kampanja ni jednog ,,ozbiljnog" i ekskluzivnog brenda koji navodno treba da dođu.. Posebno je zanimljivo da će se prvo otvoriti 30% lokala odmah, a posle ostatak i da je reč o domaćim brendovima??? Kojih mi to 75 lokala (30% od ukupno 250) imamo da mogu da dele isti krov sa Gucci-em ili bilo kojim dizajner brendom? Čak je neko u jednom Beobuild-ovom videu o galeriji pominjao dolazak obuće Fontana iz podzemnog prolaza i nekih isto meni nepoznatih radnji među kojima ima i po koja ekskluzivnija..

Dolazak nekih brendova koji mislim da nam fale bi bili na primer Staturn (ako on nije samo za nemačku, ne držite me za reč), Fnac, Dji, Muller, Lindt, SportDirect, Tschibo, Uniklo, nekih multibrend radnji tipa Galerija Lafajet, Galerija, neki takav koncept, mada to je više za pojedinačan objekat, a ne za tržne centre.. Nisam potrošač svih navedenih, ali mislim da bi bilo dobro da ih imamo.

Mada mislim da će Galerija biti još jedno i verovatno poslednje veliko razočarenje pošto mislim da će se sada malo smiriti sa tržnim centrima, pogotovu tim najavljenim kao ekskluzivim pa posle... (Ada Mall, Rajićeva pogotovu, pa čak i Beo po malo...)

Evo i nekih slika da ne bude samo razvoj tržišta u postu nego i malo fotografija.

118774642_744286479482641_5113147035190956210_n.jpg
118775919_318534559379242_8515733488544124555_n.jpg
118780468_368479884555088_1779126321870140668_n.jpg
 
Mesec dana pred otvaranje meni iskreno deluje da imaju suvise posla da odrade za mesec dana?

Vidim i da je sajt promenjen tj manje "grandiozan" sa informacijama kao ranije
 
Kod mene recimo na dnu homepage nema fotke, samo tekst za Loyalty program. Možda im je pukla tema, pošto je sajt rađen u Wordpress-u.
 
Ostalo je manje od mesec dana do otvaranja, a za sad nema nijedne kompanije koja ima medijsku kampanju za trzni centar.

Kako stvari stoje, ne treba se uopste nadati nekom ludilu sa zakupcima. Prilicno mlako da ne kazem neubedljivo.

Otvaranje 30 posto trznog centra u oktobru pa ostatak u martu 2021 je prica za sebe... Mozda samo pokazatelj koliko sam trzni centar ima problema u ovom trenutku...

Sta reci...
 
Замислите бог нас погледа и комерцијално фејлује цео пројекат па га претворе у објекат јавне намене са стварним галеријама, радионицама, центрима за науку, музејским секцијама, ботаничким баштама испод стаклених купола и кровова итд. Буквално мини град од културе, жива уметничко-научна колонија :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773511#p773511:6z65g0oh je napisao(la):
Iggyvlay » 10 Sep 2020, 12:15[/url]":6z65g0oh]Ostalo je manje od mesec dana do otvaranja, a za sad nema nijedne kompanije koja ima medijsku kampanju za trzni centar.

Kako stvari stoje, ne treba se uopste nadati nekom ludilu sa zakupcima. Prilicno mlako da ne kazem neubedljivo.

Otvaranje 30 posto trznog centra u oktobru pa ostatak u martu 2021 je prica za sebe... Mozda samo pokazatelj koliko sam trzni centar ima problema u ovom trenutku...

Sta reci...
Video sam pre nekoliko trenutaka bilbord TC na Vračaru. Plus, Cineplexx je nagovestio otvaranje na svojoj FB strani.
 
Interesantno. Domaća firma iz Čačka pravi LED ekrane za Galeriju. Samo u jednoj rečenici teksta se spominje.

Trenutno, jedan od najvećih poslova je proizvodnja leda ekrana za tržni centar ”BW Galerija” u okvoru Poslovno-stambenog kompleksa ”Beograd na vodi”.

https://www.caglas.rs/led-ekrani-i-za-beograd-na-vodi/
 
DzonTravolta":r6z6bmmj je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773511#p773511 je napisao(la):
Iggyvlay » 10 Sep 2020, 12:15[/url]":r6z6bmmj]Ostalo je manje od mesec dana do otvaranja, a za sad nema nijedne kompanije koja ima medijsku kampanju za trzni centar.

Kako stvari stoje, ne treba se uopste nadati nekom ludilu sa zakupcima. Prilicno mlako da ne kazem neubedljivo.

Otvaranje 30 posto trznog centra u oktobru pa ostatak u martu 2021 je prica za sebe... Mozda samo pokazatelj koliko sam trzni centar ima problema u ovom trenutku...

Sta reci...
Video sam pre nekoliko trenutaka bilbord TC na Vračaru. Plus, Cineplexx je nagovestio otvaranje na svojoj FB strani.
Nisam video gde su nagovestili iz Cineplexxa otvaranje, jeste da znamo da će oni biti, ali ne vidoh nigde na fejsu kampanju.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Vrh