Šta je novo?

Brankov most

Već nekoliko dana prolazim Brankovim mostom u periodima VAN ŠPICA i sada sa sigurnošću mogu da kažem da je trenutno na tom mostu, u smeru ka gradu, ŠPIC 90% vremena. Da li prelazite u 12 popodne ili 8 uveče, ili u jutarnjim špicevima, isto vam je. Pakao.
 
Umesto da ono bivse stajaliste ka kalisu ukone i tu dodaju traku za skretanje desno u crnogorsku
 
Ako ima nekog iz gradske uprave da cita ovo ,mozda bi mogao da urgira tamo gde treba da se vrati levo skretanje u pop lukinu..nesto tu nije bas ispalo kako treba,, pa umesto manje sad su guzve jos vece Ili ti nesnosne.. znam da ste imali dobre namere I hteli da pokazete kompetentnost, I da opravdate novac koji zaradjujute ali eto nije se dalo ..sta je tu je ,,desava se ..sto bi rekao nas narod ko radi taj I gresi..samo molim vas vratite to skretanje, mozete isto onako nocu neprimetno kao sto ste ga i zatvorili...hvala unapred
 
Već nekoliko dana prolazim Brankovim mostom u periodima VAN ŠPICA i sada sa sigurnošću mogu da kažem da je trenutno na tom mostu, u smeru ka gradu, ŠPIC 90% vremena. Da li prelazite u 12 popodne ili 8 uveče, ili u jutarnjim špicevima, isto vam je. Pakao.

Evo ja sam danas išao prevozom u 16ici oko 19h i bukvalno je mileo pola sata dok nije stigao do žute trake na mostu, da nije žute trake putovao bih još 20 minuta. Značajno se pogoršalo od ukidanja skretanja.
 
20240516_144537.jpg

20240516_144752.jpg
 
Ovom panduru je jedino zaduženje da pokazuje vozačima da smeju da voze žutom trakom.

Inače su tu kola koja se parkiraju kod onog uskog dela oko bilborda, i onda se biciklisti ne mogu mimoići. Pa još kada nagrnu pešaci koji peške prelaze most zbog gužve - milina...
 
Е, супер. Ево смо укидањем скретања повећали број захтева за пролаз кроз Теразијски тунел; уместо колоне кола на ветрометини Бранковог моста, накркали смо их на Зелени венац и у Браће Југовића, људима под прозор.
 
Е, супер. Ево смо укидањем скретања повећали број захтева за пролаз кроз Теразијски тунел; уместо колоне кола на ветрометини Бранковог моста, накркали смо их на Зелени венац и у Браће Југовића, људима под прозор.

Mislim da se iskristalisala politika upravljanja Gradom Beogradom: devastirati sve što nema veze sa "Beogradom na vodi".
 
Mislim da se iskristalisala politika upravljanja Gradom Beogradom: devastirati sve što nema veze sa "Beogradom na vodi".
Važno pitanje je zašto to građanima odgovara pa glasaju direktno za to ili tolerišu pa svojim apstiniranjem od glasova utiču da se to nastavi...
 
Važno pitanje je zašto to građanima odgovara pa glasaju direktno za to ili tolerišu pa svojim apstiniranjem od glasova utiču da se to nastavi...
Odgovor je: zato što su ih teška svakodnevica i mediji planski ubili u pojam. Nije preterivanje - već je uspelo Gebelsu, a ovo je korak dalje.
 
Da bi to uspelo morali su prvo oni da budu maloumni i zatucani...
postoji jedan broj ljudi koji isto zive tesko ali ih mediji ipak nisu ubili u pojam
 
Da bi to uspelo morali su prvo oni da budu maloumni i zatucani...
postoji jedan broj ljudi koji isto zive tesko ali ih mediji ipak nisu ubili u pojam
Ako se mozak ne koristi neko vreme, onda zakržlja, zatucanost nije uređena osobina, nastaje delovaljem uticaja spolja tokom nekog vremena.
Nemaju svi pristup kritički orijentisanim medijima niti umeju da se snađu u digitalnom svetu, a svi smo na udaru režimskih medija.
Za nama je 12 godina trovanja toksinčnim sadržajima i medjiskog rata protiv sopstevnog stanovništa.
Od 6. oktobra 2000. do danas traju napori da se nikada ne dođe u situaciju kao na izborima u septembru te iste godine, na sve moguće i na sve kreativnije načine.
Za decenije života u nenormalnim uslovima za običan narod, a za blagostanje vlastodržaca, najodgovoniji su mediji koji ubeđuju ljude da je to sasvim normalno a da svako ko se se protiv toga buni je - izdajnik i strani plaćenik.

Na forumu se priča, recimo, o sudaru vozova u tunelu ispod Beograda i neznanom broju povređenih.
Ja sam pričao sa ljudima koji niti su čuli da se to desilo, niti znaju da se tunelom ispod grada prevoze opasne materije.
NIje to slučajno - umesto da to budu teme od javnog značaja, to se planski i sistemski zataškava i zatrpava.
Na jednu vest o tome, doći će 10 o Kosovu ili "prOglasĆe nAs da sMo geNociDan naRoD..."

Da može bolje da se upravlja gradom, da radovi mogu da se bolje organizuju i da budu kvalitetniji, i da budu ju korist građana, to je već dokazano.
Moglo je i tada daleko bolje, bio sam tada među navećim kritičarima, samo što smo od tada otišli u suprotom smeru i u najcrnju krajnost.


Tako da, pusti ti "ljude". Da ovde bude samo dve nedelje poštenog izveštavanja šta vlast radi, vlast se ne bi održala ni treću nedelju.
 
Да, у основи тог масовног "затупљења" јесте заглушеност јавног простора небитним глупостима. То о чему наши медији извештавају као о најважнијим догађајима, то је једва кратка вест у ментално здравој нацији.
 
Ako se mozak ne koristi neko vreme, onda zakržlja, zatucanost nije uređena osobina, nastaje delovaljem uticaja spolja tokom nekog vremena.
Nemaju svi pristup kritički orijentisanim medijima niti umeju da se snađu u digitalnom svetu, a svi smo na udaru režimskih medija.
Za nama je 12 godina trovanja toksinčnim sadržajima i medjiskog rata protiv sopstevnog stanovništa.
Od 6. oktobra 2000. do danas traju napori da se nikada ne dođe u situaciju kao na izborima u septembru te iste godine, na sve moguće i na sve kreativnije načine.
Za decenije života u nenormalnim uslovima za običan narod, a za blagostanje vlastodržaca, najodgovoniji su mediji koji ubeđuju ljude da je to sasvim normalno a da svako ko se se protiv toga buni je - izdajnik i strani plaćenik.

Na forumu se priča, recimo, o sudaru vozova u tunelu ispod Beograda i neznanom broju povređenih.
Ja sam pričao sa ljudima koji niti su čuli da se to desilo, niti znaju da se tunelom ispod grada prevoze opasne materije.
NIje to slučajno - umesto da to budu teme od javnog značaja, to se planski i sistemski zataškava i zatrpava.
Na jednu vest o tome, doći će 10 o Kosovu ili "prOglasĆe nAs da sMo geNociDan naRoD..."

Da može bolje da se upravlja gradom, da radovi mogu da se bolje organizuju i da budu kvalitetniji, i da budu ju korist građana, to je već dokazano.
Moglo je i tada daleko bolje, bio sam tada među navećim kritičarima, samo što smo od tada otišli u suprotom smeru i u najcrnju krajnost.


Tako da, pusti ti "ljude". Da ovde bude samo dve nedelje poštenog izveštavanja šta vlast radi, vlast se ne bi održala ni treću nedelju.
E pa nece da moze.
2012 su bili normalni medijski uslovi pa je jedan deo ljudi ipak pohitao da glasa za grobsra i zvalavog iako je bilo opste poznato ko su oni i sta su radili!
Dakle PRVO je taj dvojac doveden na vlast pa su onda mediji postali ovo sto su danas a tada si po medijima mogao da vidis da gorbar ima falsifikovanu diplomu, da su za vreme bombardovanja oni bili na sigurnom pa jos od drzave i stanove dobili, da ce se žvala osvetiti slavku curuviji, itd itd mrzi me da pisem,
pa je OPET i uprkos svemu tome (bez tog danasnjeg uticaja medija) ne mali broj ljudi glasao da oni dođu na vlast..
žao mi je ali jedan ne mali deo ljudi jeste prirodno priglup i samim tim podlozan takvoj manipulaciji!
 
relja, sodarac

A jel vam palo na pamet da ste možda obojca u pravu, svako oko neke stvari?
 
E pa nece da moze.
..........
Ne znam kako bih ti rekao... možda ovako: nije "neće da može" nego - "ja se ne slažem".

Ako ne dozvoljavaš mišljenje koje se tebi ne dopada, onda si isti kao oni, ako ne samo ne slažeš onda možemo da pričamo, nekom prilikom, na neku temu.

Ovi su došli na vlast pre 12 godina zato što su birači kaznili DS za njihove greške (i to najmanje - davanjem glasova za SNS) a onda su ovi počeli da rasturaju institucije i zarobljavaju medije kako nikada više ne bi sišli sa vlasti, na izborima ili na neki drugi način - a to nije ono što su građani želeli 2012 kada su kaznili dotadašnju vlast.
edit: i vlast u Beogradu nije uzeta na izborima, voljom birača, već uvođenjem prinudne uprave.

Ne bih se dalje nastavljao, ne vidim kako doprinosi temi o kolapsu na ovom potezu.
 
Vrh