Šta je novo?

Blok 66

Има ли икаквог помака за тај подвожњак?
Trebalo bi da je završen tender, kako piše na temi o podvožnjaku pored bloka 66?
https://forum.beobuild.rs/threads/podvožnjak-veza-dva-bulevara.5390/post-1104662

IMG_20230716_055934.png
 
Poslednja izmena:
Да ли би ваљало кроз блок 66 у будућности провући саобраћајницу од раскрснице Марка Христића до булевара Црвене Армије у нивоу оне интерне саобраћајнице кроз А блок 66?
 
Radi se nacrt "Plana detaljne regulacije bloka 66", pa videćemo predložena rešenja.
 
Poslednja izmena:
Ovo treba u relaks temu prebaciti fok god ne dodju bageri
 
Kad smo kod ove teme, prvo Politika pa i ostali mediji su posle više od tri nedelje od otvaranja teme na forumu počeli da pišu o bloku 66.
 
A to nam kao nešto treba reći ovo dok ne dodju bageri u relaks
 
Znam da bi to voleo da se izbrišu sve teme gde "nisu došli bageri".
Od novog savskog mosta, tunela, podvožnjaka, nac.stadion, EXPO, . .
 
Мислим да имамо део форума посвећен плановима, чини ми се чак тему.
 
Kad smo već kod smetanja i protoka vremena:

Lupa urbanista cim zine
Depo za tramvaje bio predviđen u visnjici
I depo vrbin potok
Ovo na nbg je čisto udovoljavanje belvilovcima
Kamo su izmjestili depo dorcol tako će i ovaj evo juce...
I nije trebala nova tema da se otvara ima slična u delu o GSP gdje se o tom vec pisalo...
 
Naravno da mi je bitan "Plan detaljne regulacije" jer je on preduslov za projektovanje i izgradnju u bloku 66. Pošto pratim urbanizam u gradu, izgradnju kapitalnih objekata i infrastrukture biti su mi svi planovi u srednjeročnom roku od 3-5 godina.

Direkcija će troškove za izmeštanje depo-a iz bloka 66 nadoknaditi kasnijom prodajom parcela, tj. verovatno će biti licitacija potencijalnih investitora za tu lokaciju. Zato je bitan je i prvi korak, tj. početak rada na PDR-u i njegovo usvajanje posle javne rasprave.
 
Прво онда мора ваљда ПДР за тај нови депо иза блока Милева Марић.
 
Piše u članku da se rade oba PDR-a, tj. za novu lokaciju depo-a i blok 66.
 
Можемо онда да отворимо тему и за тај нови блок где селе гаражу ГСП.
 
Blok 66 sa svoja 22 hektara je daleko značajniji od nove lokacije depo-a.

Novi depo može da ide u neku temu o GSP ili već nekoj odgovarajućoj.
 
A zašto ocemo novu temu ocemo novu temu novi depo je isto na 22 hektara ne može biti manji od ovog sad
Nova tema
Nova tema
Nama je značajniji depo od ovog sta ce ovdje da se grad mozda nekad
 
Novi depo će biti na 32 hektara, ali meni nije u fokusu takva tema. Kome je ona interesantna neka se bavi novom lokacijom za depo. Ja nemam ništa protiv.
 
Nije mi bitno sve što nema veze sa ovom temom, pa ni takva pitanja i tračarenje.
 
Ok, danas ti je to nebitno, a juće je bilo. Takođe, hvala ti što nas učiš pravo značenje još jedne reči, u ovom slučaju "tračarenje". :D
 
Која ће бити нумерација новог блока где селе депо ГСП? Верујем да ће ту бити и садржаји занимљиви за шире грађанство попут техничког прегледа и аутошколе.
 
Verujem da ce i dalje biti blok 72. Jer i ovako nije puno velik.
A mozda bi bila fora da bude blok <preskoceni broj bloka>
 
Vrh