Šta je novo?

BITCOIN kriptovaluta (?!)

1707758486156.png
 
Krece FOMO, mislim da ovo nije pravi bull run, da ce biti padova, ali svakako cena u proseku za 2024 ce samo rasti.
Aprilski dogadjaj tj polovljenje doprinosi ovom skoku, ali je pred samo polovljenje do sada bilo neocekivano mrtvilo i pad, mozda i pred ovo.

Price prediction za 2024 peak oko 80k $, 2025 oko 120k$. I to veoma konzervativno. Po meni bolje i tako da bude.
 
To baš odavno nisam pratio još dok je bilo popularno "kopati" sa telefonom. Sa altovima je zeznuto jer treba pratiti trendove, bili su ico, pa defi, sad su popularni ai.
 
Ko beše ovde čeka dno na 5k?
mada ja i dalje tvrdim da ide na ispod 10k pre novog pravog bula...
kripto je mlada i jaka beta... nemam poverenja..

izgubio, propustio dobit..jbg sizing je majka..

onaj ko je izašao na nižim nivoima, ne treba da bude glup sada...
 
Pa kad ce više taj bul? 10k bi u ovom trenutku značio raspad.
 
Pa kad ce više taj bul? 10k bi u ovom trenutku značio raspad.
ne znam. nije još svakako, mada je giga chad rally, i mogao si da napraviš gen. bogatstvo...

ne znam, znam samo da ne kupujem ovde, niti sam kupovao ovaj rally, naprotiv, u par navrata kada sam mislio da će mean reversion da se desi...jbg.. sizing.. Bear markets su takvi...

GG-Lu8NaUAAdSOO.png
 
Ovaj bull nema nikakve veze više sa predhodnima. Nema para tj presipanja iz altova, cenu ne gura dumb money, veliki fondovi i etf su preuzeli primat i sada sve zavisi od njih. Manjima ostaju samo altovi. Šta će se dešavati možemo samo da gledamo i nadamo se da uhvatimo voz u profitu.
 
Vrh