Šta je novo?

Bezbednost u javnom prevozu

I posle što sudar kod Sajma, još lik daje žmigavac i preko trotoara pravo u dvorište.

20240512_193859.jpg
 
Удес код Обреновца,Стрелино возило учествовало једна особа погинула,а 17 људи је повређено.
 
Јел 70132 возило које је учествовало у удесу?Знам да је то возило редовно на линији 860Т.
 
Svi jure, zure. A vozaci kamiona pogotovo, jos ako rade za nekog iz ekipe, nebo im je granica u bahatosti.
 
Juče je kamion umalo udario u Ik 112le 3222 u Vinci u kom sam ja bio. Kamion je mrtav ladan izleteo iz ulice gde ima znak stop i to nije ni pogledao, ali čista sreća što je vozač autobusa bio pribran i odreagovao je na vreme.
 
Evo na Novostima kažu da je "vozač" kamiona bio pod dejstvom droga. Šta reći?
 
Ma voze kao id***. Sve više viđam automobile kako ne staju na stop, ni ne uspore. A onda kukaju kad ih kao moj drug izvadiš iz kola i nalupaš.
Јутрос на линији 581Е Ластин 8151 умало није имао судар,ауто му излетео из споредне улице и свом срећом и прибраности возача до трагедије није дошло.
 
To je to postajemo ubrzano nacija degenerika i laznih mafijasa i secikesa. Ne sto trube na stop nego trube kada pustis nekog na pesackom, a ne daj boze da nekoga pustis iz bocne ulice odmah nervoza. Vade se prangije, motke, sipke, noževi, za najmani problem. Svi su nesto u gasu, a ustvari su iskompleksirani i nesrecni pojedinci.
Evo ga ovaj 50 godina, usmrko se vozi kod gazde duple smene, cepa baja ne staje, uvece u kasinu, ispunjen zivot nema sta
 
udes kod mladenovca, učestvovao lastin otokar ako dobro vidim:

uzeto sa stranice moj_beo_grad_
Snimak ekrana 2024-05-29 183838.png
 
Taj video je star tačno četiri godine, ima na youtube... Zaista nije teško proveriti, ali ovi što održavaju ove instagram stranice su b****.
 
Taj video je star tačno četiri godine, ima na youtube... Zaista nije teško proveriti, ali ovi što održavaju ove instagram stranice su b****.
Nisam znao da je stari video, mislio sam da je skoriji... To svakako ne menja činjenicu da su i pojedini vozači g****.

Inače, ne interesuje me politika, samo da se vidi manjak ljudskosti 😡
 
Pazi kad je morao da stigne do direktora jer verovatno niko nije hteo da otvara i onda mu direktor rekoa ma uzmi srafciger nosi sa sobom i otvaraj…koje ne postovanje
 
 
Jutros bus 35 u pravcu grada, pogledajte brzinu na mostu, a išao je i brže. Nije domaći vozač bio za volanom.
 

Prilozi

  • viber_image_2024-06-26_10-14-01-054.jpg
    viber_image_2024-06-26_10-14-01-054.jpg
    67 KB · Pregleda: 116
Vrh