Šta je novo?

BEOVOZ - BG:VOZ - stanje i mogućnosti

jest,plastična a možda i ugrade po koji led display i ekran i kamere a nadam se i klime ako mogu kako najavljuju u stare tramvaje i autobuse mogu i u RVR.
 
2012":onqp53rn je napisao(la):
jest,plastična a možda i ugrade po koji led display i ekran i kamere a nadam se i klime ako mogu kako najavljuju u stare tramvaje i autobuse mogu i u RVR.
neverujem da ce raditi displeje posto su se ovi koji su ugradjeni na 3 emv pokazali kao veoma losa a skupa investicija. po onome sto se zna radice se redovna opravka, ubaciti pkasticna sedista i rukohvati, negorive zidne i podne obloge. ugradice se nova sedista za masinovojde. sve garniture osim jedne vec imaju ugradjene klime.nazalost iznos para koji je odvojen za remonte nece biti dovoljan za neke vece modifikacije i ugradnju neke nove opreme, ali opet nikad se nezna , iz tvojih usta u bozije usi kako bi se reklo.
 
i rukohvati su napredak,a za klime nisam znao letos je bilo pakleno vruce vozio sam se nekoliko puta,nadam se da će biti više mesta za stajanje a i sedišta bi mogli da postave sva dijagonalno kao u metro vozovima.
 
2012":5v3zqx01 je napisao(la):
i rukohvati su napredak,a za klime nisam znao letos je bilo pakleno vruce vozio sam se nekoliko puta,nadam se da će biti više mesta za stajanje a i sedišta bi mogli da postave sva dijagonalno kao u metro vozovima.
nazalost klime su samo za kabinu masinovodje, saloni garniture ce biti kao i do sada bez klime. ako si se vozio garniturom beovoza sa plasticnim sedistima, to je otprilike buduci izgled i ovih 9 emv. sve u svemu nadajmo se da ce remonti krenuti uskoro pa cemo u junu ili julu videti sta je i kako uradjeno.
 
da vidimo i to čudi. a mogli bi bi boje da im promene. meni lepše izgledaju ofarbani grafitima, nego onako plavo.

i srećan svima Dan Republike
 
20050317094941_104.jpg
20070706092437_sub_g.jpg

Pa ne mogu da verujem da neće da ugrade klime dok najavljuju ugradnju u autobuske kante,pa to više ne košta mnogo i standard je za sve što vozi u svetu,a za boje možda crveno belo kao prigradski Metro u Mexico city ili plavo-crveno
 
Steta za klime al mislim da je mnogo vaznije da ih posteno remontuju i srede prugu,klima je finesa u odnosu na ono sto trenutno treba beovozu.
 
Procitao sam na rail serbia dasmo narucili prije sankcija1992 10kom emv odproizvodjaca rvr riga tada sssr i da su 2ili3 kom doslapreko makedonije a da su ostali zavrsili u bugarskoj sad me interesuje znali ko jesmo li mi sve komade platili adobili samo 3 a ostalo bugari .Ako smo sve platili zasto netraze ostatak kao i makose koje su ostale u hrvatskoj 3 kom ztp pristine
 
Direktore, ako si čitao do kraja tu priču, mislim da se negde provlači priča da su ilegalno vraćeni preko Makednije, or something.
 
BG-ciscenje-buvljaka.jpg

djilasciscenje04122009.jpg


KONAČNO OČIŠĆENO :) Evropa stigla i ispod stanice na Nbg,Haleluja :pob:

1606_ocp_w380_h300.jpg
 
Prilikom reorganizacije sistema BeoVoza mora se dosta paznje posvetiti stajalistima koja su u najblaze receno OCAJNOM stanju. Evo fotki nekih stajalista od letos:

- Stajaliste Pancevacki most (obratite paznju na deponiju uz ogradu stajalista)

2a5ngnl.jpg


- Stajaliste Novi Beograd (iscupane bandere i potpuno oronuo asfalt)

2zzozgz.jpg

2rdyq2x.jpg


- Stajaliste Tosin bunar (na stajalistu nema nikog zaposlenog iz ZS, nema prodaje karata, NEMA STRUJE tako da elektronski panoi ne rade, a samim tim nema ni svetla !!! Nemoguce je dobiti bilo kakvu informaciju o polascima vozova ! ps. obratite paznju na gace koje se suse na stajalistu !!!)

34hxxk5.jpg

2mrgsbn.jpg


- Stanica Zemun ( polomnjene bandere, polomnjeni casovnici, kompletno ukradena rasveta iz podzemnog prolaza, stanica iako asfaltirana potpuno je zarasla, a delovi pojedinih perona su se od starosti jednostavno srusili na koloseke)

2zq4hmd.jpg

1zfkep3.jpg

dwp6rl.jpg

23lhzt4.jpg


Sve slike ovih stajalista su naravno zavrsile u inspekciji, ali Zeleznicama se vise isplati da plate kaznu i da budu poslate kod sudije za prekrsaje nego da malo uljude stanice.
 
Šteta što nisi uslikao neki voz na Tošinom bunaru koji stoji 60° ukrivo...
 
Auh,ovo je gore nego sto mozes videti u prolazu iz voza,tuga me hvata kad vidim ovo :(
 
Jbt, ove slike kao da su uslikane posle sudnjeg dana! :grand:
Na stranu Beovoz, na njima staju i drugi vozovi...

Katastrofa...
 
Kad razmislim ona fotka gde voz za volan ima od Yuga se u potpunosti slaze sa ovim eksterijerom.Prosto se zapitam imaju li ti ljudi sto pokrase i unakazise i ostavise da propadne zeleznice duse,morala ili neceg sto ih moze okarakterisati kao ljudska bica???
 
Haahahaaaa... Nisam video ćega, hvala na pomoći!
Da znam ako mi zatreba pošto mi je TB S-Bahn Haltestelle blizu... :lool:

@JohnyLee: E, to! Hvala! Mada, ovo je neka starija slika, sada je još gore...
 
Vrh