Šta je novo?

BEOVOZ - BG:VOZ - stanje i mogućnosti

Ništa novo, ovakve barijere imaš na mnogo mesta po svetu. U Tel Avivu sam video da ovo postoji i na nekim većim gradskim petljama.
MI bi prvo mogli da remontujemo prugu i svašta nešto drugo da popravimo. BIće veselo kada nam ovo bude glavni problem :)
 
Baš tako :) Štite zgrade u tim delovima od buke. Kod nas su odavno već najavili ugradnju ovih zaštita od buke za auto put kroz beograd. Ali nešto ne vidim ni da je hitna pomoć zaštićena (pričalo se kako je to prvi korak, prioritet...)
 
Pa i nece biti potrebe za zastitom,jer se obilaznica uskoro zavrsava,pa se gradska saobracajnica uvodi u gradsku mrezu kao kicma sa ogranicenjem brzine za gradske uslove.
 
Železničar":37k7bhdk je napisao(la):
Ovo su barijere protiv buke a ne zaštita od terorizma.
Што је он и написао, а уједно штите и од постављања бомби јер су имали искуства са тиме. Крађа је мала у поређењу са тим.
 
Ne znam kako ovo može da zaštiti od bombe ali dobro. Ako neko hoće da je postavi, postaviće je svakako i ova barijera od buke mu neće puno odmoći.
 
Ah kad nemaju sta pametno da kazu, onda su bombe,katakombe i sl.. :kafa: vise treba razmisljati kako da se resi kradja bakarnih kablova,signalizacije i sl.pa i postavljanjem visokih betonskih ograda na nasipu Nbg,video nadzora i na kraju sistemskih zakona i kvalifikovanja kradja na prugama i procesuiranja kao terorizam.. :kafa:
 
Železničar":5yokm9gr je napisao(la):
Ne znam kako ovo može da zaštiti od bombe ali dobro. Ako neko hoće da je postavi, postaviće je svakako i ova barijera od buke mu neće puno odmoći.
Неколико пута су им терористи стављали бомбе под шине, па верујем да ово спречава то и смањује буку.
 
Secikese jedne dokle a i taj mup ljenstvujuci imjesto da napravi sacekusu i povata bandu bagru
 
да се окарактерише као ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД. све мање од тога је бесмислено
 
Ako,ako samo neka se ulaže u železnicu a ne u faraonske mostove na pogrešnom mestu .. :wink: Tolika kampanja protiv direktora Ž.S ,od onih koji su hteli i to malo pruga da zatrpaju i pretvore u saobraćajnice,ali kasno vam je to.. usmerio je on voz tamo gde treba :wink:
 
usmerio je on voz tamo gde treba

Ne, nije usmerio gde treba, ako nema ni jednog novog km žel. pruge sve ostalo spada
u redovno održavanje (pa i modernizacija) postojece koju je neko pre njega davno vec napravio-usmerio
te ko bude poceo da radi i zeleznicki prsten oko Bgda (novi km)
znacemo da je stvarno taj usmereio voz gde treba :)
 
Pa pogledajmo šta je bivši direktor NEuradio u predhodno mandatu, a šta je ovaj uradio za samo kratak period vremena..a o najvljenom potpisivanju ugovora sa Kinom o brzim prugama Mađarskog i našeg premijera..tek će se pričati. :wink: Biće da neke boli ,čitajući kampanju protiv njega u nekim medijima ,što će se završiti ž.čvor i prokop i biti ključni igrač za izmeštanje pruga zbog projekta "Beograd na vodi" pa treba ocrniti ovog direktora,jer neće da kupuje Lrt tramvaje,a i kada bi ga smenili došao bi im još "gori"baš su smešni.. :kafa:
 
bojim se 2012 da će ovaj tvoj direktor da leti uskoro zbog ovog podvožnjaka....
 
Koji podvožnjak? Da budem dosledno sarkasičan,kamo sreće da je bivši direktor barem oparvio prugu ispred svoje kuće.. :D let me see...sledeći direktor bi bio - - - - - - - -hmm... :roll: ne bi im se svidelo..batali podvožnjak :kafa:
 
Iskljucivo mr. metrar
toliko , metara, kilometara . . . u r a d j e n o. . . a ne opričano :p
 
Trejsi ,Srce ...nemoj da miniras temu ,skloni se sa pruge ide brzi... :wink:
images

Ti bi na stubove..ha..
 
Vrh