Šta je novo?

BEOVOZ - BG:VOZ - stanje i mogućnosti

Hmm..nema abera ni od Đileta ni id Francuza..samo se Mrka javlja.. :kafa:
 
Ako nam je mrka uzdanica ja cu da se samobanujem i prepustim tebi mesto moderatora.
 
Hmm Vučko a ja mislio sudeći po tvom znaku sa posta da si blizak socijalistima.. :cool: ...samo hrabro moderator mora da izdrži i buru i ljuljanje čamca.. :kafa:
 
C.s.i. treba da okaci slike Tosinog bunara, danas smo slikali kako su lepo sredili stepeniste... Ako dam komentar vredjacu, pa se suzdrzavam
 
Evo fotografija na kojima se vidi kako izgledaju popravljene stepenice i pristupna staza na stajalištu Tošin bunar:


Ekološka ograda sprečava ljude da gaze po svežem betonu:
35arsoz.jpg


35jl94p.jpg


35mh75g.jpg


15rz66v.jpg


20pzipg.jpg


Bez ikakvog problema zabetoniran je i izmet psa:
21nqn44.jpg


2dv3fr9.jpg


Višak materijala je ostavljen na zelenoj površini:
166y6fs.jpg


j9mwdd.jpg


dp8pzo.jpg
 
Ijaooo Bruka! za Gradsku vlast...opzicija ove slike može da vrti kao dokaz javašluka,nemara i nesposobnosti :kafa:
 
Poznato je da psi vole da "obilježe" teritoriju upravo na drveću, a ako nema drveta u živoj ogradi.

Sad, šta kuče zna dal je živica stvarno živica, il marker za svjež beton...

Mada, kad pogledamo karakteristike ovog kera - reži, laje, izležava se na prašini, s..e po onome što je napravila aktuelna vlast - ima sve predispozicije da bude političar.
 
Uzas, majke mi. Mi samo hocemo nase stepenice, i da nam ne kisne glooova! :D
 
Zaista se vide velika "ulaganja" u Gradsku železnicu,ovo je gore od najgore improvizacije a na nivou najsiromašnijih afričkih država,ja verujem da Đilas ne zna za ovo i da neko namerno sve čini da šokira građane samim time što je natpis"Đilas..."pored ovih "izvedenih radova" ..hoće lii neko da bude ljubazan i ove slike pošalje na adresu gradonačenika,slajd šou na narednoj sednici skupštine grada od strane opozicije bi pomogao da se hitno uposli ozbiljna građevinska firma koja bi rekonstruisala stanice Gradske ž. sa početkom posla na T.Bunaru
 
Meni to više liči na ,,ručni rad,, nekog od vlasnika kuca iznad stepenica koje se i vide na prvoj fotografioji
Ovo očigledno nema nikakve veze sa radom i jedne firme a kamoli grada
Onaj ko je slikao, trebao je da priupita ,,komšije,, koje su na par metara dalje, makar zbog ugleda samog ovog foruma .

A za ,,vruce,, fotke +1 :)
 
Ако се погледа цео крај јасно је да то све захтева темељну реконструкцију. Сврха овог комада стазе је просто могућност преласка деонице а да се не гази по блату. Закрпљене степенице какве су такве су смањују вероватноћу повређивања путника. Ја се не бих бунио када би на свим стазама на којима царују блато и прашина урадили овакву реконструкцију а после када се престане разносити блато по возилима да се крене у реконструкције где би у зависности од потреба и могућности естетика била битан фактор извођења радова.
 
Ovo na slikama se lepo vidi da niko od komšija nije "krpio"stazu jer je potrošena poprilična masa betona,kao i krpež na stepenicama to susedi ne bi radili,već se radi o javašluku,nemaru uzete pare možda i od železnice da bi se "prosuo" beton,da li je iko pitao grad o ovom "grozoradu" ne znam,kao i da niko ne bi smeo da izvodi radove u oviru javnih stajališta bez dozvola i to mnoštva,ovde ima posla i za inspekcije,studio B,B92 (pozivam ih da urade prilog) i pozovu nadležne na rekonstrukciju i modernizaciju stajališta Gradske železnice red je.. neka i oni malo pomognu ne možemo sve sami :kafa:
 
Trebalo bi na sve kompozicije Bg (i Beo) voza ugraditi LED dispeje kako bi ljudi mogli da vide koji je zaista, pošto se dešava da menjaju kompozicije, odnosno da oni stari vozovi idu kao BG:voz a novi kao Beovoz. A i npr juče i prekjuče se desilo na stanici Vukov Spomenik u 16:40 da idu Beovoz i Bg:voz u razmaku od 2,3min (jedan za mladenovac, jedan za bataju), tako da ljudi koji su čekali za mladenovac su pogrešno ušli u ovaj za bataju jer je bila stara kompozicija i nije pisalo bg:voz na njoj.
 
Tesko da ce to uraditi,ali slozismo se da je najbolje resenje da bg voz garniture budu crvene kao tramvaji a beovoz da ostane plave boje.To naravno,ce biti moguce tek posle kupovine novih vozila.
 
Krcat bg voz u spicu,cak stoje ljudi!Za divno cudo u prokopu ima puno ljudi da silazi i ulazi,kako ce tek vidi kada uvedu i drugu liniju :)

Na stanici pancevacki most sredjuju wc,na glavnoj zeleznickoj menjaju krov.A kod prokopa radi beton baza energoprojekta mada nema vidljivih radova na prokopu.Izgleda da je sve spremno za ruski kredit :)
 
vucko":2uw9e859 je napisao(la):
Tesko da ce to uraditi,ali slozismo se da je najbolje resenje da bg voz garniture budu crvene kao tramvaji a beovoz da ostane plave boje.To naravno,ce biti moguce tek posle kupovine novih vozila.

Pa to je još gore, onda bi crveni išao za Rakovicu, a plavi za Batajnicu, jer ih MENJAJU. A Linija Batajnica Rakovica opslužuje se garniturom BG:voza standardno. Ostale zamene su u slučaju defekata
 
@vucko wow post kao da ga je pisao 2012 :D pozitivno u svakom slucaju :kk:
 
Inače, ovo ukidanje polazaka u momentu kada se broj putnika povećava im nije trebalo. Ljudi čekaju i ne znajući da neće doći naredni polazak, onda kad dođe sledeći bude prepun.

Od septembra očekujem znatno veću popunjenost. I mogla bi da se napravi neka mini kampanja pred septembar, jer i dalje ima ljudi koji ne znaju da mogu da koriste markicu...
 
Videh i brdo ljudi da otkucava kartu.

Slazem se da nisu trebali smanjiti polaske,pogotovu sto su neki u spicu pa prave guzve bez razloga.

@igor To me ufatilo,sta cu.Prava milina da vidis guzvu u bg vozu,prihvatise ga ljudi kao pravi vid gradskog prevoza.

Ajd sad da fantaziramo o novim garniturama za bg voz.
 
Vrh