Šta je novo?

Beobuid Okupljanja

Igor i ja smo se danas slucajno i zvanicno upoznali - pogadjate gde...u toku pokusaja da udjemo u bilo koji tramvaj u Pozeskoj ! :vops:
Na svu srecu pa smo se nasli kasnije na stanici, pre one nesrece !

Tako da je ovo fenomenalno !
Za svega nekoliko dana zahvaljujuci guzvama u prevozu sam upoznao Vucka i Igora ! Who is next ? :laugh:

Momci do nedelje ! :vops:

:gobb:
 
Jel vam pala napamet kafana Park na kraju Uzun Mirkove. Prostrana je, uvek ima mesta, a nije ni skupa. BAs je onako, zaostala u vremenu.
 
Verovatno je to ta. Ipak likovnjaci najbolje znaju gde su najjeftinija mesta. ;)
 
if shumatovac falls then we shall retreat to the Park kafana,it's our second line of defense! :D
 
Park preko puta tramvajske stanice je bas ok cjene su pristojne ima sta i da se pregrize prostrana i sto rece stf bas zaostala u vremenu ja mislim da od entrijera nisu nista mjenjali od otvaranja jedino su skinuli titovu sliku :laugh:
 
Ok ajde neka neko presece jel ne citaju ovu temu redovno svi koji bi mozda dosli pa da ne napravimo zabunu.
 
Pa ko će da preseče ako neće mod. ILI JESi iLI NISI :)

Nego, ja iz više razloga ne mogu da dođem, a i da mogu, otkud znam........ Nekako mi je simpatičnije da vas sve ne poznajem - nakon upoznavanja ništa više neće biti isto :grand:
 
Ljudi ostaje sumatovac,to ja i zex kazemo kao pokretaci okupa :) Ako bude guzva u sumatovcu,najezda pacova ili nesto trece prebacicemo se u drugu kavanu!

Nemojte da rusite koncepciju :)

Meni je svejedno gde cemo biti al kad smo se dogovorili nek tako ostane.Mozemo lako na drugo mesto otici ako treba.
 
Е бре Гоје, ти си један од ликова кога бих свакако хтео да упознам. :(

Мада нисам ни ја сигуран да ли ћу стићи. Имам већ два неодложна хепенинга (што би наш народ рек'о) у недељу. Свакако у 4 нема шансе да стигнем, ако успем да се уклопим, доћи ћу касније.
 
Игоре, онда качи обавештење на насловну страну, лако може да се измени.
 
zexland":2fqc9kdg je napisao(la):
Presek br. 2 - Sumatovac :gobb:

Ne ozbiljno vec svi znaju da ce biti u Sumatovcu...a mozda u medjuvremenu nece stici da pregledaju temu, a znaju i za termin.
Presek br. 3 - Šumatovac

Molim vas da se više ne raspravljamo o mestu!
 
Pa sasvim je prirodno da Vucku odgovara nesto sto lici na njegovu zivotnu sredinu, bar po imenu, ipak izmedju Sumatovca i Tri sesira, bice vas toliko da svako stane pod jedan od ta tri.Meni bi odgovaralo neko mesto u nekom od gradskih ostrva prirode, prirodno.
 
A gjde je 2012 nesto se nejavlja ui zadje od kako smo pokrenuli akciju okupljanja :kafa:
 
direktor":fhh270ds je napisao(la):
A gjde je 2012 nesto se nejavlja ui zadje od kako smo pokrenuli akciju okupljanja :kafa:
To sam i ja hteo da pitam. tema o metrou je umrla. Mozda su ga kidnapovali ovi iz LRT lobija i sad ga drze zakljucanog u nekom depou tramvaja. :o
 
Valja ponoviti. Dakle sutra u 16h Sumatovac okup forumasa ;)
 
Ma eto i mene oslobodili me... :lol: moje saborce za bolji Bg i te kako vredi upoznati... :gobb:
 
Vrh