Šta je novo?

Beobuid Okupljanja

bila je nekada dobra kafanica Kej u Zemunu. promenio se gazda, pa propade sve. nije loš ni Beer Bar (Karađorđev park), a tu je i Čorba kafe (mada tamo nisam bio, ali čujem da je dobar), svetski poznata Madera (mada postoji verovatnoća da nas neko ubije na izlasku ;))
jel bio neko ovde ili ovde?
 
dolazim u bg 23 tako verovatno cu i ja da se priklucim :p
 
JohnnyLee":2cwsbtdm je napisao(la):
bila je nekada dobra kafanica Kej u Zemunu. promenio se gazda, pa propade sve. nije loš ni Beer Bar (Karađorđev park), a tu je i Čorba kafe (mada tamo nisam bio, ali čujem da je dobar), svetski poznata Madera (mada postoji verovatnoća da nas neko ubije na izlasku ;))
jel bio neko ovde ili ovde?
Moze ja Zemun obozavam! :)
 
Ljudi bre...Dajte neki centar grada,lep je zemun al predaleko nama s ovu stranu :) Kad se napravi metro tamo ce se srecemo :D
 
ajde onda Beer Bar kod Karađorđevog parka, ulica je Nebojšina (paralelna sa Bulevarom JNA) ili Čorba kafe
 
vucko":3mf84e47 je napisao(la):
Ljudi bre...Dajte neki centar grada,lep je zemun al predaleko nama s ovu stranu :) Kad se napravi metro tamo ce se srecemo :D
Ко вам је крив кад живите у погрешном граду :p :lol:

И није леп Земун, него најлепши! :cool:
 
Ostaje "sredina" (izbeći ću reč CENTAR, da se šumadijsko/austrougarske lokal-patriote ne uvrede :lool: ) između BGDa i Munzeta... NBGD! :cool:
 
Hm...Ne ne...i vi ste bili pod svabama,ja sam za neutralan teren veliko ratno ostrvo :) Ipak smo mi koji smo rabovali turcima sumnjicavi...s razlogom da dodam

Nego ozbiljno ljudi,gde moze makar 10tak da nas se uvali u centru a da ne mora da se rezervise a i da ne kosta toliko da trebamo da zavestavamo organe?
 
Takodjer,dje???Onako posteno prostrano kafance za malo glasnije al inteligentne ljudove...
 
vucko":34y7a75x je napisao(la):
Nego ozbiljno ljudi,gde moze makar 10tak da nas se uvali u centru a da ne mora da se rezervise a i da ne kosta toliko da trebamo da zavestavamo organe?
Možemo u C&C factory kod gradske uprave (Poštanske štedionce) u 27. marta tj. Kraljice Natalije.

Mesto je novo i uglavnom pusto i petkom i subotom, a prilično veliko
Imaju dobar izbor pića i u širem smislu (kokteli, voćni miksevi, vina itd.) i naravno standardnu ponudu BG kafića

Ispred same zgrade staju 65,77 sa Novog Beograda/Zvezdare, 33,48 iz pravca Autokomande/P.mosta i 2,5,10,79
 
Fino je mesto i dobro povezano saobracajem,ali jel ima pivcugu onako klasicnu?Vise je u fazonu kafica u shopping molovima a nama treba malo prisnija atmosfera ako se slazete :)

Znam da bi 2012ici C&C factory sa tim futuristickim forama lego ko kec na desetku ;)
 
@Vučko

Krigle mislim da nemaju, a pivo ne pijem tako moje informacije o njihovoj ponudi piva su veoma nepouzdane :(

Glavna prednost je da ima mesta za 10-tak ljudi sigurno! To je i razlog što preporučujem to mesto.
Teško da u centru može da se nađe popularno mesto i da ima mesta za 10tak osoba

Ne brini se Vučko, biće nešto i za tebe što možeš da :vops: obećavam, a za atmosferu, kakva god da je ako je društvo dobro biće i atmosfera u lokalnu dobra jer ćemo sigurno biti većina gostiju u njemu.

Inače, Vučko slažem se sa tvojim komentarom

Vise je u fazonu kafica u shopping molovima a nama treba malo prisnija atmosfera ako se slazete smile

i deluje mi zanimljivo onaj tvoj Beer bar
 
Beer bar ja dobro mesto, imaju razne krigle (srednje, velike i 0,75, ako se dobro sećam). samo je problem što je malo mesto, mada ima broj pa bi moglo da se rezerviše
 
A gdje su nestale stare beogradske kafane sa liste tipa Proljece,Trandafilovic ,Banovina ,Grmec,itd to su kafane sa prisnijom atnosferom bez mnogo fenseraja sa odlicnom ponudom listu mozete prosiriti :kafa: :vops:
 
direktor":3oelnunn je napisao(la):
A gdje su nestale stare beogradske kafane sa liste tipa Proljece,Trandafilovic ,Banovina ,Grmec,itd to su kafane sa prisnijom atnosferom bez mnogo fenseraja sa odlicnom ponudom listu mozete prosiriti :kafa: :vops:
sve su mahom pozatvarane, i tu su butici ili slične gluposti
 
Lepo je cuti :) Evo bas zatvaraju kafanu sestica na cosku bulevara i stanislava sremcevica,i da,otvaraju kladionicu :(

Elem,pick a kafana,there is only 24 days left until B-Day!!! :D
 
Na vecini mesta kafanama su dusu uzele kladionice, jer su to mutant mesta. Pratis tekmu, pijes ko smuk i druzis se sa jednako nekorisnim kolegama. Pravi zmijarnici prilagodjeni neradnicima i glupom narodu.
 
Vrh