Šta je novo?

Beobuid Okupljanja

Uticajna Grupa je rodjena.....

ili nazovite to kako hocete ali ovo nam lepo stoji a i iskreno je :cool:
 
Drustvo, srecni novogodisnji i bozicni praznici!
I da nam gradski oci daju manje materijala za pljuvanje ove godine. :kk:
 
Bilderi, kada ce da padne prvo druzenje u ovoj godini, da li ste razmisljali?! :gobb:
 
Ja sam u Beogradu od 7. do 13. marta u poseti Direkciji i Zeleznici :cool:
 
Mozemo onda okup da napravimo u direkciji za saobracaj i zeleznici,to bi ti i smanjilo sanse da dobijes betonske cipele :rolleyes:
 
Nazalost ja sam bas u periodu kada je zidar u Beogradu na kracem putu :|
 
Nek neko uzme organizaciju okupa na svoju grbacu ako oce,ja i zexland bejasmo domacini prosli put i nije lose ispalo :gobb:
 
ista meta isto odstojanje, Sumatovac, subota 12. mart, 16 h00

:vops:
 
Napravi novu temu Beobuild okup 2011 da se lepo vidi,nemoj se stideti :)
 
Posto se vracam 12.03 racunam da bi u bg mogao da budem u 18h najdalje u pola 7 uvece u sumatovcu tako da postoji opcija da se mozda i vidimo. Naravno opcija za nedelju 13.03 bi mi vise odgovarala ali ako zidar ne moze nikako onda neka ostane ovako kako jeste mozda samo da pomerimo na 17h da ne propustim previse ako se okupite u 16h :)

edit: Igor
 
Igor":2juikzid je napisao(la):
Posto se vracam 12.03 racunam da bi u bg mogao da budem u 18h najdalje u pola 7 uvece u sumatovcu tako da postoji opcija da se mozda i vidimo. Naravno opcija za nedelju 13.03 bi mi vise odgovarala ali ako zidar ne moze nikako onda neka ostane ovako kako jeste mozda samo da pomerimo na 17h da ne propustim previse ako se okupite u 16h :)
Игоре, фебруар месец ове године је управо прошао !

edit : Igor
 
htedoh reci mart :D cek ispravicu to da ne bude zabune :p
 
@Igor

Meni je ok i nedelja, u ponedeljak ujutro putujem :)

ako svima odgovara neka bude nedelja 13. mart u 16 h kao i prosli put
 
Ja iz inata neću ništa da planiram. Kad sma god nešto planirao uvek mi se izjalovilo, zato vi recite datum-mesec i vreme pa ako me ima ima me ako ne - koga nema bez njega se može
:vops: :vops: :vops: :vops: :vops: :vops: :vops: :vops:
sve se plašim nećete moći bez mene da stučete koju gajbu piva :grand: :grand: :grand:
 
Vrh