Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396107#p396107:1omy2jeg je napisao(la):
pinokio » 06 Jul 2016 02:06 pm[/url]":1omy2jeg]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396101#p396101:1omy2jeg je napisao(la):
Arwen Undómiel » Wed Jul 06, 2016 1:45 pm[/url]":1omy2jeg]Ako i nije uskoro ce i sto bi to vama smetalo .
Vama ocigledno smeta kada neko drugacije misli , a ne nama.
I ako je 4 od 7 i oni ce uskoro...
Pa i nek bude centi vise , ajmo ljudi nesto raditi i zaraditi a ne baktati se danima odrzavanjem naselja.
Ps mozda je vasa uloga ipak profesionalna pa Vi u stvari i zaradite neku kintu na ovom propagiranju.

meni ne samo da to ne smeta nego vas ohrabrujem da napravite dil sa FF. mene zanima koncept odrzavanja a ne pruzaoci usluga.

Ali ako vam to ne odgovara vi ako zelite mozete sami da izaberete nekog novog. za manje od 33c mozete da birate izmedju Confulence (sto vam savetujem da probate, odrzavaju kompleks USCE) pa redom bar jos deset kompanija. Ponude za sve to mozete da dobijete u roku od par dana.

moji motivi su jasni i javni. ja stitim svoju nekretninu i ni milimetar preko. ostatak aktivnosti su vezane za skupstinu cije interese zastupam i tu postoje jasne smernice za rad.


JEZA.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396107#p396107:27m5w61p je napisao(la):
pinokio » 06 Jul 2016 02:06 pm[/url]":27m5w61p]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396101#p396101:27m5w61p je napisao(la):
Arwen Undómiel » Wed Jul 06, 2016 1:45 pm[/url]":27m5w61p]Ako i nije uskoro ce i sto bi to vama smetalo .
Vama ocigledno smeta kada neko drugacije misli , a ne nama.
I ako je 4 od 7 i oni ce uskoro...
Pa i nek bude centi vise , ajmo ljudi nesto raditi i zaraditi a ne baktati se danima odrzavanjem naselja.
Ps mozda je vasa uloga ipak profesionalna pa Vi u stvari i zaradite neku kintu na ovom propagiranju.

meni ne samo da to ne smeta nego vas ohrabrujem da napravite dil sa FF. mene zanima koncept odrzavanja a ne pruzaoci usluga.

Ali ako vam to ne odgovara vi ako zelite mozete sami da izaberete nekog novog. za manje od 33c mozete da birate izmedju Confulence (sto vam savetujem da probate, odrzavaju kompleks USCE) pa redom bar jos deset kompanija. Ponude za sve to mozete da dobijete u roku od par dana.

moji motivi su jasni i javni. ja stitim svoju nekretninu i ni milimetar preko. ostatak aktivnosti su vezane za skupstinu cije interese zastupam i tu postoje jasne smernice za rad.
Sjajno, molim VAs da se na tome i zadrzite, na Vasoj nekretnini i skupstini ciji ste predsednik.
Pozdrav
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396111#p396111:1wc0uhdz je napisao(la):
Arwen Undómiel » Wed Jul 06, 2016 2:20 pm[/url]":1wc0uhdz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396107#p396107:1wc0uhdz je napisao(la):
pinokio » 06 Jul 2016 02:06 pm[/url]":1wc0uhdz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396101#p396101:1wc0uhdz je napisao(la):
Arwen Undómiel » Wed Jul 06, 2016 1:45 pm[/url]":1wc0uhdz]Ako i nije uskoro ce i sto bi to vama smetalo .
Vama ocigledno smeta kada neko drugacije misli , a ne nama.
I ako je 4 od 7 i oni ce uskoro...
Pa i nek bude centi vise , ajmo ljudi nesto raditi i zaraditi a ne baktati se danima odrzavanjem naselja.
Ps mozda je vasa uloga ipak profesionalna pa Vi u stvari i zaradite neku kintu na ovom propagiranju.

meni ne samo da to ne smeta nego vas ohrabrujem da napravite dil sa FF. mene zanima koncept odrzavanja a ne pruzaoci usluga.

Ali ako vam to ne odgovara vi ako zelite mozete sami da izaberete nekog novog. za manje od 33c mozete da birate izmedju Confulence (sto vam savetujem da probate, odrzavaju kompleks USCE) pa redom bar jos deset kompanija. Ponude za sve to mozete da dobijete u roku od par dana.

moji motivi su jasni i javni. ja stitim svoju nekretninu i ni milimetar preko. ostatak aktivnosti su vezane za skupstinu cije interese zastupam i tu postoje jasne smernice za rad.
Sjajno, molim VAs da se na tome i zadrzite, na Vasoj nekretnini i skupstini ciji ste predsednik.
Pozdrav

ja se samo time citavo vreme i bavim.
mene zanima samo sta ce se desavati u mom ulazu i svim pripadajucim nedeljivim delovima na parceli.
van toga zanima druge ljude koji ucestvuju u ovom projektu.

nadam se da se sad razumemo.
 
Ja pinokia molim da angažuje negog za PR i marketing jer je svojim istupima naneo ogromnu štetu konceptu za koji se zalaže.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396137#p396137:1e6tgy16 je napisao(la):
skj » Wed Jul 06, 2016 4:31 pm[/url]":1e6tgy16]Ja pinokia molim da angažuje negog za PR i marketing jer je svojim istupima naneo ogromnu štetu konceptu za koji se zalaže.

Kako si to izmerio? Ogromnu? :shock:
 
Odštampao i razaslao po poštanskim sandučićima letke uoči datuma isteka važenja prethodnog ugovora ff, napravio sajt sa bezbroj linkova i milion detaljnih objašnjenja zašto krovni ugovor vodi u pakao i uništenje, aktivan i iscrpan na ovom forumu u objašnjavanju......učinio i čini sve da motiviše ljude da gledaju svoje nekretnine samo kao delove određene parcele....i sada kaže da mu je drago i da i on nagovara ljude da potpisuju ugovore sa ff---????
Ako ikako možeš objasni mi sve to.
Jedino u čemu si kristalno jasan: dok je investitor imao prevagu u vlasništvu "trpeli" smo krovni ugovor i jedinstveni menadžment. Sada smo "konačno slobodni" i krovnog ugovora sa jedinstvenim upravljanjem održavanja nema i NE MOŽE GA BITI VIŠE NIKADA. Belvil kao celina nas ubuduće ne interesuje, samo naša parcela na kojoj su građene dve ili tri zgrade. Održavanje se planira samo u tom okviru. Tako je podatak koji je relevantan samo za geodetsku upravu (da je neki stan u određenoj zgradi na određenoj građevinskoj parceli....i to isključivo radi precizne ubeležbe nekrenine) postao neki određujući princip u životu naselja.
????????????
Zašto ti je SKJ rekao da što više objašnjavaš ugrožavaš sve više taj svoj koncept? Zato što nije potrebno apsolutno ništa da objašnjavaš. Potpisi koje imaš rezultat je onih čuvenih 2, koliko centa. I ništa drugo. Zamahao si im time pred očima i dobio potpise. Sledeći korak koji će ti doneti još potpisa je svaki ulaz ima svoju čistačicu, sitniš se skuplja od vrata do vrata, a komšija Pera zaliva ružu ispred ulaza.
 
A sve si mogao izbeći da si, kada su ti u prodajnom paviljonu Belvila, prilikom kupovine stana, stavili pod nos da potpišeš da se obavezuješ da plaćaš jeidnstveno održavanje bloka, jednostavno rekao, a neee, izvinjavam se što smo se upoznali, to ja neću. Ako je to uslov, neću ni stan. I odeš tamo gde ti odgovara.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396137#p396137:1xxx7j6e je napisao(la):
skj » Wed Jul 06, 2016 4:31 pm[/url]":1xxx7j6e]Ja pinokia molim da angažuje negog za PR i marketing jer je svojim istupima naneo ogromnu štetu konceptu za koji se zalaže.

rrrrrrhrhrhrhrh. skj skj :)

ja nemam nikakva prava niti ovlastenje da se bavim tudjom imovinom van vec navedenog. ja ne mogu da ugovaram poslove za koje nemam ovlascenje. tako je to u zivotu. surova istina. tu pr ne pomaze mnogo jer se ja ne bavim politikom nego cetkama i metlama, sijlicama i crevima.

ja ne mogu da ugovaram odrzavanje bilo cega na sta nemam pravo i isto vazi za druge.

ja mogu da se bavim sobom i da drugima poudim isto sto i sebi, pa ko zeli da se pridruzi bujrum, ko nece, nece. :)

ogromno kazes? hm hm
 
Ja ne znam da li ste ograničeni ili šta je.

Kako ne razumete šta se podrazumeva pod tim čuvam svoju nekretninu.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
je**********, ja sam samo surovo realan. Mnogi me ne razumeju ali ja sa ovih 50+ mogu samo da im poželim da razmišljaju, i razumeće. Jednom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396107#p396107:2i0l0i0g je napisao(la):
pinokio » Sre Jul 06, 2016 3:06 pm[/url]":2i0l0i0g]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396101#p396101:2i0l0i0g je napisao(la):
Arwen Undómiel » Wed Jul 06, 2016 1:45 pm[/url]":2i0l0i0g]Ako i nije uskoro ce i sto bi to vama smetalo .
Vama ocigledno smeta kada neko drugacije misli , a ne nama.
I ako je 4 od 7 i oni ce uskoro...
Pa i nek bude centi vise , ajmo ljudi nesto raditi i zaraditi a ne baktati se danima odrzavanjem naselja.
Ps mozda je vasa uloga ipak profesionalna pa Vi u stvari i zaradite neku kintu na ovom propagiranju.

meni ne samo da to ne smeta nego vas ohrabrujem da napravite dil sa FF. mene zanima koncept odrzavanja a ne pruzaoci usluga.

Ali ako vam to ne odgovara vi ako zelite mozete sami da izaberete nekog novog. za manje od 33c mozete da birate izmedju Confulence (sto vam savetujem da probate, odrzavaju kompleks USCE) pa redom bar jos deset kompanija. Ponude za sve to mozete da dobijete u roku od par dana.

moji motivi su jasni i javni. ja stitim svoju nekretninu i ni milimetar preko. ostatak aktivnosti su vezane za skupstinu cije interese zastupam i tu postoje jasne smernice za rad.

Da li je i ta firma učestvovala na tenderu? I ako jeste, zašto je niste izabrali? Ako nije, zašto nije??
 
Confulence je ucestvovala na tenderu i oni su dali zbirnu ponudu, tzv krovnu, odnosno oni rade sve. Sto smo mi odbili iz vise razloga.
Prvo, pravila koja smo usvojili su bila da se izmedju ostalog zadrzi ista podela posla kao i do sada (zelenilo, ciscenje, tehnicko, menadzment,obezbedjenje), sem sto smo se dogovorili da necemo dozvoliti da ista firma radi i menadzment i tehnicko odrzavanje, zbog sukoba interesa kao sto je to bilo protekle 4 godine(FF).
Drugo, jedan pruzaoc usluga je kamen oko vrata ma ko to bio, koji je tesko nositi oko vrata cak i kada angazuje uz sporazum na parceli. O tome mozemo neki drugi put.

Medjutim, ponuda Confuelcea je bila odlicna i ono sto je vrlo vazno oni su dali cene za svaku cpecifikaciju zasebeno! Drugim recima, svako ko zeli krovni ugovor a da ima sve benefite Sporazuma na parceli moze ih odmah angazovati. Dodatno oni su bili nekoliko procenata jeftiniji od FF za parcele 3 i 4 i posto imam odlican osecaj koliko bi kostalo odrzavanja sistema u naselju sasvim sam siguran da bi njihova ponuda za parcelu 6 bila bar 20% jeftinija od FF.
Naravno to je lako proveriti. Specifikacije za parcelu 6 kakve smo mi uradili za 3 i 4 mogu da se urade za par dana i tender moze da se raspise odmah potom.

Naravno, na tenderu je bilo i drugih zbirnih ponuda koje su bile mnogo jeftinije.

Ispod se nalazi prikaz svih ponuda koje su stigle na tender. Njih ukupno 32.

http://www.suncokret.org/wp-content/upl ... -2016.xlsx
 
Hvala ti na odgovoru, jasnije mi je. Jos jedna stvar: kako je tehnicko odrzavanje i menadzment, sukob interesa? Firma koja radi menadzmemt svakako ima podizvodjace za tehnicko odrzavanje u interesu joj je da se ono sprovede. To je bar moje vidjenje stvari-ogradjujem se,ipak sam laik.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396223#p396223:3uk202ri je napisao(la):
robokap » Thu Jul 07, 2016 7:41 am[/url]":3uk202ri]Hvala ti na odgovoru, jasnije mi je. Jos jedna stvar: kako je tehnicko odrzavanje i menadzment, sukob interesa? Firma koja radi menadzmemt svakako ima podizvodjace za tehnicko odrzavanje u interesu joj je da se ono sprovede. To je bar moje vidjenje stvari-ogradjujem se,ipak sam laik.

hvala za odlicno pitanje,

da bi jedan ovako slozen sitem funkcionisao potrebna je profesionalna kontrola obavljenog posla. Predsednici u vecini slucajeva niti su kompetentni niti zainteresovani da se time bave. Otuda se pojavila potreba da sa angazuje firma za menadzment, inace bi angazovali samo administraciju i call centar.
Po ugovorima koje smo imali unazad 4 godine, funkciu kontrole rada beovrta, g4s i zeromaxa je vrsio FF sto je ok. Medjutim ko je vrsio kontrolu rada firme koja je vrsila tehnicko odrzavanje? Takodje FF. Dakle oni su izvodili radove a potom sami sebe kontrolisali i korigovali.
Drugim recima, za 4 godine u naselju je izvrseno ravno nula -0, kontrola rada firme FF kao davaoca usluga tehnicko odrzavanja.

Ili da budem jos precizniji, niko, pa ni ja nema ni ideju u kakvom stanju se nalaze svi nasi tehnicki sitemi, jer je jedini izvor informacija FF. Takva sitacija ne samo da je nelogicna nego i neprihvatljiva za prakticno sve stanare kojima je ovo saopsteno.

Po sporazumu koji smo napisali sve firme koje zele ubuduce da rade sa parcelama 3 i 4 ce morati da prihvate nezavisnu kontrolu ne samo od strane meanadezera nego i od firme ili pojedinaca koji ce biti angazovani od strane skusptina i koji ce da vrse dodatne kontrole uradjenog posla. Naravno te firme ili pojedinici moraju da imaju licence za takav poslove koje izdaju MUP, Ministarstvo gradjevine itd.

Kako ce to da funkcionise? Tako sto skupstina napravi plan rada tekuceg odrzavanja za sledecu godinu (sacini je menadzer) Kada je usvoji jednan primerak ide pruzaocima usluga, menadzerima, jedan nadzoru i jedan u opstinu Novi Beograd. To je i zakonstka obaveza koja se NIKADA nije sprovela u naselju koje je godisnje trosilo 712.000 evra na odrzaavanje. Inace to je i najveci budzet za odrzavanje rezidencijalnog kompleksa u Srbiji.

Na taj nicin imate dvostruku kontrolu, menadzer kontrolise sve, potom dodatni nadzor kontrolise sve pa i manadzera.

Tek tada mozete da razmisljate da se opustite kao predsednik skusptine pa i stanar.

Ovo sto smo imali do sada i kako se nudi u krovnom ugovoru je nesto sto bi mogli da uporedimo sa bankomatom.
Ako ste pruzalac usluga onda vi dodjete na posao, malo nesto smuljate, ako vecina cuti - super. Na kraju meseca naplatie uvek 100% fakture i idete kuci.

I to je jedan od razloga zasto sve ovo radimo.
 
Specifikacije za parcelu 6 .......kontrola menadžmenta od strane menadžera (parcela?) nad kojima vrše kontrolu izabrani predstavnici skupštine stanara....i mi isto djurdjevak A ili B ne znam tačno, možemo ODMAH angažovati odličnu Confuelce sa krovnim ugovorom i beneficijama Sporazuma na parceli.....nadam se iskreno da ćete za sve ove gluposti i nebuloze kojima zavaravate ljude platiti jednog dana, nadam se što pre.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396226#p396226:1xx8pmjv je napisao(la):
pinokio » Čet Jul 07, 2016 9:12 am[/url]":1xx8pmjv]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396223#p396223:1xx8pmjv je napisao(la):
robokap » Thu Jul 07, 2016 7:41 am[/url]":1xx8pmjv]Hvala ti na odgovoru, jasnije mi je. Jos jedna stvar: kako je tehnicko odrzavanje i menadzment, sukob interesa? Firma koja radi menadzmemt svakako ima podizvodjace za tehnicko odrzavanje u interesu joj je da se ono sprovede. To je bar moje vidjenje stvari-ogradjujem se,ipak sam laik.

hvala za odlicno pitanje,

da bi jedan ovako slozen sitem funkcionisao potrebna je profesionalna kontrola obavljenog posla. Predsednici u vecini slucajeva niti su kompetentni niti zainteresovani da se time bave. Otuda se pojavila potreba da sa angazuje firma za menadzment, inace bi angazovali samo administraciju i call centar.
Po ugovorima koje smo imali unazad 4 godine, funkciu kontrole rada beovrta, g4s i zeromaxa je vrsio FF sto je ok. Medjutim ko je vrsio kontrolu rada firme koja je vrsila tehnicko odrzavanje? Takodje FF. Dakle oni su izvodili radove a potom sami sebe kontrolisali i korigovali.
Drugim recima, za 4 godine u naselju je izvrseno ravno nula -0, kontrola rada firme FF kao davaoca usluga tehnicko odrzavanja.

Ili da budem jos precizniji, niko, pa ni ja nema ni ideju u kakvom stanju se nalaze svi nasi tehnicki sitemi, jer je jedini izvor informacija FF. Takva sitacija ne samo da je nelogicna nego i neprihvatljiva za prakticno sve stanare kojima je ovo saopsteno.

Po sporazumu koji smo napisali sve firme koje zele ubuduce da rade sa parcelama 3 i 4 ce morati da prihvate nezavisnu kontrolu ne samo od strane meanadezera nego i od firme ili pojedinaca koji ce biti angazovani od strane skusptina i koji ce da vrse dodatne kontrole uradjenog posla. Naravno te firme ili pojedinici moraju da imaju licence za takav poslove koje izdaju MUP, Ministarstvo gradjevine itd.

Kako ce to da funkcionise? Tako sto skupstina napravi plan rada tekuceg odrzavanja za sledecu godinu (sacini je menadzer) Kada je usvoji jednan primerak ide pruzaocima usluga, menadzerima, jedan nadzoru i jedan u opstinu Novi Beograd. To je i zakonstka obaveza koja se NIKADA nije sprovela u naselju koje je godisnje trosilo 712.000 evra na odrzaavanje. Inace to je i najveci budzet za odrzavanje rezidencijalnog kompleksa u Srbiji.

Na taj nicin imate dvostruku kontrolu, menadzer kontrolise sve, potom dodatni nadzor kontrolise sve pa i manadzera.

Tek tada mozete da razmisljate da se opustite kao predsednik skusptine pa i stanar.

Ovo sto smo imali do sada i kako se nudi u krovnom ugovoru je nesto sto bi mogli da uporedimo sa bankomatom.
Ako ste pruzalac usluga onda vi dodjete na posao, malo nesto smuljate, ako vecina cuti - super. Na kraju meseca naplatie uvek 100% fakture i idete kuci.

I to je jedan od razloga zasto sve ovo radimo.

Dobro, ako sam dobro razumeo, firma koja je radila menadzment je imala podizvodjace za zelenilo, higijenu isl. ali nije imala podizvodjace za tehnicko odrzavanje, vec je to sama radila?

Koliko sam upucen, samo servis jednog lifta je mesecno oko 50e (ko zna koliko ih ima u naselju). Da ne pominjem ostale, slozenije sisteme, u pitanju je ozbiljna kradja!!

Ako nemaju podizvodjace za to, a nemaju ni sertifikat, mozete da ih tuzite, da li ste razmisljali tome?
 
Dobro, ako sam dobro razumeo, firma koja je radila menadzment je imala podizvodjace za zelenilo, higijenu isl. ali nije imala podizvodjace za tehnicko odrzavanje, vec je to sama radila?

Koliko sam upucen, samo servis jednog lifta je mesecno oko 50e (ko zna koliko ih ima u naselju). Da ne pominjem ostale, slozenije sisteme, u pitanju je ozbiljna kradja!!

Ako nemaju podizvodjace za to, a nemaju ni sertifikat, mozete da ih tuzite, da li ste razmisljali tome?

nije bas tako,
svaka skupstina je zakljucila 4 ugovora o odrzavanju:

- zelenilo (Beovrt)
- ciscenje (Zeromax)
- obezbedjenje (G4S)
- Tehnicko odrzavanje i Menadzment (First facility)

Menadzment je nadzirao sve koje nesto odrzavaju, prve tri firme i sebe samu i o tome pisao izvestaje.

Dodatno kao pruzaoci usluge tejhnickog odrzavanja oni su angazaovali podizvodjace (TVI za PP) i razne servise za liftove (imamo tri porizvodjaca liftova Shindler, Kone i thyssenkrupp) i nepoznatu firmu koja je radila dezinskeskicju i deratizaciju.

E sad je doslo vreme da se izvrsi primopredaja sistema pa cemo da vidimo ko je tu sta radio. :)
 
Tako je.
G4S kaže da je neko fizički napao momka koji je trebalo da promeni sijalice u garaži.
Pogodite ko je to bio? :)
 
Niko nikoga nije napao. Nije momak nego majstor FF-a. Nas dvojca se odlicno znamo godinama.

Sijalice u grazi mogu da menjaju samo oni koji imaju saglasnost svih vlasnika nekretnina u skaldu sa zakonom. Niti ja niti ff ne moze proizvoljno da deli zajednicku imovinu. Postoje institucije u ovoj drzavi kojima je to posao.

Stoga 5KJ smanji malo vatru.
 
Kakvu vatru?

Izgleda da je istina, da vi ne dozvoljavate da se zamene crknute sijalice. To je katastrofa i sramota.

Za kvalifikacije o tome da li je napad ili ne, obratite se G4S. Javni nastup vam je katastrofalan za "vašu stranu". Sad pamet u glavu i ručna. Mogao bi neki "momak" koji menja sijalice da ima i kraće živce nego ovaj konkretni...

Pitam ponovo - ko je napao momka?
 
Hvala na brizi, niko ga nije napao. I bio je G4S pored nas citavo vreme.

FF ne moze da odredjuje cija je cija lampa. Kao sto rekoh ne mogu ni ja.
I nema moje strane SKJ. Ja nemam stranu. ja sam stanar kao i svi ostali. Da li ti mi to nesto pretis?
 
Izgleda da ste vi "problem" a ne "rešenje" jer ako je problem da se zamene sijalice to je kao što rekoh tragedija.
Svakako sam na strani onih koji hoće da menjaju sijalice a ne na strani onih koji ih sprečavaju u tome pozivajući se na "institucije u ovoj drzavi kojima je to posao".

Pametnom tj meni, dosta. Svoj sud o vašem nastupu sam formirao i u poslednja 2-3 dana on se je promenio. Više ne mislim da ste dobronamerni, sad mislim da ste opasni.
 
Djeco smirite strasti inace cu da budim Igora da ovo zakljuca
 
Sukobio se sa mojim predsednikom ks, koji je inače duša od čoveka, izuzetno kulturan, miran, obrazovan čovek, sukobio se sa momkom koji je hteo da promeni SIJALICU? I on nekome drži predavanja i on nekoga pita da li mu preti???? Ti si samo malo opasan, ali igra koju igraš sa još nekima je opasna igra i uključuje veliki novac. Ti da tučeš momka koji je hteo da zameni sijalicu???!!! Reči nemam. I nisi mi odgovorio ni na jedno pitanje koje sam ti ovde postavila, a jedno je bilo: Zašto, sada kada ste uspeli da motivišete određeni broj ljudi za svoju opciju, zašto ODBIJATE SVAKU SARADNJU SA FF, koji je naš izbor? Rečeno mi je u ff da odbijate svaku saradnju i na svakom koraku pokušavate da im otežate posao. Nas 9 ulaza je glasalo za njih! S kojim pravom ih sprečavate da rade svoj posao koji smo ugovorili s njima?
Samo da ti napomenem, kada sam ih pitala da li postoji opasnost da se oni jednostavno pokupe i odu, odgovorili su mi: Nikako. Ta mogućnost uopšte ne postoji, nije nam to u prirodi.
I šta ćeš onda??? Da ih pratiš u stopu, ometaš, tučeš se s njima???? Mi smo glasali za ff i opet ćemo to učiniti. Ništa ne možeš.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=396324#p396324:2asvom6t je napisao(la):
pinokio » Čet Jul 07, 2016 10:32 pm[/url]":2asvom6t]Nije momak nego majstor FF-a

Dobro, to sto radi za neku firmu, mu ne oduzima titulu momka/coveka.
 
Vrh