Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Nema kugle nigde.
Ako je nekom ostala posle renoviranja neiskorišćena, može da mi je proda.
 
Па имаш ли кога у иностранству да ти купи?
 
Хтио бих директан контакт са власником стана да бих избјегао агенције.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=373473#p373473:289ubw6f je napisao(la):
micoboj » 26 Feb 2016 12:51 pm[/url]":289ubw6f]Коме плаћаш одржавање?
ne zivim u belvilu. pitam cisto informativno
 
Pozdrav svima!
Nov sam na ovom sajtu, ali ga pratim vec izvestan broj godina. Prijavio sam se da bi , mozda , saznao nesto vise o prodaji parking mesta u naselju.
Kupili smo stan proslog leta sa opcijom da, kada sve bude zakonski regulisano, kupimo PM na otvorenom.Medjutim danas sam dobio email sasledecim sadrzajem :

"Obzirom da smo priveli kraju prodaju stanova I lokala,na red su dosla I parking mesta.Odluka firme je da se parking mesta u narednih godinu dana iznajmljuju po ceni od 60eur mesecno.Potpisivanje ugovora na godinu dana o zakupu parking mesta ce se obaviti 01.04 ili 15.04.2016 kod nas u prodajnom paviljonu."

Moje pitanje : da li je to po zakonu ?
Ponudjeno mi je garazno mesto ( kojih navodno nema ?!) za 7400€ ali mi ta opcija ne odgovara, a i koliko se to moze videti, dato nam je malo vise od 2nedelje da se odlucimo za neku od tih opcija. Veoma nekorektno i neprofesionalno !
:rant:
 
720 e za godinu dana parkinga na otvorenom lopovluk za duplo manje para se iznajmljuje garaza na zvezdari .
Kupi stan i garazno mjesto u a bloku stan u belvilu iznsjmi ili prodaj .
7400 na 10 godina tj 120 mjeseci malo skuplje od parkinga na otvorenom jos postajes vlasnik
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=377473#p377473:j0vy2dts je napisao(la):
Srkiboy » 22 Mar 2016 09:44 pm[/url]":j0vy2dts]Pozdrav svima!
Nov sam na ovom sajtu, ali ga pratim vec izvestan broj godina. Prijavio sam se da bi , mozda , saznao nesto vise o prodaji parking mesta u naselju.
Kupili smo stan proslog leta sa opcijom da, kada sve bude zakonski regulisano, kupimo PM na otvorenom.Medjutim danas sam dobio email sasledecim sadrzajem :

"Obzirom da smo priveli kraju prodaju stanova I lokala,na red su dosla I parking mesta.Odluka firme je da se parking mesta u narednih godinu dana iznajmljuju po ceni od 60eur mesecno.Potpisivanje ugovora na godinu dana o zakupu parking mesta ce se obaviti 01.04 ili 15.04.2016 kod nas u prodajnom paviljonu."

Moje pitanje : da li je to po zakonu ?
Ponudjeno mi je garazno mesto ( kojih navodno nema ?!) za 7400€ ali mi ta opcija ne odgovara, a i koliko se to moze videti, dato nam je malo vise od 2nedelje da se odlucimo za neku od tih opcija. Veoma nekorektno i neprofesionalno !
:rant:

Ne znam u kojoj tacno zgradi zivis ali parking mesta kao i garaznih mesta imas ispred i ispod zgrade Iris pa ne znam zasto tu ne kupis? Ispod moje zgrade nije bilo mesta kada sam se doselio pa sam kupio ispod Irisa... Ako ti mogu bilo kako pomoci stojim ti na raspolaganju.
 
Hvala bokili84!
Koliko sam ja shvatio, problem je sto se PM ne moze kupiti zbog neresenog imovinskog spora izmedju NBgd-a i Blok67 ass.Po tome kupoprodaja ne bi bila odobrena od strane notara, a to onda meni ne dolazi u obzir.
Da li se pomenuta mesta ispred irisa mogu kupiti i posto su?
Meni ova cela akcija lici na : 2 DAJ DA UCARIMO KOJIH 35000 €, a posle sta im bude. Zato sam , u kontekstu gore navedenog, i postavio pitanje da li je to legalno?
U svakom slucaju, jos jednom HVALA! :sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=377646#p377646:vmgo4nhw je napisao(la):
Srkiboy » 23 Mar 2016 10:36 pm[/url]":vmgo4nhw]Hvala bokili84!
Koliko sam ja shvatio, problem je sto se PM ne moze kupiti zbog neresenog imovinskog spora izmedju NBgd-a i Blok67 ass.Po tome kupoprodaja ne bi bila odobrena od strane notara, a to onda meni ne dolazi u obzir.
Da li se pomenuta mesta ispred irisa mogu kupiti i posto su?
Meni ova cela akcija lici na : 2 DAJ DA UCARIMO KOJIH 35000 €, a posle sta im bude. Zato sam , u kontekstu gore navedenog, i postavio pitanje da li je to legalno?
U svakom slucaju, jos jednom HVALA! :sesir:


Pre dve godine su prodavali PM po ceni nesto preko 3000e dok je GM bilo nesto preko 7000e i moglo se kupiti bez problema. Mislio sam na GM ispod Irisa, tu sam ja uzeo GM.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=377505#p377505:302qfwi6 je napisao(la):
direktor » Wed Mar 23, 2016 2:59 am[/url]":302qfwi6]720 e za godinu dana parkinga na otvorenom lopovluk za duplo manje para se iznajmljuje garaza na zvezdari .
Kupi stan i garazno mjesto u a bloku stan u belvilu iznsjmi ili prodaj .
7400 na 10 godina tj 120 mjeseci malo skuplje od parkinga na otvorenom jos postajes vlasnik

ovo najneocekivaniji odgovor na ovo pitanje koje sam mogao da zamislim :)

posto vidim da si profi forumas, pa ce biti da su ti jasne kosekvence odluke da se kupi stan, proda postojeci i da umes da sageldas kako kontekst utice na, recimo, cenu.

ako je to sve tako, onda jedino opravdanje za ovakav tvoj savet lezi u cinjenici da tvoje licno bogatstvo daleko prevazlilazi standarde uobicajene medju ljudima koji u tim blokovima inace zive.

moram priznati da ti pomalo zavidim. nadam se da si u ostalim oblasima zivota podjednako uspesan. sve najbolje!
 
Sjajno!!! jedini nacin da se spreci masovna zloupotreba od strane "savesnih" vozaca :bg4: . Takve , inace, nazivam krajputasima.
 
Odvratno...
Samose u Srbiji moraju podizati barijere...
O civilizovanom drustvu pisu kazne sirokokurani koji sebe nazivaju "komunalna policija"!

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Da li neko od stanara ili bilo ko drugi zna kako se skidaju stakleni portali na terasama?

Pre neki dan sam bio u gostima i ljudi nemaju resenje,a ja za ono kratko vreme nisam provalio caku....

Unapred zahvalan.
 
Pa terase su zastaklene staklenim portalima koji su klizni i cuo sam da mogu da se skidaju radi npr. pranja....

Zna li ko kako?
 
podigni prozor sa dve ruke za 15mm i povuci donje deo ka sebi.
vodi racuna da je to veliki komad stakla i da nije bas lagano.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=378185#p378185:iqpbllk7 je napisao(la):
SasaZMN » 27 Mar 2016 06:53 pm[/url]":iqpbllk7]Da li neko od stanara ili bilo ko drugi zna kako se skidaju stakleni portali na terasama?

Pre neki dan sam bio u gostima i ljudi nemaju resenje,a ja za ono kratko vreme nisam provalio caku....

Unapred zahvalan.


Odignu se i tako se vade.

OPREZ!: Jako su teški. Definitivno dve osobe ovo treba da rade, svaka sa po jedne strane.
Inače je rizik da teret prevagne preko terase i padne.
 
I ja sam se našao u istoj situaciji... rekao bih da vrše pritisak na nas da bi prodali podzemna parking mesta.


[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=377473#p377473:17zulmmx je napisao(la):
Srkiboy » Uto Mar 22, 2016 10:44 pm[/url]":17zulmmx]Pozdrav svima!
Nov sam na ovom sajtu, ali ga pratim vec izvestan broj godina. Prijavio sam se da bi , mozda , saznao nesto vise o prodaji parking mesta u naselju.
Kupili smo stan proslog leta sa opcijom da, kada sve bude zakonski regulisano, kupimo PM na otvorenom.Medjutim danas sam dobio email sasledecim sadrzajem :

"Obzirom da smo priveli kraju prodaju stanova I lokala,na red su dosla I parking mesta.Odluka firme je da se parking mesta u narednih godinu dana iznajmljuju po ceni od 60eur mesecno.Potpisivanje ugovora na godinu dana o zakupu parking mesta ce se obaviti 01.04 ili 15.04.2016 kod nas u prodajnom paviljonu."

Moje pitanje : da li je to po zakonu ?
Ponudjeno mi je garazno mesto ( kojih navodno nema ?!) za 7400€ ali mi ta opcija ne odgovara, a i koliko se to moze videti, dato nam je malo vise od 2nedelje da se odlucimo za neku od tih opcija. Veoma nekorektno i neprofesionalno !
:rant:
 
Neko s džipom danas polomio rampu na izlazu iz podzemne garaže izmedju Djurdjevka i Suncokreta...
 
Vrh