Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Petar43":37jwvivj je napisao(la):
loyola":37jwvivj je napisao(la):
astrodule":37jwvivj je napisao(la):
Naleteh na ovo na Twitter-u, pa da malo ustalasam ovo "mrtvo more"

CAhoI_GWwAAH4N6.jpg


Ovo nije montaza, danas sam bio u Belvilu, svuda se nalazi na vratima i na oglasnoj tabli


Ja ovo nisam video a zivim u Seboju..jok nego sta je nego montaza hahahh


Ma jel ovo realno?? :D
 
Jel zna neko da li i gde ima da se kupi ona kugla-kvaka na ulaznim vratima stana?
 
Агација. На крају бул. Милутина М. уствари то је у Тошином бунару, на самој раскрсници. Има и на бувљаку.
 
Normalno, nije valjda u prodavnici hleba i peciva :)

Elem, nema - nema na buvljaku, nema u bravariji u Irisu, nema u Agaciji...
 
Постоји још једна продавница у продужетку Тошиног, са леве стране после циганског насеља. Меркур.
 
Zovi first facility. Meni kad se kvaka pokvarila došao je njihov majstor i zamenio.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
skj":5x3f610z je napisao(la):
Normalno, nije valjda u prodavnici hleba i peciva :)

Elem, nema - nema na buvljaku, nema u bravariji u Irisu, nema u Agaciji...
Па кад си већ питао, а ниси навео да си већ тражио, зато сам ти и навео у тим продавницама. А можда стварно и има у продавницама хлеба и пецива :wink:

Види у "Уради сам", а погледај овај Хопеов каталог од стране 153 до 161 „Гарнитуре са куглама за улазна врата“, а на страни 228 су подаци коме се обратити.
http://www.gradjevinarstvo.rs/katalog/d ... 2_2014.pdf

Имаш и фом окове: http://fom-okovi.rs/

а имаш и овде: http://www.okov-stil.co.rs/kugle-za-vrata
 
Pitanje za stanare Belvila,kako napreduje peticija za izgradnju skole?Trebala bi da se prosiri i na stanare susednog bloka,posto bi to i njima svakako bilo u interesu.
 
U mojoj zgradi ima oko 20 propisane dece. U drugim zgradama ima više. Da kažemo da je blizz 30 dece po zgradi znači oko 500-600 dece ima na spisku.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Dobro, s obzirom da niko ne spominje evo ja cu. Drage komsije iz Belvila da li ste primetili u poslednjih par nedelja vozila i pripadnike zandarmerije kako se muvaju svakodnevno po naselju? Imamo li nekog novog mnogo bitnog komsiju ili preventivno nas cuvaju od ne znam ni ja cega? Iskreno njihovo prisustvo nije ni najmanje prijatno. O cemu se radi?
 
primetio sam. pežo 206 sa ispisanim žandarmerija.


verovatno imamo nekog bitnog komšiju.
 
Prisustvo zandamerije je povecano u svim delovima grada.
Meni ne predstavlja nikakvu neprijatbnost.
Jedne noci pri povratku sa posla oko )1.00, blizu okretnice 53 na vidikovcu me zaustavili i trazili dokumenta.
pokazao, oni se zahvalili ... kratko i kulturno...

Aktuelna bezbedonosna situacija u celoj evropi pa i kod nas nije tako sjajna, tako da ... mozda je i bolje sto su prisutniji.
 
Meni ispred zgrade malo po malo pa stoji parkiran dzip zandaremerije.
Neprijatno je u tom smislu sto njihovo prisustvo nagovestava nesto neprijatno ocigledno. Plus dok patroliraju snimaju sve redom koje se setaju. Pogotovo zna da bude neprijatno kada oko 22-23h setam psa a oni onako polako kolima idu iza mene. :|
 
Зашто то не посматраш из другог угла - прате те ради твоје безбједности, као лично обезбјеђење. :)
 
ja sam čuo da mu (bivša) žena živi u belvilu. ali ko će ga znati.
 
Zar doticni nije u crvenkapi jos kad je dobio gajbu od drzave
 
Jeste bio, a možda boravi na obe lokacije. U svakom slučaju jeste i u irisu. Zbog toga uvek možeš da vidiš obezeđenje, a tek kada ulazi u garažu to je kao da dolazi Bajden.
 
Vrh