Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

haha SKJ nam ne treba u BG waterfront, tako da pitanje nije postavljeno za SKJ
 
@Belvilenjak

I sad si bas ispao faca? :D
Pitao za misljenje, covek to odgovorio, a posto se tebi nije svideo odgovor...
Izbrisao si post. :shock:

:violina:
 
loyola":1n9v44iw je napisao(la):
astrodule":1n9v44iw je napisao(la):
Naleteh na ovo na Twitter-u, pa da malo ustalasam ovo "mrtvo more"

CAhoI_GWwAAH4N6.jpg


Ovo nije montaza, danas sam bio u Belvilu, svuda se nalazi na vratima i na oglasnoj tabli


Ja ovo nisam video a zivim u Seboju..jok nego sta je nego montaza hahahh
 
Porez veći min 20%.
Valjda nam je i standard toliko porastao....
 
Колико динара вам је квадратни метар, и која сте зона?
 
160.500,00 din/m2
70.190,00 din/m2 garazno mesto

povecanje poreza oko 10%
 
Pre dva meseca sam pogledao jedan dvosobni stan u zgradi Zumbul. Jedanaesti sprat, okrenut ka GSP garazi... Ima odlican pogled, mada skoro nikakvu osuncanost. Prodaje se namesten, ali sto se mene tice ja bih sve to izbacio. Od fiksnih elemenata u stanu ima samo kuhinju, a i ona je losa i sklepana. I nju bih takodje izbacio. Koliko vidim, vlasnicima je sve jedno da li ga prodaju opremljenog ili ne, sto je ovde cest slucaj i unosi samo dodatne probleme... U medjuvremenu smo imali jos jedan susret i nista konkretno se nismo dogovorili. Imajuci sve ovo u vidu, sta vi mislite? Koliko je realna cena od 110000 evra za ovaj stan? Ako se uporedi sa cenom za slican, tada novi stan, koji sam gledao 2010. u Jorgovanu, a koji je u tom trenutku kostao 136000 evra, ovaj deluje mnogo povoljnije, ali ipak iz danasnje perspektive ni 110000 nije tako malo za ono sto se dobija. Narocito ako se uzme u obzir da bi za solidno opremenje stana trebalo jos oko 15000 evra. Samo na novu kuhinju bi otislo 5000 evra...
 
Kupi u a bloku u sava adi puno je to para za malo muzike
 
Moj savet, ti koji su prema garasi bas imaju problem sa bukom i to pogotovu u jutranjim satima. Ja bih to zaobisao, kad se i ako se garaza iseli ... Verovatno su prozori bili zatvoreni ili ste bili (sto je i logicno) u nekom od spiceva pa se ta buka tada i ne primecuje. Bravarija je odlicna sto se tice zvuka ali da li vredi osuditi sebe da moras uvek spavati sa zatvorenim prozorima (naravno sve stvar navike ;-) )

koliko je to kvadrata?? to je bas skupo
 
Mislim da je Ablok ili Savada mnogo pametnija investicija,jer za istu sumu mozda mozes dobiti i garazno mesto,a i novo je novo
 
Stan ima ukupno 68 kvadrata, ima terasu od oko 13 kvadrata... Oni ne zele ni cent da spuste ispod 110 hiljada. Kazu da su stan platili 108 hiljada i kuhinju oko 2 hiljade, pa bi sada samo da vrate ulozeno. Nekako je frustrirajuce sto neme nikakve spremnosti na kompromis. Ali ipak je to puno para. Pojeli bi mi budzet za opremanje. Slazem se u vezi buke. Pitao sam o tome kakva je situacija kada ujutru krenu autobusi sa parkinga, i rekli su da se manje cuje sa zatvorenim prozorima. Sto je naravno neizvodljivo u letnjim mesecima. Ja recimo, i sada ujutru cujem buku iako nisam direktno do GSP garaze. Delimicno se cuje i saobracaj u J. Gagarina... Parking mesto u garazi prodaju posebno za 5 hiljada evra. To mi je manje bitno, jer me interesuje samo stan. Svakako je blizina GSP garaze i severo-istocna orijentacija najveci minus. Tu osuncanost traje mozda samo po sat-dva rano ujutru... Ono sto bih istakao je pogled koji pokriva celih 180 stepeni. Sa terase se pruza pogled na ceo Beograd.

ABlok mi je definitivno interesantnija opcija od Savade, ali bi me eventualno interesovala treca faza na koju tek treba da se ceka...
 
ja sam par koju godinu gledao stan sa te strane i skontao da cak i na toj visini ima dosta cadji.
Nemoj da rusis zdravlje, a pogotovo da jos skupo platis za to :)
 
@Belvilenjak
POzdrav,
Imam stan u pomenutoj zgradi na 13. spratu. I mogu da ti kažem da sam prezadovoljan. Stan je izrazito svetao, sunca ima samo u jutarnjim satima do 08:00 što je po meni veliki plus. Što se tiče buke, sve zavisi u kakvom kraju si pre živeo. Meni ne smeta ni malo. Noću držim otovrene prozore i ništa mi ne smeta. Najveća buka je imeđu 00:00-01:00, kada se vozila vraćaju u garažu. Ujutru kada odlaze ni ne čujem ih. Ponekad zasmeta kada prođe teretni voz noću. Veća buka tokom dana dolazi od Đorđa stanojevića nego od garaže. Vikendi su mirni jer malo vozila prolazi kroz Đorđa Stanojevića. Sve ovo važi samo ako su otovreni prozori.
Po meni najbintija stvar je odsutvo košijskih proozra preko puta i da pogled je odličan.
 
Naravno, sve je stvar navike, a rekao bih i licnog ukusa... Ja bih ipak da imam malo vise sunca u toku dana i manje buke, ali sam spreman na kompromis zbog odlicnog pogleda. Bas me interesuje kako ce ovo na kraju ispasti...
 
Komentar posmatrača sa strane:
u prethodnim postovima po meni nisi dobio ni 1 koristan savet (kakva bre čadj, npr...)
Idi i vidi, udji u taj stan, u a blok , itd, i vidi šta ti najviše odgovara. I mene zanima šta će na kraju biti.

Ako možeš, obavezno uzmi garažno mesto - 5k evra je odlična cena, a kuhinja bi trebalo za 3k da se uradi odlična. :)
 
Ja sam na 9. spratu i ne primećujem taj problem.
 
Kod mene isto nema čađi na prozorima. Iskrneo ne znam odklae bi i došla. Pre dok sam živeo u bloku 70a imao sam taj problem, ali ovde u belvilu ga nemam.
 
Jel imate najezdu bubasvaba ovih dana, ubio sam jedno 10 tak, po terasi, ulazu i gajbi.
 
Zgrada, sprat?
Verovatno dolaze spolja, sad im je valjda vreme razmnožavanja i migracija :)
 
I ja se slazem da nisam dobio ni jedan relevantan savet... ali OK. Najvise me je interesovalo da cujem da li stan, koji sam opisao, vredi tih 110k ili ne... Mada je to sve u sustini individualno. Videcu na jesen, da li ce hteti malo da spuste cenu. Pogled je stvarno prva liga. Cak je mozda za nijansu i bolji nego u Jorgovanu sa juzne strane, zato sto se ne vide Ciklama i Djurdjevak. Adaptirao bih ga po skici koju sam ranije postovao. Dobija se fenomenalan otvoren prostor...

Sto se tice cadji i buba, i ja sam primetio na terasi... Bube dolaze u nekim ciklusima, a cadj je cini mi se od izduvnih gasova. Ni ja nisam to ocekivao, posto sam poprilicno visoko. Ne znam da li jos neko ima povremeno neke sitne bele tanke bube u kupatilu? Mislim da one dolaze iz kanalizacije... Uvek po neko neprijatno iznenadjenje.
 
Belvilenjak":2mxg5ean je napisao(la):
I ja se slazem da nisam dobio ni jedan relevantan savet... ali OK. Najvise me je interesovalo da cujem da li stan, koji sam opisao, vredi tih 110k ili ne... Mada je to sve u sustini individualno. Videcu na jesen, da li ce hteti malo da spuste cenu. Pogled je stvarno prva liga. Cak je mozda za nijansu i bolji nego u Jorgovanu sa juzne strane, zato sto se ne vide Ciklama i Djurdjevak. Adaptirao bih ga po skici koju sam ranije postovao. Dobija se fenomenalan otvoren prostor....

Ne vredi. Moze za 100k + kuhinja 2k.
 
Vrh