Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Problem je nastao mimo ziska u parketu i prekrajanja stanova :) u zelji da se prikaze kao "elitno naselje" sto svakako nije po bilo kom osnovu premda i ne razumem pojam elitnog naselja sem u nasoj malogradjanskoj sredini.
 
Koja je zgrada najbolja u Belvillu, po oceni stanara.
Citajuci par poslednjih strana, vidim da bi mnogi pobegli od haosa u blizini DC. Sa druge strane, cesto slusam da zapadna strana strahuje od buduce autobuske stanice.
 
Po meni Zumbul, zapadni deo. I južna i severna strana su dobre. Meni iskreno više odgovara severna, jer ne gleda na druge zgrade. Uvek mi je smetalo kada iz stana vidim druge prozore. Dovoljno je udaljena od izlaza GSP garaže tako da joj buka koja daolzi od nje ne smeta, a i od DC je zaklonjena Jorgovanom. PVC je kvalitetniji nego u nekim drugim zgradama. Isto se odnosi i na parket.
 
Zar je bitno koja je zgrada najbolja u Belvilu, sada kad je sve rasprodato? Više nema izbora... Ja mislim da je najbolja pozicija zgrade Jorgovan, južna strana ka Delta City-u od 10. do 12. sprata... Imaju lepo zastakljenu terasu i nizak parapet, otvoren pogled i odlićnu osunčanost. Ako govorimo o tipu stana 2C, u ovaj opis ulazi samo 12 stanova na toj strani zgrade i svi su odavno rasprodati... Već sredinom 2010. kada sam se ja tek raspitivao, svi ti stanovi su već bili navodno rezervisani. Pošto sam u međuvremenu izgubio i tračak poverenja u ekipu iz Prodajnog paviljona, čisto sumnjam da je to tada zaista tako i bilo. Sada kao imaju samo još jedan dvosobni u ponudi u Šeboju na 13. spratu, a ostali tipa 2C su rasprodati. Mogu da potpišem da čuvaju iz samo njima poznatih razloga još 3 ili 4 dvosobna, možda u nadi da će dobiti neku njihovu zacrtanu sumu...

Mada ni ti stanovi u Jorgovanu nisu potpuno idealni. Recimo, nisam siguran da bi se svima dopao pogled na krov Delta City-a i njegov glomazan gabarit koji vizuelno dodaje bar još jedan sprat ili dva u skraćenju, kada se gleda odozgo. Tu je i problem prometne ulice i ulaska u DC parking, drugim rečima buka, izduvni gasovi itd...
 
Pa ima polovnih stanova, ako nema novih :).
Mada, ja nisam kupac, tako da je i to nebitno :)
 
A i nije me mrzelo pa sam okrenuo telefon, ne, nije sve prodato. Pitao sam za trosobne, ima jos nekoliko komada. Bilo glupo da "proveravam" za druge strukture :)
 
Samo da pojasnim svoj prethodni post... Poenta je da je trebalo da budu mnogo vise fer prema kupcima, pa su mozda brze mogli da prodaju stanove, a kupci bi bili zadovoljniji. Ovako se sve to besmisleno razvuklo na prethodnih 6 godina. Mislim da je i Prodajni paviljon imao neprimerenu taktiku da pravi razliku izmedju kupaca, u odnosu na to ko je koliko spreman da plati, i da li se kupovalo tokom perioda popusta ili ne... Sve je to na kraju imalo uticaja na to da li ce i ko moci da kupi stan na boljoj lokaciji u Belvilu...
 
Pa ljudi moji kakve ima veze koja je zgrada dobra I kakvi bakrači kad se čisti katastrofalno. Svaki put kad ovi obrišu pod u liftovima hoću bre creva da povratim. Ko da sa jednom kofom vode peru celu zgradu. Barem koju kap nekog hemiskog srestva da stave ma jok. I sad kupiš stan opremiš ga ful plaćas sve redovno a ni cišcenje nemožeš da dobiješ kao uslugu. Nevolim da se žalim I da kukam ali ovo je sramota.
 
011/6100500 prijavi pa će rešiti, forum ne čitaju
 
Ma znam ja komšija za broj svaki dan ga gledam ali kažem nevolim da se žalim, jednostavno nisam od tih što stalno nešto kenjkaju. Sve mislim da će se nešto promeniti pa da nemoram da se žalim ko neka strina. Znam da bi možda trebalo jer ako se niko nežali to znači da su svi zadovoljni a to nije baš tako. Ja neznam dali je to do samih pločica ili do broja dana kada se čisti ali ovo nije nivo usluge koji mi kao stanari treba da dobijemo za ono što plaćamo.
 
Ne volis da se zalis gde treba nego se jadas na forumu ko strina :)
 
Pa neznam možda sam ja to sve samo uobrazio pa da čujem dali možda još ima neko loše iskustvo sa čišćenjem naselja. Ni goreg čišćenja ni veće strine.
 
astrodule":101n9iq0 je napisao(la):
Naleteh na ovo na Twitter-u, pa da malo ustalasam ovo "mrtvo more"

CAhoI_GWwAAH4N6.jpg


Ovo nije montaza, danas sam bio u Belvilu, svuda se nalazi na vratima i na oglasnoj tabli
 
Ja živim ovde pa ovo ne videh. Ako neko vidi, nek slika pa okači. Ovo je ponovljena slika sa prošle stranice.
 
Da, citirao sam post jer je davno bio, evo slikacu ovih dana i okaciti. Konkretno u Seboju
 
Uradi to molim te. I dalje sam sumnjičav s obzirom na gramatičke greške a pošto znam da je snimanje prozora zabranjeno verujem da je u pitanju ako ne montaža ono nečiji domaći rad.
 
sta mislite koliko ce ljudi iz Belvila preci u BG waterfront ?
1%, 5%, 10% ?
 
moze biti 0.1 itd ali 0 nikako, dakle MilisaV - gresis, sedi 1.
 
pitanje je bilo: "koliko će ljudi preći Belvila preci u BG waterfront".

prema tome ne može da pređe 0.1 čovek (ljudi). može samo ceo čovek. a pošto niko neće preči, onda je odgovor nula. ili možda bolje da sam rekao prazan skup. ne znam. nisam znao da sam na ispitivanju za ocenu.
 
ako ukupno ljudi u belvilu ima 5.000 0.1% ljudi je 5 jel tako ?
sedi 1.
 
Ma jok, super je :)
55% mene neće da predje a 45% mene hoće.
 
Vrh